„Kolping” Jarosław II (M)
Klub: KS „Łączy nas Sport” Jarosław
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa przy Parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu
ul. 3-go Maja 49
37-500 Jarosław
Sprzęt: stoły Tibhar Smash, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Łukasz Adamski (tel. 880 252 541)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Konrad Zieliński (tel. 662 267 355)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ADAMSKI Łukasz 1989 M 7539 2020-09-14 2018
2 BRUD Szymon 2006 M 7536 2020-09-14 1981
3 DZIUKIEWICZ Kamil 1983 M 7541 2020-09-14 1051
4 JADAM Dawid 2007 M 7537 2020-09-14 1979
5 KORYCKI Michał 1993 M 7544 2020-09-14 3346
6 ZIELIŃSKI Konrad 1977 M 7547 2020-09-14 811
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/3 2020-10-17 11:00 UKS MOSiR Dukla - „Kolping” Jarosław II 6:4 (S) ⇓
2 2M 1/1 2020-10-18 12:00 „Kolping” Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5 (S) ⇔
3 2M 1/2 2020-10-21 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kolping” Jarosław II 7:3 (S) ⇓
4 2M 1/7 2020-11-29 11:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - „Kolping” Jarosław II  
5 2M 1/8 2020-12-05 12:00 „Kolping” Jarosław II - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1 (S) ⇑
6 2M 1/5 2020-12-06 12:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Kolping” Jarosław II 5:5 (S) ⇔
7 2M 1/6 2020-12-16 16:00 „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 (S) ⇑
8 2M 1/4 2020-12-18 18:30 „Kolping” Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 (S) ⇓
9 2M 1/11 2021-03-17 18:00 „Kolping” Jarosław II - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 5:5 (S) ⇔
10 2M 1/9 2021-03-19 14:30 „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 6:4 (S) ⇑
11 2M 1/10 2021-03-21 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - „Kolping” Jarosław II 7:3 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) UKS MOSiR Dukla 1,0 1,0 1,5   0,5 4
2 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,5 0,5 2,5   0,5 5
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 2,0 1,0   0,0 3
5 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 2,5 2,5   2,5 9
6 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 0,5 1,5 1,0   2,0 5
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków 0,5 1,5 2,5   1,5 6
8 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,0 0,0 1,0   0,0 2
9 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno   1,5 2,5 0,5 0,5 5
10 (D) UKS „Płomień” Limanowa 0,5 1,5 1,5 2,5   6
11 (W) KS „Gorce” Nowy Targ   1,0 1,0 1,0 0,0 3
Razem 6,5 13,0 17,0 4,0 7,5 48
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ADAMSKI Łukasz 1989 M 7539 2020-09-14 2018
2 BRUD Szymon 2006 M 7536 2020-09-14 1981
3 JADAM Dawid 2007 M 7537 2020-09-14 1979
4 KORYCKI Michał 1993 M 7544 2020-09-14 3346
5 ZIELIŃSKI Konrad 1977 M 7547 2020-09-14 811