V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2019-09-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-09-29 12:30 1 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków I 9:5 tak
1   A CHOCHÓŁ Paweł W KOHUTEK Konrad 3:2 (10:12, 9:11, 11:7, 11:7, 11:6) 1:0
2   B TRZECIAK Jacek X PORĘBSKI Marcin 0:3 (9:11, 3:11, 9:11) 1:1
3   C KOWAL Łukasz Y KMIEĆ Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 1:2
4   D NATKANIEC Michał Z PEREK Robert 3:2 (9:11, 12:10, 7:11, 11:4, 11:4) 2:2
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W KMIEĆ Paweł
PORĘBSKI Marcin
3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:9) 3:2
6   B TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:7) 4:2
7   A CHOCHÓŁ Paweł X PORĘBSKI Marcin 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 5:2
8   B TRZECIAK Jacek W KOHUTEK Konrad 3:1 (12:10, 11:6, 4:11, 11:4) 6:2
9   D NATKANIEC Michał Y KMIEĆ Paweł 3:2 (17:15, 11:7, 2:11, 8:11, 11:5) 7:2
10   C KOWAL Łukasz Z BOLISĘGA Sebastian 3:0 (11:5, 11:0, 11:4) 8:2
11   A CHOCHÓŁ Paweł Y KMIEĆ Paweł 1:3 (11:3, 8:11, 10:12, 11:13) 8:3
12   C KOWAL Łukasz W KOHUTEK Konrad 2:3 (11:8, 7:11, 5:11, 11:4, 10:12) 8:4
13   B IMIELSKI Marcin Z BOLISĘGA Sebastian 3:2 (11:7, 11:9, 6:11, 5:11, 11:7) 9:4
14   D POGAN Przemysław X PORĘBSKI Marcin 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) 9:5
2019-09-25 19:00 2 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7 tak
1   A KOZIOŁEK Fabian W PILCH Aleksander 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B SZEROCKI Jan X GAJ Milena 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) 1:1
3   C NOSEK Robert Y PERZ Izabela 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 2:1
4   D KAUFMANN Damian Z MIERNIK Jan 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) 2:2
5   A KOZIOŁEK Fabian
NOSEK Robert
W MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
2:3 (14:16, 11:7, 11:13, 11:3, 4:11) 2:3
6   B SZEROCKI Jan
KOŁODZIEJSKI Michał
X GAJ Milena
PERZ Izabela
2:3 (9:11, 12:10, 11:6, 3:11, 8:11) 2:4
7   A KOZIOŁEK Fabian X GAJ Milena 3:2 (16:14, 11:5, 7:11, 13:15, 13:11) 3:4
8   B SZEROCKI Jan W PILCH Aleksander 3:1 (8:11, 11:5, 11:2, 14:12) 4:4
9   D KAMIŃSKI Bartosz Y PERZ Izabela 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 4:5
10   C NOSEK Robert Z MIERNIK Jan 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:7, 11:9) 5:5
11   A KOZIOŁEK Fabian Y PERZ Izabela 3:0 (15:13, 11:9, 11:6) 6:5
12   C NOSEK Robert W PILCH Aleksander 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 6:6
13   B SZEROCKI Jan Z MIERNIK Jan 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:6) 7:6
14   D KOŁODZIEJSKI Michał X GAJ Milena 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 7:7
2019-09-29 14:00 3 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS „Centrum” Kraków IV 11:3 tak
1   A ZĘBALA Mateusz W PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 1:0
2   B ZĘBALA Paweł X STOCHEL Adam 2:3 (6:11, 11:7, 11:3, 8:11, 7:11) 1:1
3   C GUMULA Marcin Y DĄBEK Michał 3:2 (11:9, 8:11, 11:5, 5:11, 11:3) 2:1
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z MAJDAK Rafał 3:0 (18:16, 13:11, 11:5) 3:1
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W STOCHEL Adam
MAJDAK Rafał
3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 4:1
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X PIESZCZEK Mikołaj
DĄBEK Michał
3:0 (11:5, 18:16, 11:4) 5:1
7   A ZĘBALA Mateusz X STOCHEL Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 6:1
8   B ZĘBALA Paweł W PIESZCZEK Mikołaj 2:3 (11:8, 5:11, 11:5, 9:11, 7:11) 6:2
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y DĄBEK Michał 3:1 (11:7, 11:8, 5:11, 11:8) 7:2
10   C GUMULA Marcin Z MAJDAK Rafał 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 8:2
11   A ZĘBALA Mateusz Y PIESZCZEK Bartosz 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 9:2
12   C GUMULA Marcin W PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (11:4, 6:11, 11:8, 11:8) 10:2
13   B TOKARZ Paweł Z MAJDAK Rafał 3:1 (11:8, 7:11, 11:2, 11:9) 11:2
14   D PIESZCZEK Włodzimierz X STOCHEL Adam 1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 6:11) 11:3
2019-09-29 09:00 4 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 tak
1   A WOŹNY Dariusz W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (2:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 1:1
3   C DULIAN Dariusz Y KOPCZYK Adrian 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:2
4   D PALCZYŃSKI Bogdan Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 9:11) 1:3
5   A BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
W BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
2:3 (12:10, 5:11, 7:11, 11:4, 6:11) 1:4
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (6:11, 5:11, 11:6, 9:11) 1:5
7   A WOŹNY Dariusz X WIELGOSZ Mirosław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:6
8   B WALA Tomasz W BAŁUSZEK Kamil 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 2:6
9   D PALCZYŃSKI Bogdan Y KOPCZYK Adrian 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:7) 3:6
10   C DULIAN Dariusz Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (11:4, 3:11, 9:11, 5:11) 3:7
11   A BIESAGA Marek Y KOPCZYK Adrian 1:3 (8:11, 3:11, 11:6, 7:11) 3:8
12   C DULIAN Dariusz W BAŁUSZEK Kamil 3:1 (11:8, 10:12, 12:10, 11:3) 4:8
13   B WALA Tomasz Z KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:7, 14:16, 11:4, 11:2) 5:8
14   D PALCZYŃSKI Bogdan X WIELGOSZ Mirosław 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 5:9
2019-09-22 15:30 5 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9 tak
1   A NOWAK Artur W APOSTOŁ Paweł 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 7:11) 0:1
2   B OSTROMĘCKI Rafał X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 1:1
3   C BUŁA Dominik Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (10:12, 11:7, 12:10, 11:7) 2:1
4   D KURELUS Piotr Z URBAN Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 2:2
5   A OSTROMĘCKI Rafał
KURELUS Piotr
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 2:3
6   B BUŁA Dominik
NOWAK Artur
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:7, 11:2, 11:6) 3:3
7   A NOWAK Artur X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) 4:3
8   B OSTROMĘCKI Rafał W APOSTOŁ Paweł 1:3 (1:11, 11:8, 5:11, 3:11) 4:4
9   D KURELUS Piotr Y WIROŃSKI Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 4:5
10   C BUŁA Dominik Z URBAN Piotr 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 6:11) 4:6
11   A NOWAK Artur Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (9:11, 15:13, 11:4, 11:4) 5:6
12   C BUŁA Dominik W APOSTOŁ Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) 5:7
13   B OSTROMĘCKI Rafał Z URBAN Piotr 0:3 (1:11, 3:11, 7:11) 5:8
14   D REPTAK Grzegorz X LODOWSKI Janusz 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 5:9
2019-09-28 13:00 6 KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 2:12 tak
1   A WĄS Bartłomiej W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 0:1
2   B KORDAS Konrad X KILISZEK Kamila 0:3 (10:12, 7:11, 2:11) 0:2
3   C PIETROW Aleksander Y KUĆ Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 0:3
4   D POROSZEWSKI Jacek Z KOPACKA Anna 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 1:3
5   A POROSZEWSKI Jacek
PIETROW Aleksander
W KOPACKA Anna
KILISZEK Kamila
3:2 (12:10, 11:8, 1:11, 7:11, 11:8) 2:3
6   B KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
X KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (2:11, 6:11, 2:11) 2:4
7   A WĄS Bartłomiej X KILISZEK Kamila 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 2:5
8   B KORDAS Konrad W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 2:6
9   D POROSZEWSKI Jacek Y KUĆ Grzegorz 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 2:7
10   C PIETROW Aleksander Z KOPACKA Anna 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 2:8
11   A WĄS Bartłomiej Y KUĆ Grzegorz 0:3 (8:11, 11:13, 6:11) 2:9
12   C PIETROW Aleksander W ANDRZEJAK Kacper 1:3 (12:10, 5:11, 5:11, 11:13) 2:10
13   B KORDAS Konrad Z KOPACKA Anna 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 2:11
14   D POROSZEWSKI Jacek X KILISZEK Kamila 0:3 (11:13, 7:11, 11:13) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.