UKS „Villa Verde” Olesno II (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Sprzęt: stoły Donic World Champion TC, piłki Xushaofa ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Adam Kieroński (tel. 602 396 606)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 569 2020-08-11 1217
2 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2687 2020-08-29 230
3 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2685 2020-08-29 762
4 CYRNEK Piotr 1995 M 570 2020-08-11 824
5 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 5002 2020-09-07 3106
6 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2683 2020-08-29 27
7 FLOREK Sławomir 1977 M 2682 2020-08-29 25
8 JAJE Tomasz 2007 M 2694 2020-08-29 3110
9 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 571 2020-08-11 644
10 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2684 2020-08-29 647
11 KIEROŃSKI Adam 1969 M 572 2020-08-11 19
12 KUCHARSKI Michał 1989 M 5003 2020-09-07 3107
13 KUDŁA Paweł 1985 M 2691 2020-08-29 1802
14 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2693 2020-08-29 2969
15 LIPOWICZ Robert 1977 M 8544 2020-09-18 3117
16 LIS Daniel 1999 M 573 2020-08-11 646
17 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 M 574 2020-08-11 1035
18 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2681 2020-08-29 229
19 MRKVICKA Radek 1974 M 575 2020-08-11 1935
20 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2688 2020-08-29 1923
21 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2686 2020-08-29 1922
22 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M 576 2020-08-11 866
23 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 5004 2020-09-07 3108
24 TATARCZUCH Marek 1974 M 2680 2020-08-29 265
25 TATARCZUCH Rafał 1998 M 577 2020-08-11 650
26 TOBIASZ Szymon 2006 M 2692 2020-08-29 1519
27 WAJDA Kamil 2003 M 2689 2020-08-29 1927
28 WŁODEK Grzegorz 1985 M 2690 2020-08-29 22
29 WÓJCIK Oliwia 2004 K 2695 2020-08-29 3105
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2020-09-27 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5 (S) ⇔
2 2M 1/3 2020-10-18 11:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:7 (S) ⇑
3 2M 1/2 2020-10-21 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kolping” Jarosław II 7:3 (S) ⇑
4 2M 1/4 2020-10-24 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) ⇑
5 2M 1/5 2020-11-14 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa  
6 2M 1/6 2020-11-21 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Villa Verde” Olesno II  
7 2M 1/7 2020-11-28 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Zarabie” Myślenice  
8 2M 1/8 2020-12-06 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II  
9 2M 1/9 2020-12-19 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS MOSiR Dukla  
10 2M 1/10 2021-01-23 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II  
11 2M 1/11 2021-01-30 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0,0     0,0   2,5 2,5 0,0   5
2 (W) LUKS „Strażak” Niżna Łąka 1,5 0,5         2,5 2,5   7
3 (D) „Kolping” Jarosław II 1,5     1,5 0,0     2,5 1,5 7
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,0   1,0       2,5 2,5   8
Razem 5,0 0,5 1,0 1,5 0,0 2,5 7,5 7,5 1,5 27
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 569 2020-08-11 1217
2 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2685 2020-08-29 762
3 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 571 2020-08-11 644
4 KIEROŃSKI Adam 1969 M 572 2020-08-11 19
5 KUDŁA Paweł 1985 M 2691 2020-08-29 1802
6 LIS Daniel 1999 M 573 2020-08-11 646
7 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 M 574 2020-08-11 1035
8 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M 576 2020-08-11 866
9 TATARCZUCH Rafał 1998 M 577 2020-08-11 650