V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-19 11:00 41 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13
1   A KĄCKI Mateusz W CZUPRYNA Andrzej 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 5:11) 0:1
2   B TROJAŃSKI Sebastian X ZĄBKOWSKI Mirosław 1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 11:13) 0:2
3   C RAJZER Krzysztof Y RUSEK Andrzej 0:3 (11:13, 7:11, 5:11) 0:3
4   D RAJZER Aleksandra Z TOBIASZ Andrzej 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:9) 1:3
5   A RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
W ZĄBKOWSKI Mirosław
CZUPRYNA Andrzej
2:3 (5:11, 12:14, 16:14, 11:5, 6:11) 1:4
6   B RAJZER Aleksandra
TROJAŃSKI Sebastian
X RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 1:5
7   A KĄCKI Mateusz X ZĄBKOWSKI Mirosław 3:2 (11:9, 9:11, 5:11, 14:12, 14:12) 2:5
8   B TROJAŃSKI Sebastian W CZUPRYNA Andrzej 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 13:11, 9:11) 2:6
9   D RAJZER Aleksandra Y RUSEK Andrzej 0:3 (1:11, 7:11, 7:11) 2:7
10   C RAJZER Krzysztof Z TOBIASZ Andrzej 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 2:8
11   A KĄCKI Mateusz Y RUSEK Andrzej 3:2 (14:12, 9:11, 11:7, 6:11, 11:8) 3:8
12   C RAJZER Krzysztof W CZUPRYNA Andrzej 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 10:12) 3:9
13   B TROJAŃSKI Sebastian Z TOBIASZ Andrzej 1:3 (4:11, 11:8, 4:11, 3:11) 3:10
14   D RAJZER Aleksandra X ZĄBKOWSKI Mirosław 3:1 (11:6, 2:11, 11:6, 11:6) 4:10
15   A KĄCKI Mateusz Z TOBIASZ Andrzej 2:3 (11:9, 11:3, 5:11, 7:11, 9:11) 4:11
16   D RAJZER Aleksandra W CZUPRYNA Andrzej 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 4:12
17   B TROJAŃSKI Sebastian Y RUSEK Andrzej 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 5:12
18   C RAJZER Krzysztof X ZĄBKOWSKI Mirosław 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 5:13
2021-12-18 11:00 42 UKS „Królewski Biecz” - MKS „Tarnovia” Tarnów I
2021-11-18 18:30 43 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 7:11
1   A KRAKOWSKI Paweł W NIEĆ Tomasz 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B KRAS Nikodem X KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 0:2
3   C KOBYLARCZYK Kacper Y BACZ Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:3
4   D RAMIAN Marcin Z SIKOŃ Mateusz 1:3 (8:11, 13:11, 5:11, 7:11) 0:4
5   A KOBYLARCZYK Kacper
KRAS Nikodem
W BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
2:3 (11:5, 11:7, 7:11, 7:11, 2:11) 0:5
6   B KRAKOWSKI Paweł
RAMIAN Marcin
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
0:3 (9:11, 11:13, 14:16) 0:6
7   A KRAKOWSKI Paweł X KANOWNIK Kajetan 0:3 (12:14, 12:14, 5:11) 0:7
8   B KRAS Nikodem W NIEĆ Tomasz 3:2 (10:12, 8:11, 11:3, 11:4, 11:4) 1:7
9   D RAMIAN Marcin Y BACZ Andrzej 3:1 (11:13, 11:8, 11:3, 11:9) 2:7
10   C KOBYLARCZYK Kacper Z SIKOŃ Mateusz 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:3) 3:7
11   A KRAKOWSKI Paweł Y BACZ Andrzej 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 3:8
12   C KOBYLARCZYK Kacper W NIEĆ Tomasz 0:3 (7:11, 12:14, 5:11) 3:9
13   B KRAS Nikodem Z SIKOŃ Mateusz 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) 4:9
14   D RAMIAN Marcin X KANOWNIK Kajetan 1:3 (7:11, 7:11, 11:3, 6:11) 4:10
15   A WĘGLARCZYK Jan Z ŁAGOSZ Aleksandra 3:1 (8:11, 11:3, 11:7, 11:8) 5:10
16   D RAMIAN Marcin W NIEĆ Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 6:10
17   B KRAS Nikodem Y TOMKOWSKI Dawid 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 7:10
18   C KOBYLARCZYK Kacper X KANOWNIK Kajetan 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 7:11
2022-01-04 17:00 44 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów III 18:0 WO
1   A LIPOWICZ Kacper W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (14:12, 1:11, 3:11, 6:11) 0:1
2   B DROŻDŻ Jarosław X SZMYD Zygmunt 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 6:11) 0:2
3   C KUCHARSKI Michał Y SARAD Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 0:3
4   D WAJDA Kamil Z PIS Artur 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 13:11) 1:3
5   A KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W KĄDZIOŁKA Bartłomiej
SARAD Kamil
3:2 (11:6, 7:11, 11:9, 5:11, 11:2) 2:3
6   B WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
X SZMYD Zygmunt
PIS Artur
3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 3:3
7   A LIPOWICZ Kacper X SZMYD Zygmunt 3:2 (14:12, 7:11, 9:11, 11:8, 11:9) 4:3
8   B DROŻDŻ Jarosław W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2:3 (7:11, 11:6, 11:8, 3:11, 5:11) 4:4
9   D WAJDA Kamil Y SARAD Kamil 3:2 (11:6, 11:7, 9:11, 7:11, 11:6) 5:4
10   C KUCHARSKI Michał Z PIS Artur 3:2 (11:9, 1:11, 11:7, 9:11, 11:6) 6:4
11   A LIPOWICZ Kacper Y SARAD Kamil 3:1 (11:3, 9:11, 11:7, 11:5) 7:4
12   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 7:5
13   B DROŻDŻ Jarosław Z SARAD Anna 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 8:5
14   D WAJDA Kamil X KOSIBA Klaudia 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 9:5
15   A LIPOWICZ Kacper Z SARAD Anna 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 10:5
16   D WAJDA Kamil W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 10:6
17   B DROŻDŻ Jarosław Y SARAD Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:3, 11:5) 11:6
18   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian X KOSIBA Klaudia 3:0 (11:0, 11:5, 11:5) 12:6
2021-12-19 11:00 45 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 14:4
1   A STOSZKO Artur W MILÓWKA Julia 3:1 (12:10, 11:5, 6:11, 11:7) 1:0
2   B CHŁOPEK Błażej X ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:8) 2:0
3   C WINKLER Hubert Y HABA Klaudia 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 3:0
4   D MADUZIA Leszek Z HABA Oliwia 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 4:0
5   A STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
W HABA Oliwia
HABA Klaudia
3:1 (6:11, 11:3, 11:9, 11:8) 5:0
6   B CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:7) 6:0
7   A STOSZKO Artur X ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 7:0
8   B CHŁOPEK Błażej W MILÓWKA Julia 3:0 (12:10, 11:5, 11:5) 8:0
9   D MADUZIA Leszek Y HABA Klaudia 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) 9:0
10   C WINKLER Hubert Z MILÓWKA Emilia 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 10:0
11   A STOSZKO Artur Y HABA Klaudia 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 11:0
12   C WINKLER Hubert W MILÓWKA Julia 2:3 (11:8, 5:11, 5:11, 12:10, 7:11) 11:1
13   B CHŁOPEK Błażej Z MILÓWKA Emilia 3:0 (14:12, 11:9, 11:9) 12:1
14   D PRZEKLASA Karol X ŚWIĄTEK Maja 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 12:2
15   A STOSZKO Artur Z MILÓWKA Emilia 3:1 (16:14, 11:8, 9:11, 11:8) 13:2
16   D PRZEKLASA Karol W MILÓWKA Julia 1:3 (11:9, 1:11, 2:11, 8:11) 13:3
17   B CHŁOPEK Błażej Y HABA Klaudia 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 14:3
18   C WINKLER Hubert X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 8:11) 14:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy