V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2019-12-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-06 18:00 43 PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków 5:9 tak
1   A PEREK Robert W WIROŃSKI Piotr 3:2 (10:12, 11:7, 6:11, 11:5, 12:10) 1:0
2   B KOHUTEK Konrad X APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:9, 12:14, 11:6, 7:11, 11:8) 2:0
3   C PORĘBSKI Marcin Y URBAN Piotr 1:3 (1:11, 8:11, 11:6, 9:11) 2:1
4   D KMIEĆ Paweł Z BOROŃ Sławomir 3:1 (10:12, 11:4, 11:7, 11:6) 3:1
5   A PEREK Robert
PORĘBSKI Marcin
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 5:11) 3:2
6   B KOHUTEK Konrad
BOLISĘGA Sebastian
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (13:15, 7:11, 6:11) 3:3
7   A PEREK Robert X APOSTOŁ Paweł 3:1 (11:5, 7:11, 11:8, 11:7) 4:3
8   B PIWOWARCZYK Bartłomiej W WIROŃSKI Piotr 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 4:4
9   D KMIEĆ Paweł Y URBAN Piotr 1:3 (9:11, 13:11, 7:11, 7:11) 4:5
10   C PORĘBSKI Marcin Z BOROŃ Sławomir 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 8:11, 5:11) 4:6
11   A PEREK Robert Y URBAN Piotr 3:1 (11:8, 11:2, 2:11, 11:9) 5:6
12   C PORĘBSKI Marcin W WIROŃSKI Piotr 2:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:5, 9:11) 5:7
13   B PIWOWARCZYK Bartłomiej Z BOROŃ Sławomir 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 15:13, 10:12) 5:8
14   D KMIEĆ Paweł X APOSTOŁ Paweł 1:3 (6:11, 11:5, 11:13, 6:11) 5:9
2020-01-09 17:30 44 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 tak
1   A PAJORSKI Mateusz W KUĆ Grzegorz 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 11:8) 1:0
2   B TURECKI Jakub X ANDRZEJAK Kacper 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 1:1
3   C PILCH Mikołaj Y KOPACKA Anna 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 1:2
4   D PILCH Aleksander Z HADRYŚ Matylda 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 11:9) 2:2
5   A MARCHEWKA Rafał
PILCH Aleksander
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 2:3
6   B TURECKI Jakub
PILCH Mikołaj
X KOPACKA Anna
HADRYŚ Matylda
1:3 (7:11, 2:11, 11:5, 6:11) 2:4
7   A PAJORSKI Mateusz X ANDRZEJAK Kacper 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) 2:5
8   B TURECKI Jakub W KUĆ Grzegorz 1:3 (4:11, 2:11, 12:10, 1:11) 2:6
9   D PILCH Aleksander Y KOPACKA Anna 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 3:6
10   C PILCH Mikołaj Z HADRYŚ Matylda 0:3 (5:11, 10:12, 10:12) 3:7
11   A PAJORSKI Mateusz Y KOPACKA Anna 3:2 (11:9, 1:11, 11:7, 3:11, 11:7) 4:7
12   C MARCHEWKA Rafał W KUĆ Grzegorz 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 4:8
13   B TURECKI Jakub Z HADRYŚ Matylda 1:3 (5:11, 11:4, 4:11, 9:11) 4:9
14   D PILCH Aleksander X ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:8, 9:11, 11:4, 8:11, 3:11) 4:10
2019-12-08 14:00 45 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia” Wilczkowice III 13:1 tak
1   A FERDEK Marek W LUHA Peter 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 9:11, 12:14) 0:1
2   B ZĘBALA Mateusz X SZEROCKI Jan 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 1:1
3   C ZĘBALA Paweł Y KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 2:1
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z KAUFMANN Damian 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 3:1
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W SZEROCKI Jan
LUHA Peter
3:2 (10:12, 9:11, 11:8, 11:2, 11:4) 4:1
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X KOŁODZIEJSKI Michał
KAUFMANN Damian
3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 5:1
7   A SĘK Rafał X SZEROCKI Jan 3:1 (11:5, 11:4, 10:12, 11:5) 6:1
8   B ZĘBALA Mateusz W LUHA Peter 3:1 (4:11, 11:4, 11:8, 11:4) 7:1
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 8:1
10   C ZĘBALA Paweł Z KAUFMANN Damian 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 9:1
11   A SĘK Rafał Y KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 10:1
12   C ZĘBALA Paweł W LUHA Peter 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 12:10) 11:1
13   B TOKARZ Paweł Z KAUFMANN Damian 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) 12:1
14   D PIESZCZEK Włodzimierz X SZEROCKI Jan 3:0 (11:7, 11:3, 13:11) 13:1
2019-12-22 09:00 46 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz II 4:10 tak
1   A DULIAN Dariusz W KOWAL Łukasz 0:3 (10:12, 5:11, 9:11) 0:1
2   B BIESAGA Marek X NATKANIEC Michał 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 10:12) 0:2
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y CHOCHÓŁ Paweł 2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 7:11, 9:11) 0:3
4   D WALA Tomasz Z TRZECIAK Jacek 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 4:11) 0:4
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
1:3 (5:11, 11:7, 5:11, 1:11) 0:5
6   B WALA Tomasz
DULIAN Dariusz
X CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 5:11) 0:6
7   A DULIAN Dariusz X NATKANIEC Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 1:6
8   B BIESAGA Marek W KOWAL Łukasz 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 12:10, 10:12) 1:7
9   D WALA Tomasz Y CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (6:11, 11:6, 12:10, 11:7) 2:7
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z TRZECIAK Jacek 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 4:11) 2:8
11   A DULIAN Dariusz Y CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:1) 3:8
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W KOWAL Łukasz 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 9:11) 3:9
13   B BIESAGA Marek Z TRZECIAK Jacek 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 3:10
14   D WALA Tomasz X NATKANIEC Michał 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:7) 4:10
2019-12-07 13:00 47 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 tak
1   A WĄS Bartłomiej W ZAJĘCKI Rafał 1:3 (6:11, 11:5, 8:11, 8:11) 0:1
2   B SIEDLECKI Antoni X WÓJCIK Jan 2:3 (11:9, 5:11, 8:11, 11:8, 8:11) 0:2
3   C POROSZEWSKI Jacek Y WIELGOSZ Mirosław 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D KUREK Kinga Z KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:7, 4:11, 11:7, 11:8) 1:3
5   A POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
W WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:4
6   B SIEDLECKI Antoni
WĄS Bartłomiej
X WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11) 1:5
7   A WĄS Bartłomiej X WÓJCIK Jan 3:1 (11:9, 13:15, 12:10, 12:10) 2:5
8   B SIEDLECKI Antoni W ZAJĘCKI Rafał 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) 2:6
9   D KUREK Kinga Y WIELGOSZ Mirosław 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 2:7
10   C POROSZEWSKI Jacek Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (16:14, 11:5, 11:8) 3:7
11   A WĄS Bartłomiej Y WIELGOSZ Mirosław 1:3 (3:11, 3:11, 11:8, 9:11) 3:8
12   C POROSZEWSKI Jacek W ZAJĘCKI Rafał 3:1 (13:11, 9:11, 11:0, 11:7) 4:8
13   B SIEDLECKI Antoni Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (11:8, 6:11, 13:15, 10:12) 4:9
14   D KUREK Kinga X WÓJCIK Jan 2:3 (11:8, 17:19, 8:11, 11:5, 13:15) 4:10
2019-12-08 15:30 48 LKS „Wisła” Rząska II - MKS „Centrum” Kraków IV 5:9 tak
1   A BUŁA Dominik W SZEWCZYK Hubert 3:1 (6:11, 11:5, 14:12, 11:2) 1:0
2   B KULIG Oliwier X PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) 1:1
3   C KONIECZKOWICZ Dariusz Y GARDOŃ Jakub 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 1:2
4   D REPTAK Grzegorz Z MAJDAK Rafał 0:3 (4:11, 1:11, 4:11) 1:3
5   A BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
W SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:2 (11:8, 11:13, 11:13, 11:5, 12:10) 2:3
6   B KULIG Oliwier
REPTAK Grzegorz
X GARDOŃ Jakub
PIESZCZEK Bartosz
0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 2:4
7   A BUŁA Dominik X PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (17:15, 11:7, 8:11, 11:9) 3:4
8   B KULIG Oliwier W SZEWCZYK Hubert 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) 3:5
9   D REPTAK Grzegorz Y GARDOŃ Jakub 0:3 (10:12, 6:11, 6:11) 3:6
10   C KONIECZKOWICZ Dariusz Z MAJDAK Rafał 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 3:7
11   A BUŁA Dominik Y GARDOŃ Jakub 3:1 (11:7, 11:7, 3:11, 11:2) 4:7
12   C KONIECZKOWICZ Dariusz W PIESZCZEK Bartosz 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 5:7
13   B KULIG Oliwier Z MAJDAK Rafał 0:3 (3:11, 9:11, 3:11) 5:8
14   D REPTAK Grzegorz X PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.