„Witmar-Podwawelski” Kraków (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Sprzęt: stoły Joola World Cup 25, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Białczyk (tel. 506 734 380)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 7314 2020-09-11 628
2 CHYC Tomasz 1993 M 7316 2020-09-11 226
3 GAJDA Rafał 2000 M 8940 2020-09-23 2206
4 JANIK Tomasz 1979 M 7315 2020-09-11 808
5 NOWAK Alojzy 1964 M 7319 2020-09-11 580
6 OSIKA Sławomir 1990 M 7318 2020-09-11 1033
7 STRZAŁKA Marek 1969 M 7317 2020-09-11 17
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2020-10-03 15:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1 (S) ⇑
2 2M 1/5 2020-11-15 11:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - „Witmar-Podwawelski” Kraków 0:10 (S) ⇑
3 2M 1/6 2020-11-21 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 (S) ⇑
4 2M 1/7 2020-11-28 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 (S) ⇔
5 2M 1/8 2020-12-05 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6 (S) ⇑
6 2M 1/3 2020-12-13 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 (S) ⇓
7 2M 1/4 2020-12-18 18:30 „Kolping” Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 (S) ⇑
8 2M 1/9 2020-12-19 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 5:5 (S) ⇔
9 2M 1/1 2021-02-27 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 3:7 (S) ⇑
10 2M 1/10 2021-03-07 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:6 (S) ⇓
11 2M 1/11 do ustalenia „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS MOSiR Dukla  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków 2,5 1,5 2,5 2,5   9
2 (W) LUKS „Strażak” Niżna Łąka 2,5 2,5 2,5 2,5   10
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,5 2,5 0,5 1,5 0,0 7
4 (D) UKS „Płomień” Limanowa 2,0 2,0 0,0 0,0 1,0 5
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 2,0 1,5 1,0 1,5   6
6 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1,0 0,0 0,0 2,0   3
7 (W) „Kolping” Jarosław II 2,5 2,5 0,5 2,5 0,0 8
8 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2,0 1,5 0,0 1,5 0,0 5
9 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 2,0   1,5 2,5 1,0 7
10 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,5   1,0 1,5 0,0 4
Razem 20,5 14,0 9,5 18,0 2,0 64
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 7314 2020-09-11 628
2 CHYC Tomasz 1993 M 7316 2020-09-11 226
3 JANIK Tomasz 1979 M 7315 2020-09-11 808
4 OSIKA Sławomir 1990 M 7318 2020-09-11 1033
5 STRZAŁKA Marek 1969 M 7317 2020-09-11 17