UKS „Zarabie” Myślenice (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Sprzęt: stoły Donic, piłki DHS ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2020-10-03 11:00 UKS MOSiR Dukla - UKS „Zarabie” Myślenice 6:4 (S) ⇓
2 2M 1/6 2020-11-22 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) ⇓
3 2M 1/7 2020-11-28 10:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 (S) ⇓
4 2M 1/8 2020-12-05 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 (S) ⇓
5 2M 1/5 2020-12-06 12:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Kolping” Jarosław II 5:5 (S) ⇔
6 2M 1/4 2020-12-12 14:30 UKS „Płomień” Limanowa - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0 (S) ⇓
7 2M 1/9 2020-12-19 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 5:5 (S) ⇔
8 2M 1/1 2021-02-27 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 3:7 (S) ⇓
9 2M 1/3 2021-03-18 18:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7 (S) ⇓
10 2M 1/11 2021-03-20 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) ⇓
11 2M 1/10 2021-06-13 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 5:5 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) UKS MOSiR Dukla 1,0 2,0 0,0 1,0 4
2 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1,0 0,0 0,0 0,0 1
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,0 0,0 0,0 1,0 2
4 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,5 0,0 0,0 2,5 3
5 (D) „Kolping” Jarosław II 1,5 2,0 1,0 0,5 5
6 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,0 0,0 0,0 0,0 0
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,0 2,0 0,0 2,0 5
8 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,5 0,0 1,0 0,5 3
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 0,5 1,0 0,0 1,5 3
10 (W) KS „Bronowianka” Kraków 0,0 0,0 0,0 1,0 1
11 (D) LUKS „Strażak” Niżna Łąka 2,5 1,5 0,5 0,5 5
Razem 10,5 8,5 2,5 10,5 32
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GDULA Adam 1977 M 4300 04.09.2020 2140
2 MAGULSKI Damian 1997 M 4303 04.09.2020 151
3 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 4307 04.09.2020 669
4 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 4311 04.09.2020 525