KS „Spektrum-Karpol” Słopnice (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Sprzęt: stoły Donic World Champion TC, piłki Xushaofa ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Bolsęga (tel. 795 475 802)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2378 2020-08-27 244
2 KAIM Adrian 1997 M 2332 2020-08-27 245
3 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 2340 2020-08-27 258
4 MADZULA Paweł 1976 M 2333 2020-08-27 1034
5 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2379 2020-08-27 246
6 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2334 2020-08-27 45
7 PALACZ Grzegorz 1982 M 2336 2020-08-27 243
8 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2338 2020-08-27 250
9 URBAŃSKI Adam 1950 M 2342 2020-08-27 251
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2020-10-03 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0:10 (S) ⇓
2 2M 1/1 2020-10-18 12:00 „Kolping” Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5 (S) ⇔
3 2M 1/4 2020-10-24 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 8:2 (S) ⇑
4 2M 1/3 2020-10-25 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8 (S) ⇑
5 2M 1/5 2020-11-14 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4 (S) ⇑
6 2M 1/6 2020-11-21 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 9:1 (S) ⇓
7 2M 1/8 2020-12-05 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
8 2M 1/7 2020-12-06 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Bronowianka” Kraków  
9 2M 1/9 2020-12-19 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - „Witmar-Podwawelski” Kraków  
10 2M 1/10 2021-01-23 11:00 UKS MOSiR Dukla - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
11 2M 1/11 2021-01-30 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0,0 0,0 0,0 0,0 0
2 (W) „Kolping” Jarosław II 1,0 1,0 1,0 2,0 5
3 (D) LUKS „Strażak” Niżna Łąka 1,5 2,5 2,0 2,0 8
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,0 2,5 2,5 1,0 8
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0 2,0 2,0 2,0 6
6 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,0 1,0 0,0 0,0 1
Razem 4,5 9,0 7,5 7,0 28
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2378 2020-08-27 244
2 KAIM Adrian 1997 M 2332 2020-08-27 245
3 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 2340 2020-08-27 258
4 MADZULA Paweł 1976 M 2333 2020-08-27 1034