KS „Gorce” Nowy Targ (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Sprzęt: stoły Butterfly Centrefold 25, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYSZCZOŃ Jakub 1993 M 6169 2020-09-10 853
2 KLAG Tomasz 1980 M 6171 2020-09-10 1428
3 KLAG Wiktor 2007 M 6183 2020-09-10 1403
4 KOWALCZYK Tomasz 1978 M 6172 2020-09-10 165
5 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 6173 2020-09-10 782
6 MOZDYNIEWICZ Marek 1981 M 6175 2020-09-10 841
7 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 6195 2020-09-10 2131
8 SUBIK Filip 1996 M 6176 2020-09-10 146
9 WĄSIK Marcin 1996 M 6177 2020-09-10 150
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2020-09-27 11:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10 (S) ⇑
2 2M 1/4 2020-10-24 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 (S) ⇑
3 2M 1/5 2020-11-14 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4 (S) ⇓
4 2M 1/7 2020-11-28 11:00 UKS MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6 (S) ⇑
5 2M 1/8 2020-12-05 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6 (S) ⇓
6 2M 1/6 2020-12-11 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:6 (S) ⇓
7 2M 1/9 2020-12-20 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 9:1 (S) ⇓
8 2M 1/2 2021-03-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) ⇑
9 2M 1/11 2021-03-13 15:00 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 (S) ⇔
10 2M 1/3 2021-03-18 18:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7 (S) ⇑
11 2M 1/10 2021-03-21 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - „Kolping” Jarosław II 7:3 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) LUKS „Strażak” Niżna Łąka 2,5 2,5 2,5     2,5     10
2 (D) KS „Bronowianka” Kraków 1,5 1,5       2,5 0,5   6
3 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,5 1,5     0,5 1,5     4
4 (W) UKS MOSiR Dukla 1,5 2,5     0,0 2,0     6
5 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,5 1,5       2,0   0,0 4
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,0 2,0       1,0 0,0   4
7 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0,0 0,0 0,0     1,0     1
8 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,0 2,5 1,0     2,5     8
9 (D) UKS „Płomień” Limanowa 1,0 2,0       2,0   0,0 5
10 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 2,0 2,5   0,0   2,5     7
11 (D) „Kolping” Jarosław II 1,5 2,5 0,5     2,5     7
Razem 14,0 21,0 4,0 0,0 0,5 22,0 0,5 0,0 62
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYSZCZOŃ Jakub 1993 M 6169 2020-09-10 853
2 KLAG Tomasz 1980 M 6171 2020-09-10 1428
3 KLAG Wiktor 2007 M 6183 2020-09-10 1403
4 KOWALCZYK Tomasz 1978 M 6172 2020-09-10 165
5 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 6173 2020-09-10 782
6 MOZDYNIEWICZ Marek 1981 M 6175 2020-09-10 841
7 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 6195 2020-09-10 2131
8 SUBIK Filip 1996 M 6176 2020-09-10 146