V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2019-11-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-21 18:00 31 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 tak
1   A KMIEĆ Paweł W WÓJCIK Jan 3:0 (11:2, 11:9, 11:5) 1:0
2   B KOHUTEK Konrad X ZAJĘCKI Rafał 1:3 (11:5, 5:11, 11:13, 7:11) 1:1
3   C PORĘBSKI Marcin Y WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:7) 2:1
4   D PIWOWARCZYK Bartłomiej Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 7:11) 2:2
5   A KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
W WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 3:2
6   B KMIEĆ Paweł
BOLISĘGA Sebastian
X WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
1:3 (5:11, 10:12, 11:7, 9:11) 3:3
7   A KMIEĆ Paweł X ZAJĘCKI Rafał 1:3 (8:11, 7:11, 11:5, 25:27) 3:4
8   B KOHUTEK Konrad W WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 4:4
9   D BOLISĘGA Sebastian Y WIELGOSZ Mirosław 3:1 (15:13, 11:5, 8:11, 12:10) 5:4
10   C PORĘBSKI Marcin Z KURDZIEL Mikołaj 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 5:5
11   A KMIEĆ Paweł Y WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:9, 14:12, 11:8) 6:5
12   C PORĘBSKI Marcin W WÓJCIK Jan 3:0 (14:12, 11:5, 11:8) 7:5
13   B KOHUTEK Konrad Z KURDZIEL Mikołaj 2:3 (7:11, 11:3, 5:11, 11:6, 3:11) 7:6
14   D BOLISĘGA Sebastian X ZAJĘCKI Rafał 0:3 (4:11, 10:12, 8:11) 7:7
2019-11-23 11:00 32 UKS „Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków IV 9:5 tak
1   A PILCH Aleksander W DIETRICH Aleksander 3:2 (4:11, 9:11, 12:10, 11:8, 11:9) 1:0
2   B PAJORSKI Mateusz X STOCHEL Adam 3:2 (11:8, 4:11, 6:11, 11:9, 11:7) 2:0
3   C MIERNIK Jan Y UTYLSKI Kornel 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8) 3:0
4   D PERZ Izabela Z PIESZCZEK Mikołaj 3:2 (10:12, 11:13, 11:8, 11:7, 11:7) 4:0
5   A PERZ Izabela
PILCH Aleksander
W STOCHEL Adam
PIESZCZEK Mikołaj
3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 5:0
6   B PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
X UTYLSKI Kornel
DIETRICH Aleksander
3:2 (9:11, 11:5, 11:8, 12:14, 11:9) 6:0
7   A PILCH Aleksander X STOCHEL Adam 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) 6:1
8   B PAJORSKI Mateusz W DIETRICH Aleksander 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 7:1
9   D PERZ Izabela Y UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:5, 12:10) 8:1
10   C MARCHEWKA Rafał Z PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 8:2
11   A PILCH Mikołaj Y UTYLSKI Kornel 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 7:11, 9:11) 8:3
12   C MARCHEWKA Rafał W DIETRICH Aleksander 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 8:4
13   B PAJORSKI Mateusz Z PIESZCZEK Mikołaj 3:2 (10:12, 11:8, 11:8, 7:11, 11:5) 9:4
14   D PERZ Izabela X STOCHEL Adam 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 7:11) 9:5
2019-11-24 14:00 33 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 tak
1   A ZĘBALA Mateusz W KUREK Kinga 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 1:0
2   B TOKARZ Paweł X WĄS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 2:0
3   C ZĘBALA Paweł Y SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) 3:0
4   D GUMULA Marcin Z KORDAS Konrad 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 4:0
5   A ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
W SIEDLECKI Antoni
KUREK Kinga
3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 5:0
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:1 (11:0, 11:6, 14:16, 11:4) 6:0
7   A ZĘBALA Mateusz X WĄS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) 7:0
8   B TOKARZ Paweł W KUREK Kinga 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:8) 8:0
9   D GUMULA Marcin Y SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 9:0
10   C ZĘBALA Paweł Z KORDAS Konrad 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 10:0
11   A FERDEK Marek Y SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:4, 11:6, 11:2) 11:0
12   C PIESZCZEK Włodzimierz W KUREK Kinga 3:1 (10:12, 11:3, 11:2, 11:5) 12:0
13   B TOKARZ Paweł Z KORDAS Konrad 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 13:0
14   D GUMULA Marcin X WĄS Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) 14:0
2019-11-24 09:00 34 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 12:2 tak
1   A DULIAN Dariusz W KURELUS Piotr 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 1:0
2   B WOŹNY Dariusz X KUCAB Jakub 3:0 (11:1, 11:4, 11:6) 2:0
3   C BIESAGA Marek Y BUŁA Dominik 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 2:1
4   D WALA Tomasz Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 3:1
5   A BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
W KUCAB Jakub
KURELUS Piotr
3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 4:1
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:5) 5:1
7   A DULIAN Dariusz X KUCAB Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 6:1
8   B WOŹNY Dariusz W KURELUS Piotr 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 7:1
9   D WALA Tomasz Y BUŁA Dominik 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 8:1
10   C BIESAGA Marek Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 9:1
11   A DULIAN Dariusz Y BUŁA Dominik 0:3 (8:11, 6:11, 0:11) 9:2
12   C BIESAGA Marek W KURELUS Piotr 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 10:2
13   B WOŹNY Dariusz Z OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:6) 11:2
14   D WALA Tomasz X KUCAB Jakub 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) 12:2
2019-11-03 16:00 35 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9 tak
1   A URBAN Piotr W SZEROCKI Jan 2:3 (6:11, 11:9, 11:8, 8:11, 9:11) 0:1
2   B APOSTOŁ Paweł X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 1:1
3   C BOROŃ Sławomir Y JEDYNAK Damian 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 1:2
4   D WIROŃSKI Piotr Z NOSEK Robert 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) 2:2
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) 2:3
6   B WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
X SZEROCKI Jan
ZIELIŃSKI Andrzej
1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) 2:4
7   A URBAN Piotr X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 3:4
8   B APOSTOŁ Paweł W SZEROCKI Jan 2:3 (11:6, 3:11, 11:8, 9:11, 7:11) 3:5
9   D WIROŃSKI Piotr Y JEDYNAK Damian 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 3:6
10   C BOROŃ Sławomir Z NOSEK Robert 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 3:11) 3:7
11   A URBAN Piotr Y JEDYNAK Damian 1:3 (8:11, 13:11, 6:11, 9:11) 3:8
12   C LODOWSKI Janusz W SZEROCKI Jan 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 3:9
13   B APOSTOŁ Paweł Z KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 4:9
14   D WIROŃSKI Piotr X KAUFMANN Damian 3:0 (11:3, 11:2, 11:7) 5:9
2019-11-23 11:00 36 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II 7:7 tak
1   A CIEŚLIK Faustyna W TRZECIAK Jacek 3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KUĆ Grzegorz X CHOCHÓŁ Paweł 3:0 (11:3, 13:11, 11:6) 2:0
3   C BRUZDA Julia Y NATKANIEC Michał 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 3:0
4   D SYRDA Zuzanna Z KOWAL Łukasz 0:3 (11:13, 12:14, 5:11) 3:1
5   A KUĆ Grzegorz
CIEŚLIK Faustyna
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:7) 4:1
6   B SYRDA Zuzanna
BRUZDA Julia
X TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 4:2
7   A CIEŚLIK Faustyna X CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (5:11, 11:8, 11:4, 11:3) 5:2
8   B KUĆ Grzegorz W TRZECIAK Jacek 1:3 (11:9, 4:11, 13:15, 9:11) 5:3
9   D SYRDA Zuzanna Y NATKANIEC Michał 0:3 (16:18, 5:11, 6:11) 5:4
10   C BRUZDA Julia Z KOWAL Łukasz 2:3 (10:12, 9:11, 11:6, 11:6, 3:11) 5:5
11   A CIEŚLIK Faustyna Y NATKANIEC Michał 3:1 (11:9, 11:4, 7:11, 11:7) 6:5
12   C BRUZDA Julia W TRZECIAK Jacek 2:3 (11:7, 5:11, 11:7, 9:11, 7:11) 6:6
13   B KUĆ Grzegorz Z KOWAL Łukasz 3:2 (2:11, 9:11, 11:7, 11:6, 11:6) 7:6
14   D SYRDA Zuzanna X CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 5:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.