KS „Talar Team” Szczawa (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Talar (tel. 506 100 820)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2012-10-07 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS Sufczyn 8:10🏓 ⇓
2 3W 1/2 2012-10-13 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn - KS „Talar Team” Szczawa 16:2🏓 ⇓
3 3W 1/3 2012-10-21 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:13🏓 ⇓
4 3W 1/4 2012-11-16 18:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - KS „Talar Team” Szczawa 18:0🏓 ⇓
5 3W 1/5 2012-11-25 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz 0:18🏓 ⇓
6 3W 1/6 2012-12-02 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Talar Team” Szczawa 13:5🏓 ⇓
7 3W 1/8 2012-12-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 7:11🏓 ⇓
8 3W 1/9 2012-12-23 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa 14:4🏓 ⇓
9 3W 1/7 2012-12-28 18:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice III - KS „Talar Team” Szczawa 13:5🏓 ⇓
10 3W 1/10 2013-01-06 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Zielonka” Brzesko 6:12🏓 ⇓
11 3W 1/11 2013-01-12 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Talar Team” Szczawa 14:4🏓 ⇓
12 3W 2/12 2013-02-09 12:00 UKS „Zielonka” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 12:6🏓 ⇓
13 3W 2/13 2013-03-02 17:00 KS „Talar Team” Szczawa - SWAL „Tarasek” Grybów 7:11🏓 ⇓
14 3W 2/14 2013-03-17 11:00 LUKS Sufczyn - KS „Talar Team” Szczawa 11:7🏓 ⇓
15 3W 2/15 2013-03-20 18:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 2:16🏓 ⇓
16 3W 2/16 2013-04-25 18:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Talar Team” Szczawa 10:8🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LUKS Sufczyn 1,0 2,5   2,0 2,5       8
2 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn 0,0 2,0   0,0 0,0       2
3 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II   2,0   0,0 1,0   2,0   5
4 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0,0 0,0     0,0   0,0   0
5 (D) KS „Start” Nowy Sącz 0,0   0,0 0,0   0,0     0
6 (W) UKS „Sokół” Żabno 1,0 0,0   1,0 0,0   3,0   5
7 (D) MKS „Radość” Gorlice 1,0 1,0   0,0 2,0   3,0   7
8 (W) SWAL „Tarasek” Grybów   1,0   0,0 0,0   3,0 0,0 4
9 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III   0,5   0,0 1,0   3,5   5
10 (D) UKS „Zielonka” Brzesko   1,5   2,0 0,0   2,5   6
11 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,0 2,0   1,0 0,0       4
12 (W) UKS „Zielonka” Brzesko   2,5   0,0 1,0   2,5   6
13 (D) SWAL „Tarasek” Grybów   3,5   0,0 0,0   3,5   7
14 (W) LUKS Sufczyn   2,0   2,0 0,0   3,0   7
15 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III   0,0     0,0 0,0 2,0   2
16 (W) MKS „Radość” Gorlice   1,5   1,0 1,0   4,5   8
Razem 4,0 22,0 0,0 9,0 8,5 0,0 32,5 0,0 76
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GIERCZYK Marcin 1993 M brak 50
2 KASPERKIEWICZ Janusz 1971 M brak 52
3 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995 M brak 554
4 NIEĆ Andrzej 1984 M brak 14
5 OPYD Artur 1996 M brak 59
6 ŚLĄSKI Sebastian 1995 M brak 96
7 TALAR Konrad 1991 M brak 9
8 TALAR Paweł 1971 M brak 29