KS „Spektrum Karpol” Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2012-10-07 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 1:17 (S) ⇑
2 3W 1/2 2012-10-14 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Zielonka” Brzesko 17:1 (S) ⇑
3 3W 1/3 2012-10-28 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 4:14 (S) ⇑
4 3W 1/4 2012-11-16 18:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - KS „Talar Team” Szczawa 18:0 (S) ⇑
5 3W 1/5 2012-11-22 18:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 4:14 (S) ⇑
6 3W 1/6 2012-12-02 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 16:2 (S) ⇑
7 3W 1/7 2012-12-09 11:00 LUKS Sufczyn - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 1:17 (S) ⇑
8 3W 1/8 2012-12-16 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Gulon” Zakliczyn 14:4 (S) ⇑
9 3W 1/9 2012-12-23 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 1:17 (S) ⇑
10 3W 1/10 2013-01-06 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Sokół” Żabno 17:1 (S) ⇑
11 3W 1/11 2013-01-21 17:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 5:13 (S) ⇑
12 3W 2/13 2013-03-03 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 16:2 (S) ⇑
13 3W 2/12 2013-03-08 18:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno II 17:1 (S) ⇑
14 3W 2/14 2013-03-17 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0:18 (S) ⇑
15 3W 2/15 2013-03-24 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 16:2 (S) ⇑
16 3W 2/16 2013-05-18 17:00 UKS „Gulon” Zakliczyn - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 6:12 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) SWAL „Tarasek” Grybów 4,5 3,5 4,5 4,5 17
2 (D) UKS „Zielonka” Brzesko 4,5 3,5 4,5 4,5 17
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,5 3,5 4,5 4,5 14
4 (D) KS „Talar Team” Szczawa 4,5 4,5 4,5 4,5 18
5 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 2,5 4,5 2,5 4,5 14
6 (D) MKS „Radość” Gorlice 4,0 4,0 4,0 4,0 16
7 (W) LUKS Sufczyn 3,5 4,5 4,5 4,5 17
8 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn 3,0 3,5 3,5 4,0 14
9 (W) KS „Start” Nowy Sącz 3,5 4,5 4,5 4,5 17
10 (D) UKS „Sokół” Żabno 4,5 3,5 4,5 4,5 17
11 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,5 3,5 3,5 4,5 13
12 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 4,0 3,5 4,5 4,0 16
13 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 4,0 4,5 4,5 4,0 17
14 (W) UKS „Sokół” Żabno 4,5 4,5 4,5 4,5 18
15 (D) KS „Start” Nowy Sącz 3,5 4,5 4,5 3,5 16
16 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn 2,5 4,0 2,0 3,5 12
Razem 56,0 64,0 65,0 68,0 253
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Paweł 1994 M brak 244
2 KAIM Adrian 1997 M brak 245
3 MATUSIAK Łukasz 1997 M brak 246
4 PALACZ Grzegorz 1982 M brak 243