UKS „Sokół” Żabno (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Aleksandra Chrabąszcz (tel. 517 702 432)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2012-10-07 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 12:6 (S) ⇑
2 3W 1/2 2012-10-19 19:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Sokół” Żabno 8:10 (S) ⇑
3 3W 1/3 2012-10-21 11:00 LUKS Sufczyn - UKS „Sokół” Żabno 9:9 (S) ⇔
4 3W 1/4 2012-11-11 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Gulon” Zakliczyn 2:16 (S) ⇓
5 3W 1/5 2012-11-21 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Sokół” Żabno 9:9 (S) ⇔
6 3W 1/6 2012-12-02 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Talar Team” Szczawa 13:5 (S) ⇑
7 3W 1/8 2012-12-16 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Zielonka” Brzesko 9:9 (S) ⇔
8 3W 1/7 2012-12-22 12:00 SWAL „Tarasek” Grybów - UKS „Sokół” Żabno 10:8 (S) ⇓
9 3W 1/9 2013-01-03 17:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno II 10:8 (S) ⇑
10 3W 1/10 2013-01-06 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Sokół” Żabno 17:1 (S) ⇓
11 3W 1/11 2013-01-12 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Sokół” Żabno 16:2 (S) ⇓
12 3W 2/12 2013-02-10 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Start” Nowy Sącz 4:14 (S) ⇓
13 3W 2/13 2013-03-02 16:30 UKS „Gulon” Zakliczyn - UKS „Sokół” Żabno 14:4 (S) ⇓
14 3W 2/14 2013-03-17 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0:18 (S) ⇓
15 3W 2/15 2013-03-24 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:10 (S) ⇓
16 3W 2/16 2013-04-25 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Sokół” Żabno 12:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 1,0 3,0 3,5     1,5   3,0 12
2 (W) MKS „Radość” Gorlice 0,0 3,0 4,5     0,5   2,0 10
3 (W) LUKS Sufczyn   2,0 3,5     1,5   2,0 9
4 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn 0,0   0,0 0,0   0,0   2,0 2
5 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III   3,5 1,0     1,0   3,5 9
6 (D) KS „Talar Team” Szczawa 1,0 3,5 4,5 0,0   2,5   1,5 13
7 (D) UKS „Zielonka” Brzesko   2,0 4,5     0,5   2,0 9
8 (W) SWAL „Tarasek” Grybów   1,0 3,5     2,5   1,0 8
9 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II   2,0 4,5     1,5   2,0 10
10 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0,0   1,0 0,0   0,0 0,0   1
11 (W) KS „Start” Nowy Sącz 0,0     0,0   1,0   1,0 2
12 (D) KS „Start” Nowy Sącz 1,0 0,0 3,0 0,0   0,0     4
13 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn 2,0   1,0 0,0   1,0 0,0   4
14 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0,0       0,0 0,0 0,0   0
15 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,5     2,5 2,0   1,0   8
16 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,5     2,5   1,0 0,0   6
Razem 10,0 20,0 34,5 5,0 2,0 14,5 1,0 20,0 107
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHOLEWA Dariusz 1998 M brak 189
2 DĄBROŚ Stanisław 1964 M brak 6
3 DYCHTOŃ Jakub 1980 M brak 27
4 LECH Sylwester 1998 M brak 190
5 NOWAK Stanisław 1962 M brak 187
6 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 M brak 5
7 SZPILSKA Roksana 1998 K brak 699
8 WĘGIEL Marcin 1980 M brak 8