KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno (M)
Klub: KSTS Krosno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Legionów 6
38-400 Krosno
Sprzęt: stoły Andro, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Michał Jurczak (tel. 661 878 933)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marek Manerowski (tel. 600 151 766)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 4767 2020-09-06 1961
2 FLAUMENHAFT Jacek 1976 M 4758 2020-09-06 810
3 JURCZAK Michał 1989 M 4760 2020-09-06 832
4 KRUKAR Piotr 2003 M 4774 2020-09-06 2443
5 PELCZAR Weronika 2001 K 4764 2020-09-06 420
6 SPOREK Szymon 2004 M 4775 2020-09-06 2202
7 WRÓBEL Robert 1973 M 4766 2020-09-06 834
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2020-09-27 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5 (S) ⇔
2 2M 1/2 2020-10-03 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0:10 (S) ⇑
3 2M 1/4 2020-10-25 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS MOSiR Dukla 9:1 (S) ⇑
4 2M 1/6 2020-11-22 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) ⇑
5 2M 1/7 2020-11-29 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1:9 (S) ⇑
6 2M 1/8 2020-12-01 19:15 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 10:0 (S) ⇑
7 2M 1/5 2020-12-05 18:00 KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8 (S) ⇑
8 2M 1/3 2020-12-13 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 (S) ⇑
9 2M 1/9 2020-12-20 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 9:1 (S) ⇑
10 2M 1/10 2021-02-20 14:00 UKS „Płomień” Limanowa - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 9:1 (S) ⇓
11 2M 1/11 2021-03-17 18:00 „Kolping” Jarosław II - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 5:5 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,0 1,5 1,0 1,5 5
2 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2,5 2,5 2,5 2,5 10
3 (D) UKS MOSiR Dukla 2,5 1,5 2,5 2,5 9
4 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 2,5 2,5 2,5 1,5 9
5 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 2,5 2,5 2,5 9
6 (D) LUKS „Strażak” Niżna Łąka 2,5 2,5 2,5 2,5 10
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków 2,5 0,5 2,5 2,5 8
8 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,5 1,5 1,5 2,5 7
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 2,5 1,5 2,5 2,5 9
10 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,5 0,0 0,5 0,0 1
11 (W) „Kolping” Jarosław II 1,0 2,0 2,0 0,0 5
Razem 20,5 18,5 22,5 20,5 82
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 4767 2020-09-06 1961
2 FLAUMENHAFT Jacek 1976 M 4758 2020-09-06 810
3 JURCZAK Michał 1989 M 4760 2020-09-06 832
4 SPOREK Szymon 2004 M 4775 2020-09-06 2202