III liga mężczyzn wschód
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 62 2 187:32 96,88
2 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 58 6 181:52 90,63
3 KAIM Adrian (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 57 7 182:79 89,06
4 MLECZKO Radosław (LUKS Sufczyn) 64 54 10 173:75 84,38
5 KONIECZNY Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 52 12 172:69 81,25
6 PACH Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 64 52 12 170:77 81,25
7 GŁĄB Damian (UKS „Gulon” Zakliczyn) 63 50 13 166:61 79,37
8 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 50 14 165:74 78,13
9 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 64 45 19 156:85 70,31
10 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 64 43 21 150:100 67,19
11 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 64 42 22 153:97 65,63
12 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno III) 64 42 22 146:100 65,63
13 MALIK Mateusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 41 23 155:89 64,06
14 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 52 40 12 136:70 76,92
15 MLECZKO Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 64 39 25 137:114 60,94
16 NOWAK Łukasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 52 38 14 128:75 73,08
17 NYCZ Zbigniew (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 38 26 139:106 59,38
18 KRÓL Mateusz (SWAL „Tarasek” Grybów) 64 36 28 133:115 56,25
19 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 64 35 29 127:123 54,69
20 GNIEWEK Andrzej (UKS „Zielonka” Brzesko) 56 34 22 122:88 60,71
21 MĄKA Karol (KS „Start” Nowy Sącz) 60 34 26 124:104 56,67
22 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 64 34 30 133:115 53,13
23 SZMYD Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 64 32 32 124:120 50,00
24 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Sokół” Żabno) 43 31 12 106:67 72,09
25 TALAR Konrad (KS „Talar Team” Szczawa) 48 30 18 109:74 62,50
26 WILK Paweł (SWAL „Tarasek” Grybów) 59 28 31 117:117 47,46
27 SZYMAŃSKI Bartosz (UKS „Zielonka” Brzesko) 60 28 32 108:117 46,67
28 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Zielonka” Brzesko) 60 27 33 103:121 45,00
29 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 46 26 20 101:81 56,52
30 WĘGRZYN Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 60 26 34 103:130 43,33
31 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 60 23 37 99:127 38,33
32 ZACHARA Józef (UKS „Villa Verde” Olesno II) 64 22 42 113:148 34,38
33 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 59 20 39 93:136 33,90
34 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 34 19 15 76:61 55,88
35 WĘGIEL Marcin (UKS „Sokół” Żabno) 38 19 19 68:76 50,00
36 KASPERKIEWICZ Janusz (KS „Talar Team” Szczawa) 60 19 41 87:143 31,67
37 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 25 18 7 64:37 72,00
38 TOKARZ Adam (SWAL „Tarasek” Grybów) 40 17 23 70:83 42,50
39 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 55 16 39 70:128 29,09
40 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 52 14 38 67:132 26,92
41 CZYŻ Damian (LUKS Sufczyn) 48 11 37 55:124 22,92
42 WÓJTOWICZ Wojciech (UKS „Zielonka” Brzesko) 51 11 40 63:127 21,57
43 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 51 11 40 62:126 21,57
44 ŁABĘDŹ Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 14 10 4 34:13 71,43
45 KIEŁBASA Józef (SWAL „Tarasek” Grybów) 34 9 25 51:85 26,47
46 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 36 9 27 36:93 25,00
47 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 55 9 46 59:146 16,36
48 GAJ Rafał (SWAL „Tarasek” Grybów) 43 8 35 47:116 18,60
49 BIL Maksymilian (UKS „Villa Verde” Olesno III) 50 8 42 56:137 16,00
50 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 58 8 50 64:162 13,79
51 DAWIDOWSKI Aleksander (UKS „Villa Verde” Olesno III) 16 6 10 24:37 37,50
52 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 4 0 12:2 100,00
53 ŁĄCZYŃSKI Radosław (UKS „Villa Verde” Olesno III) 4 4 0 12:3 100,00
54 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 8 4 4 18:13 50,00
55 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 4 16 31:51 20,00
56 GIERCZYK Marcin (KS „Talar Team” Szczawa) 23 4 19 18:63 17,39
57 LECH Sylwester (UKS „Sokół” Żabno) 26 4 22 21:73 15,38
58 SACHA Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 48 4 44 32:138 8,33
59 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 4 2 2 8:9 50,00
60 GRUCA Marek (SWAL „Tarasek” Grybów) 4 2 2 7:8 50,00
61 OSIKA Cezary (UKS „Zielonka” Brzesko) 5 2 3 10:10 40,00
62 NOWAK Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 8 2 6 10:21 25,00
63 KRÓL Stanisław (SWAL „Tarasek” Grybów) 12 2 10 11:33 16,67
64 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno III) 19 2 17 21:54 10,53
65 SKRZYPEK Grzegorz (UKS „Zielonka” Brzesko) 6 1 5 8:15 16,67
66 PASZKOWSKI Bogdan (UKS „Zielonka” Brzesko) 8 1 7 7:22 12,50
67 WOJNICKI Kamil (LUKS Sufczyn) 8 1 7 4:21 12,50
68 GAJDA Konrad (LUKS Sufczyn) 12 1 11 5:35 8,33
69 SZPILSKA Roksana (UKS „Sokół” Żabno) 20 1 19 6:59 5,00
70 KRUCZEK Janusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 1 0 1 1:3 0,00
71 ZAWISZA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice) 1 0 1 1:3 0,00
72 PIOTROWSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice) 8 0 8 6:24 0,00
73 ŻYTNIEWSKI Marcin (UKS „Zielonka” Brzesko) 4 0 4 2:12 0,00
74 ŚLĄSKI Sebastian (KS „Talar Team” Szczawa) 8 0 8 4:24 0,00
75 BŁĄKAŁA Leszek (UKS „Zielonka” Brzesko) 6 0 6 2:18 0,00
76 WOŹNIAK Damian (MKS „Radość” Gorlice) 27 0 27 8:81 0,00
77 MRÓZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 4 0 4 1:12 0,00
78 BIEL Jakub (LUKS Sufczyn) 8 0 8 1:24 0,00
79 MIKOŁAJCZYK Janusz (KS „Talar Team” Szczawa) 4 0 4 0:12 0,00
80 MIREK Damian (LUKS Sufczyn) 4 0 4 0:12 0,00
81 PIOTROWSKI Patryk (MKS „Radość” Gorlice) 4 0 4 0:12 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 62 2 187:32 96,88
2 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 58 6 181:52 90,63
3 KAIM Adrian (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 57 7 182:79 89,06
4 MLECZKO Radosław (LUKS Sufczyn) 64 54 10 173:75 84,38
5 KONIECZNY Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 52 12 172:69 81,25
6 PACH Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 64 52 12 170:77 81,25
7 GŁĄB Damian (UKS „Gulon” Zakliczyn) 63 50 13 166:61 79,37
8 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 50 14 165:74 78,13
9 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 52 40 12 136:70 76,92
10 NOWAK Łukasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 52 38 14 128:75 73,08
11 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Sokół” Żabno) 43 31 12 106:67 72,09
12 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 25 18 7 64:37 72,00
13 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 64 45 19 156:85 70,31
14 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 64 43 21 150:100 67,19
15 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 64 42 22 153:97 65,63
16 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno III) 64 42 22 146:100 65,63
17 MALIK Mateusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 41 23 155:89 64,06
18 TALAR Konrad (KS „Talar Team” Szczawa) 48 30 18 109:74 62,50
19 MLECZKO Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 64 39 25 137:114 60,94
20 GNIEWEK Andrzej (UKS „Zielonka” Brzesko) 56 34 22 122:88 60,71
21 NYCZ Zbigniew (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 38 26 139:106 59,38
22 MĄKA Karol (KS „Start” Nowy Sącz) 60 34 26 124:104 56,67
23 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 46 26 20 101:81 56,52
24 KRÓL Mateusz (SWAL „Tarasek” Grybów) 64 36 28 133:115 56,25
25 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 34 19 15 76:61 55,88
26 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 64 35 29 127:123 54,69
27 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 64 34 30 133:115 53,13
28 SZMYD Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 64 32 32 124:120 50,00
29 WĘGIEL Marcin (UKS „Sokół” Żabno) 38 19 19 68:76 50,00
30 WILK Paweł (SWAL „Tarasek” Grybów) 59 28 31 117:117 47,46
31 SZYMAŃSKI Bartosz (UKS „Zielonka” Brzesko) 60 28 32 108:117 46,67
32 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Zielonka” Brzesko) 60 27 33 103:121 45,00
33 WĘGRZYN Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 60 26 34 103:130 43,33
34 TOKARZ Adam (SWAL „Tarasek” Grybów) 40 17 23 70:83 42,50
35 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 60 23 37 99:127 38,33
36 ZACHARA Józef (UKS „Villa Verde” Olesno II) 64 22 42 113:148 34,38
37 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 59 20 39 93:136 33,90
38 KASPERKIEWICZ Janusz (KS „Talar Team” Szczawa) 60 19 41 87:143 31,67
39 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 55 16 39 70:128 29,09
40 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 52 14 38 67:132 26,92
41 KIEŁBASA Józef (SWAL „Tarasek” Grybów) 34 9 25 51:85 26,47
42 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 36 9 27 36:93 25,00
43 CZYŻ Damian (LUKS Sufczyn) 48 11 37 55:124 22,92
44 WÓJTOWICZ Wojciech (UKS „Zielonka” Brzesko) 51 11 40 63:127 21,57
45 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 51 11 40 62:126 21,57
46 GAJ Rafał (SWAL „Tarasek” Grybów) 43 8 35 47:116 18,60
47 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 55 9 46 59:146 16,36
48 BIL Maksymilian (UKS „Villa Verde” Olesno III) 50 8 42 56:137 16,00
49 LECH Sylwester (UKS „Sokół” Żabno) 26 4 22 21:73 15,38
50 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 58 8 50 64:162 13,79
51 SACHA Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 48 4 44 32:138 8,33
52 WOŹNIAK Damian (MKS „Radość” Gorlice) 27 0 27 8:81 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KONIECZNY Tomasz / MALIK Mateusz
(UKS „Gulon” Zakliczyn)
15 14 1 43:11 93,33
2 KAIM Adrian / MATUSIAK Łukasz
(KS „Spektrum Karpol” Słopnice II)
15 14 1 43:14 93,33
3 CHMIELEWSKI Tomasz / ŁABĘDŹ Tomasz
(UKS „Villa Verde” Olesno III)
6 5 1 17:5 83,33
4 MOTYKA Tadeusz / NOWAK Łukasz
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
11 9 2 30:14 81,82
5 PALACZ Grzegorz / BOLSĘGA Paweł
(KS „Spektrum Karpol” Słopnice II)
15 12 3 38:14 80,00
6 NYCZ Zbigniew / GŁĄB Damian
(UKS „Gulon” Zakliczyn)
14 11 3 34:17 78,57
7 LIS Daniel / TATARCZUCH Rafał
(UKS „Villa Verde” Olesno III)
16 12 4 40:19 75,00
8 SOBCZAK Krzysztof / PACH Łukasz
(KS „Spektrum Karpol” Słopnice III)
12 9 3 29:14 75,00
9 TALAR Konrad / KASPERKIEWICZ Janusz
(KS „Talar Team” Szczawa)
7 5 2 19:10 71,43
10 MĄKA Karol / MACIUSZEK Wiesław
(KS „Start” Nowy Sącz)
15 10 5 36:22 66,67
11 MLECZKO Radosław / MLECZKO Bartłomiej
(LUKS Sufczyn)
12 8 4 30:19 66,67
12 BORKOWSKI Marek / SZMYD Maciej
(KS „Start” Nowy Sącz)
16 10 6 36:26 62,50
13 PIECHOWICZ Marek / WOŹNIAK Dominik
(MKS „Radość” Gorlice)
8 5 3 19:15 62,50
14 OPIOŁA Tomasz / DYCHTOŃ Jakub
(UKS „Sokół” Żabno)
12 7 5 27:20 58,33
15 WILK Paweł / KRÓL Mateusz
(SWAL „Tarasek” Grybów)
13 7 6 28:23 53,85
16 BERDYSZ Mariusz / WOŹNIAK Marcin
(MKS „Radość” Gorlice)
7 3 4 15:17 42,86
17 DĄBROŚ Stanisław / WĘGIEL Marcin
(UKS „Sokół” Żabno)
7 2 5 13:18 28,57
18 CHOLEWA Dariusz / LECH Sylwester
(UKS „Sokół” Żabno)
7 2 5 6:17 28,57
19 ZACHARA Józef / JANISZEWSKI Tomasz
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
12 3 9 15:29 25,00
20 GNIEWEK Andrzej / BŁĄKAŁA Paweł
(UKS „Zielonka” Brzesko)
10 2 8 13:26 20,00
21 WĘGRZYN Łukasz / KOŁODZIEJ Szymon
(KS „Spektrum Karpol” Słopnice III)
12 2 10 15:30 16,67
22 KASPERKIEWICZ Janusz / OPYD Artur
(KS „Talar Team” Szczawa)
7 1 6 6:20 14,29
23 WÓJTOWICZ Wojciech / SZYMAŃSKI Bartosz
(UKS „Zielonka” Brzesko)
9 0 9 7:27 0,00
24 NIEĆ Andrzej / OPYD Artur
(KS „Talar Team” Szczawa)
7 0 7 3:21 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 62 2 16 12 4 68,0
2 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 58 6 16 14 2 65,0
3 KAIM Adrian (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 57 7 16 14 2 64,0
4 MLECZKO Radosław (LUKS Sufczyn) 64 54 10 16 11 5 59,5
5 KONIECZNY Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 52 12 16 14 2 59,0
6 PACH Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 64 52 12 16 10 6 57,0
7 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 64 50 14 16 12 4 56,0
8 GŁĄB Damian (UKS „Gulon” Zakliczyn) 63 50 13 15 11 4 55,5
9 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 64 45 19 16 11 5 50,5
10 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 64 42 22 16 14 2 49,0
11 MALIK Mateusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 41 23 16 15 1 48,5
12 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 64 43 21 16 10 6 48,0
13 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno III) 64 42 22 16 12 4 48,0
14 MLECZKO Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 64 39 25 16 11 5 44,5
15 NYCZ Zbigniew (UKS „Gulon” Zakliczyn) 64 38 26 16 12 4 44,0
16 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 52 40 12 13 6 7 43,0
17 NOWAK Łukasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 52 38 14 13 9 4 42,5
18 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 64 35 29 16 12 4 41,0
19 KRÓL Mateusz (SWAL „Tarasek” Grybów) 64 36 28 16 8 8 40,0
20 MĄKA Karol (KS „Start” Nowy Sącz) 60 34 26 15 10 5 39,0
21 GNIEWEK Andrzej (UKS „Zielonka” Brzesko) 56 34 22 14 6 8 37,0
22 SZMYD Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 64 32 32 16 10 6 37,0
23 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 64 34 30 16 3 13 35,5
24 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Sokół” Żabno) 43 31 12 12 7 5 34,5
25 TALAR Konrad (KS „Talar Team” Szczawa) 48 30 18 12 5 7 32,5
26 WILK Paweł (SWAL „Tarasek” Grybów) 59 28 31 14 8 6 32,0
27 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 46 26 20 12 6 6 29,0
28 SZYMAŃSKI Bartosz (UKS „Zielonka” Brzesko) 60 28 32 15 2 13 29,0
29 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Zielonka” Brzesko) 60 27 33 15 2 13 28,0
30 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 60 23 37 15 9 6 27,5
31 WĘGRZYN Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 60 26 34 15 2 13 27,0
32 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 59 20 39 15 9 6 24,5
33 ZACHARA Józef (UKS „Villa Verde” Olesno II) 64 22 42 15 4 11 24,0
34 KASPERKIEWICZ Janusz (KS „Talar Team” Szczawa) 60 19 41 15 6 9 22,0
35 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 25 18 7 8 5 3 20,5
36 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 34 19 15 8 2 6 20,0
37 WĘGIEL Marcin (UKS „Sokół” Żabno) 38 19 19 8 2 6 20,0
38 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 55 16 39 14 8 6 20,0
39 TOKARZ Adam (SWAL „Tarasek” Grybów) 40 17 23 10 5 5 19,5
40 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 52 14 38 13 4 9 16,0
41 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 51 11 40 15 7 8 14,5
42 CZYŻ Damian (LUKS Sufczyn) 48 11 37 13 5 8 13,5
43 ŁABĘDŹ Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 14 10 4 6 5 1 12,5
44 KIEŁBASA Józef (SWAL „Tarasek” Grybów) 34 9 25 10 4 6 11,0
45 WÓJTOWICZ Wojciech (UKS „Zielonka” Brzesko) 51 11 40 10 0 10 11,0
46 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 36 9 27 9 2 7 10,0
47 GAJ Rafał (SWAL „Tarasek” Grybów) 43 8 35 7 2 5 9,0
48 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 55 9 46 13 0 13 9,0
49 BIL Maksymilian (UKS „Villa Verde” Olesno III) 50 8 42 9 2 7 9,0
50 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 58 8 50 15 1 14 8,5
51 DAWIDOWSKI Aleksander (UKS „Villa Verde” Olesno III) 16 6 10 3 2 1 7,0
52 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 4 16 6 3 3 5,5
53 SACHA Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 48 4 44 11 3 8 5,5
54 LECH Sylwester (UKS „Sokół” Żabno) 26 4 22 7 2 5 5,0
55 ŁĄCZYŃSKI Radosław (UKS „Villa Verde” Olesno III) 4 4 0 1 0 1 4,0
56 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 4 0 1 0 1 4,0
57 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 8 4 4 2 0 2 4,0
58 GIERCZYK Marcin (KS „Talar Team” Szczawa) 23 4 19 5 0 5 4,0
59 KRÓL Stanisław (SWAL „Tarasek” Grybów) 12 2 10 6 3 3 3,5
60 OSIKA Cezary (UKS „Zielonka” Brzesko) 5 2 3 2 2 0 3,0
61 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 4 2 2 1 1 0 2,5
62 GRUCA Marek (SWAL „Tarasek” Grybów) 4 2 2 1 0 1 2,0
63 NOWAK Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 8 2 6 2 0 2 2,0
64 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno III) 19 2 17 5 0 5 2,0
65 SKRZYPEK Grzegorz (UKS „Zielonka” Brzesko) 6 1 5 2 1 1 1,5
66 WOJNICKI Kamil (LUKS Sufczyn) 8 1 7 2 1 1 1,5
67 PASZKOWSKI Bogdan (UKS „Zielonka” Brzesko) 8 1 7 2 0 2 1,0
68 GAJDA Konrad (LUKS Sufczyn) 12 1 11 3 0 3 1,0
69 SZPILSKA Roksana (UKS „Sokół” Żabno) 20 1 19 3 0 3 1,0
70 WOŹNIAK Damian (MKS „Radość” Gorlice) 27 0 27 6 2 4 1,0
71 PIOTROWSKI Patryk (MKS „Radość” Gorlice) 4 0 4 1 1 0 0,5
72 BŁĄKAŁA Leszek (UKS „Zielonka” Brzesko) 6 0 6 3 1 2 0,5
73 BIEL Jakub (LUKS Sufczyn) 8 0 8 2 1 1 0,5
74 ŚLĄSKI Sebastian (KS „Talar Team” Szczawa) 8 0 8 2 0 2 0,0
75 ZAWISZA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice) 1 0 1 0 0 0 0,0
76 PIOTROWSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice) 8 0 8 2 0 2 0,0
77 ŻYTNIEWSKI Marcin (UKS „Zielonka” Brzesko) 4 0 4 1 0 1 0,0
78 KRUCZEK Janusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 1 0 1 1 0 1 0,0
79 MIKOŁAJCZYK Janusz (KS „Talar Team” Szczawa) 4 0 4 1 0 1 0,0
80 MRÓZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 4 0 4 1 0 1 0,0
81 MIREK Damian (LUKS Sufczyn) 4 0 4 1 0 1 0,0
82 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa) 0 0 0 1 0 1 0,0