UKS „Płomień” Limanowa (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Sprzęt: stoły Donic 25, piłki Andro
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Paweł 1998 M 3711 2020-09-02 749
2 GAIK Krystian 1997 M 3713 2020-09-02 287
3 GOLONKA Albert 1976 M 3714 2020-09-02 864
4 KOSMAL Dawid 2004 M 3731 2020-09-02 892
5 KOSMAL Kinga 1999 K 3715 2020-09-02 262
6 KOSMAL Wojciech 1974 M 3716 2020-09-02 356
7 MICHALCZYK Jakub 1998 M 3717 2020-09-02 290
8 ROZUM Dawid 1998 M 3718 2020-09-02 344
9 STANISZ Wojciech 1969 M 3719 2020-09-02 958
10 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 3720 2020-09-02 277
11 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 3740 2020-09-02 1371
12 TWARÓG Mariusz 1997 M 3721 2020-09-02 280
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2020-09-26 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Płomień” Limanowa 0:10 (S) ⇑
2 2M 1/2 2020-10-03 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 10:0 (S) ⇑
3 2M 1/3 2020-10-31 13:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 2:8 (S) ⇑
4 2M 1/5 2020-11-14 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa 6:4 (S) ⇓
5 2M 1/6 2020-11-21 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 9:1 (S) ⇑
6 2M 1/7 2020-11-28 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 (S) ⇔
7 2M 1/8 2020-12-05 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - UKS MOSiR Dukla  
8 2M 1/9 2020-12-19 12:00 „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa  
9 2M 1/10 2021-01-23 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno  
10 2M 1/11 2021-01-30 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa  
11 2M 1/4 do ustalenia UKS „Płomień” Limanowa - UKS „Zarabie” Myślenice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,5   2,5 2,5 2,5 10
2 (D) LUKS „Strażak” Niżna Łąka 2,5   2,5 2,5 2,5 10
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków 0,5   2,5 2,5 2,5 8
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0   1,5 1,0 1,5 4
5 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   1,5 2,5 2,5 2,5 9
6 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,5   2,5 1,5 0,5 5
Razem 6,0 1,5 14,0 12,5 12,0 46
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Paweł 1998 M 3711 2020-09-02 749
2 GAIK Krystian 1997 M 3713 2020-09-02 287
3 KOSMAL Dawid 2004 M 3731 2020-09-02 892
4 MICHALCZYK Jakub 1998 M 3717 2020-09-02 290
5 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 3720 2020-09-02 277