UKS „Villa Verde” Olesno III (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Sławomir Florek (tel. 502 148 652)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2012-10-07 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Gulon” Zakliczyn 9:9 (S) ⇔
2 3W 1/2 2012-10-14 11:00 LUKS Sufczyn - UKS „Villa Verde” Olesno III 10:8 (S) ⇓
3 3W 1/3 2012-10-28 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 4:14 (S) ⇓
4 3W 1/4 2012-11-11 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:10 (S) ⇑
5 3W 1/5 2012-11-21 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Sokół” Żabno 9:9 (S) ⇔
6 3W 1/6 2012-12-02 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno III 14:4 (S) ⇓
7 3W 1/7 2012-12-09 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:13 (S) ⇑
8 3W 1/9 2012-12-23 11:00 UKS „Zielonka” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:13 (S) ⇑
9 3W 1/8 2012-12-30 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 13:5 (S) ⇑
10 3W 1/10 2013-01-06 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - SWAL „Tarasek” Grybów 14:4 (S) ⇑
11 3W 1/11 2013-01-12 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Talar Team” Szczawa 14:4 (S) ⇑
12 3W 2/12 2013-02-10 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno III 13:5 (S) ⇓
13 3W 2/13 2013-03-03 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 16:2 (S) ⇓
14 3W 2/14 2013-03-17 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Villa Verde” Olesno II 8:10 (S) ⇓
15 3W 2/15 2013-03-24 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:10 (S) ⇑
16 3W 2/16 2013-04-07 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Start” Nowy Sącz 8:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn 0,0 2,0     2,5   4,0 0,5 9
2 (W) LUKS Sufczyn 1,5   2,5   2,0     2,0 8
3 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 1,0 1,0     2,0     0,0 4
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,0   1,0   3,5     4,5 10
5 (D) UKS „Sokół” Żabno 0,0 3,0 0,0   2,5 0,0   3,5 9
6 (W) KS „Start” Nowy Sącz 0,0 1,5 0,0   2,0 0,5   0,0 4
7 (W) MKS „Radość” Gorlice 0,0 3,5     4,5 1,5   3,5 13
8 (W) UKS „Zielonka” Brzesko 0,0 1,5     4,5 3,5   3,5 13
9 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III   4,5     3,5 2,5   2,5 13
10 (D) SWAL „Tarasek” Grybów 0,0 2,5     4,0 4,5   3,0 14
11 (D) KS „Talar Team” Szczawa 1,5   3,5   4,5     4,5 14
12 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn 0,0     0,0 1,5     3,5 5
13 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0,0     0,0 0,5     1,5 2
14 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,0 1,0   1,0 2,5     1,5 8
15 (W) UKS „Sokół” Żabno 1,0     0,0 4,5     4,5 10
16 (D) KS „Start” Nowy Sącz 1,0     1,0 3,5     2,5 8
Razem 9,0 20,5 7,0 2,0 48,0 12,5 4,0 41,0 144
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIL Maksymilian 1998 M brak 188
2 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M brak 230
3 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M brak 643
4 JANISZEWSKI Kamil 1997 M brak 644
5 LIS Daniel 1999 M brak 646
6 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M brak 231
7 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 M brak 232
8 TATARCZUCH Rafał 1998 M brak 650