V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2020-01-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-18 11:00 61 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 tak
1   A PAJORSKI Mateusz W KOHUTEK Konrad 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B MIERNIK Jan X PORĘBSKI Marcin 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 0:2
3   C PILCH Aleksander Y PIWOWARCZYK Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:6, 12:10) 1:2
4   D TURECKI Jakub Z KMIEĆ Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 1:11) 1:3
5   A MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
W PIWOWARCZYK Bartłomiej
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 2:3
6   B TURECKI Jakub
PILCH Mikołaj
X KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
0:3 (2:11, 8:11, 3:11) 2:4
7   A PAJORSKI Mateusz X PORĘBSKI Marcin 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 6:11) 2:5
8   B MIERNIK Jan W KOHUTEK Konrad 1:3 (4:11, 7:11, 11:5, 7:11) 2:6
9   D TURECKI Jakub Y PIWOWARCZYK Bartłomiej 1:3 (11:13, 11:9, 11:13, 9:11) 2:7
10   C PILCH Aleksander Z KMIEĆ Paweł 2:3 (2:11, 11:9, 11:9, 6:11, 10:12) 2:8
11   A PAJORSKI Mateusz Y PIWOWARCZYK Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 3:8
12   C PILCH Aleksander W KOHUTEK Konrad 1:3 (9:11, 5:11, 14:12, 9:11) 3:9
13   B MIERNIK Jan Z KMIEĆ Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 3:10
14   D TURECKI Jakub X BOLISĘGA Sebastian 1:3 (7:11, 13:11, 6:11, 10:12) 3:11
2020-01-19 09:00 62 „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 4:10 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W SĘK Rafał 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 5:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 1:1
3   C BIESAGA Marek Y PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 1:2
4   D DULIAN Dariusz Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:3
5   A BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
0:3 (10:12, 3:11, 10:12) 1:4
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
2:3 (17:15, 11:7, 11:13, 9:11, 6:11) 1:5
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X ZĘBALA Paweł 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 5:11) 1:6
8   B WALA Tomasz W SĘK Rafał 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 2:6
9   D DULIAN Dariusz Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 3:6
10   C BIESAGA Marek Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 3:7
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y GUMULA Marcin 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:8) 4:7
12   C BIESAGA Marek W SĘK Rafał 1:3 (9:11, 13:11, 11:13, 5:11) 4:8
13   B WALA Tomasz Z ZĘBALA Mateusz 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 5:11) 4:9
14   D DULIAN Dariusz X FERDEK Marek 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 7:11) 4:10
2020-01-18 11:00 63 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 14:0 tak
1   A BRUZDA Julia W APOSTOŁ Paweł 3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:9) 1:0
2   B HADRYŚ Matylda X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 2:0
3   C SYRDA Zuzanna Y URBAN Piotr 3:1 (7:11, 11:4, 13:11, 11:3) 3:0
4   D KUĆ Grzegorz Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 4:0
5   A SYRDA Zuzanna
BRUZDA Julia
W LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 5:0
6   B KUĆ Grzegorz
HADRYŚ Matylda
X URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 6:0
7   A BRUZDA Julia X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) 7:0
8   B HADRYŚ Matylda W APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 8:0
9   D KUĆ Grzegorz Y URBAN Piotr 3:1 (2:11, 11:6, 11:5, 11:5) 9:0
10   C SYRDA Zuzanna Z WIROŃSKI Piotr 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:6) 10:0
11   A BRUZDA Julia Y URBAN Piotr 3:2 (7:11, 11:8, 7:11, 11:9, 11:9) 11:0
12   C SYRDA Zuzanna W APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:4, 12:10, 7:11, 9:11, 11:7) 12:0
13   B HADRYŚ Matylda Z WIROŃSKI Piotr 3:1 (11:3, 11:8, 5:11, 11:6) 13:0
14   D KUĆ Grzegorz X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:1, 11:4, 11:3) 14:0
2020-01-24 18:30 64 MKS „Centrum” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 tak
1   A SZEWCZYK Hubert W WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:7, 11:6, 13:11) 1:0
2   B PIESZCZEK Mikołaj X WÓJCIK Jan 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:6) 2:0
3   C DIETRICH Aleksander Y KURDZIEL Mikołaj 3:2 (11:13, 14:12, 11:7, 6:11, 11:7) 3:0
4   D PIESZCZEK Bartosz Z ZAJĘCKI Rafał 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 3:1
5   A SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
W WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 3:2
6   B DIETRICH Aleksander
PIESZCZEK Bartosz
X WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 9:11) 3:3
7   A SZEWCZYK Hubert X WÓJCIK Jan 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:8) 4:3
8   B PIESZCZEK Mikołaj W WIELGOSZ Mirosław 3:2 (11:8, 10:12, 11:7, 10:12, 11:5) 5:3
9   D PIESZCZEK Bartosz Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 5:4
10   C DIETRICH Aleksander Z ZAJĘCKI Rafał 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 5:5
11   A SZEWCZYK Hubert Y KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:9, 12:10, 14:12) 6:5
12   C DIETRICH Aleksander W WIELGOSZ Mirosław 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:2, 11:9) 7:5
13   B PIESZCZEK Mikołaj Z ZAJĘCKI Rafał 1:3 (11:7, 6:11, 3:11, 10:12) 7:6
14   D PIESZCZEK Bartosz X WÓJCIK Jan 0:3 (4:11, 10:12, 3:11) 7:7
2020-01-19 15:30 65 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 7:7 tak
1   A OSTROMĘCKI Rafał W KORDAS Konrad 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 12:14) 0:1
2   B NIEDBAŁA Tomasz X PIETROW Aleksander 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 1:1
3   C REPTAK Grzegorz Y KUREK Kinga 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 9:11) 1:2
4   D BUŁA Dominik Z SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 2:2
5   A NIEDBAŁA Tomasz
REPTAK Grzegorz
W KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) 2:3
6   B BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
X SIEDLECKI Antoni
KUREK Kinga
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 3:3
7   A OSTROMĘCKI Rafał X PIETROW Aleksander 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11) 3:4
8   B NIEDBAŁA Tomasz W KORDAS Konrad 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 3:5
9   D BUŁA Dominik Y KUREK Kinga 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 4:5
10   C REPTAK Grzegorz Z SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:5
11   A OSTROMĘCKI Rafał Y KUREK Kinga 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 8:11, 11:9) 6:5
12   C REPTAK Grzegorz W KORDAS Konrad 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 7:11) 6:6
13   B NIEDBAŁA Tomasz Z SIEDLECKI Antoni 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 9:11, 9:11) 6:7
14   D BUŁA Dominik X PIETROW Aleksander 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 7:7
2020-01-21 19:30 66 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 tak
1   A IMIELSKI Marcin W LUHA Peter 1:3 (11:8, 2:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B POGAN Przemysław X NOSEK Robert 0:3 (7:11, 7:11, 12:14) 0:2
3   C KOWAL Łukasz Y KOZIOŁEK Fabian 2:3 (11:9, 9:11, 11:2, 9:11, 11:13) 0:3
4   D CHOCHÓŁ Paweł Z SOKAL Piotr 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) 1:3
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W KOZIOŁEK Fabian
LUHA Peter
1:3 (4:11, 4:11, 11:8, 4:11) 1:4
6   B TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
X NOSEK Robert
SOKAL Piotr
3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6) 2:4
7   A NATKANIEC Michał X NOSEK Robert 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) 3:4
8   B TRZECIAK Jacek W LUHA Peter 1:3 (6:11, 8:11, 14:12, 8:11) 3:5
9   D CHOCHÓŁ Paweł Y KOZIOŁEK Fabian 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) 4:5
10   C KOWAL Łukasz Z SOKAL Piotr 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 5:5
11   A NATKANIEC Michał Y KOZIOŁEK Fabian 3:2 (11:9, 13:11, 10:12, 10:12, 11:9) 6:5
12   C KOWAL Łukasz W LUHA Peter 2:3 (14:12, 8:11, 8:11, 18:16, 10:12) 6:6
13   B TRZECIAK Jacek Z SOKAL Piotr 3:0 (12:10, 11:6, 11:4) 7:6
14   D CHOCHÓŁ Paweł X NOSEK Robert 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:5) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.