KS „Bronowianka” Kraków (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Sprzęt: stoły Butterfly, piłki Butterfly G40+ ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 6867 2020-09-10 1292
2 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 6859 2020-09-10 2685
3 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 6861 2020-09-10 1975
4 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 M 6883 2020-09-10 1693
5 KNAGA Łukasz 2003 M 6873 2020-09-10 1415
6 KOŁEK Maciej 2004 M 6874 2020-09-10 2819
7 KOPACKI Paweł 2004 M 6876 2020-09-10 1275
8 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 6879 2020-09-10 2257
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2020-10-03 15:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1 (S) ⇓
2 2M 1/4 2020-10-24 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 (S) ⇓
3 2M 1/3 2020-10-31 13:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 2:8 (S) ⇓
4 2M 1/8 2020-11-28 17:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5 (S) ⇔
5 2M 1/5 2020-12-05 18:00 KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8 (S) ⇓
6 2M 1/7 2020-12-06 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 (S) ⇓
7 2M 1/1 2020-12-12 12:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS MOSiR Dukla 5:5 (S) ⇔
8 2M 1/6 2020-12-16 16:00 „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 (S) ⇓
9 2M 1/9 2020-12-19 16:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Bronowianka” Kraków 2:8 (S) ⇑
10 2M 1/10 2021-03-07 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 (S) ⇑
11 2M 1/11 2021-03-20 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,0 0,0 1,0     0,0 1
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0 2,0 1,0 1,0     4
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa 0,0 1,0 1,0 0,0     2
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 1,5 1,0 1,5   1,0 5
5 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1,0 1,0 0,0 0,0     2
6 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,5 1,5   1,0 0,0   4
7 (D) UKS MOSiR Dukla 1,5 1,5 1,0 1,0     5
8 (W) „Kolping” Jarosław II 0,0 1,0 2,0 1,0     4
9 (W) LUKS „Strażak” Niżna Łąka 2,5 2,5 1,0 2,0     8
10 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,0 2,5 1,0 1,5     7
11 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 2,5 1,5 2,5 2,5     9
Razem 11,0 16,0 11,5 11,5 0,0 1,0 51
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 6867 2020-09-10 1292
2 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 M 6883 2020-09-10 1693
3 KNAGA Łukasz 2003 M 6873 2020-09-10 1415
4 KOŁEK Maciej 2004 M 6874 2020-09-10 2819
5 KOPACKI Paweł 2004 M 6876 2020-09-10 1275
6 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 6879 2020-09-10 2257