MKS „Radość” Gorlice (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Mróz (tel. 603 527 620)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2012-10-07 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 16:2🏓 ⇓
2 3W 1/2 2012-10-19 19:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Sokół” Żabno 8:10🏓 ⇓
3 3W 1/3 2012-10-21 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - MKS „Radość” Gorlice 11:7🏓 ⇓
4 3W 1/4 2012-11-11 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Zielonka” Brzesko 11:7🏓 ⇑
5 3W 1/5 2012-11-25 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:12🏓 ⇓
6 3W 1/6 2012-12-02 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 16:2🏓 ⇓
7 3W 1/7 2012-12-09 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:13🏓 ⇓
8 3W 1/8 2012-12-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 7:11🏓 ⇑
9 3W 1/9 2012-12-23 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LUKS Sufczyn 12:6🏓 ⇑
10 3W 1/10 2013-01-06 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn - MKS „Radość” Gorlice 18:0🏓 ⇓
11 3W 1/11 2013-01-13 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice III - MKS „Radość” Gorlice 14:4🏓 ⇓
12 3W 2/12 2013-02-10 11:00 MKS „Radość” Gorlice - SWAL „Tarasek” Grybów 12:6🏓 ⇑
13 3W 2/15 2013-03-24 11:00 LUKS Sufczyn - MKS „Radość” Gorlice 9:9🏓 ⇔
14 3W 2/13 2013-04-03 16:30 MKS „Radość” Gorlice - KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 9:9🏓 ⇔
15 3W 2/14 2013-04-09 18:00 UKS „Zielonka” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice 8:10🏓 ⇑
16 3W 2/16 2013-04-25 18:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Talar Team” Szczawa 10:8🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) KS „Start” Nowy Sącz     0,0     0,0 1,0 1,0   2
2 (D) UKS „Sokół” Żabno 1,0   2,5       1,0 3,5   8
3 (W) SWAL „Tarasek” Grybów 2,5   1,0       0,0 3,5   7
4 (D) UKS „Zielonka” Brzesko 2,5   2,0     0,0 2,5 4,0   11
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 3,0   1,0     0,0 2,0     6
6 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II     0,5 0,5   0,5 0,5     2
7 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0   1,0       0,0 2,0   5
8 (W) KS „Talar Team” Szczawa 2,5   3,5     0,0 0,5 4,5   11
9 (D) LUKS Sufczyn 2,0   2,5       3,5 4,0   12
10 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn   0,0     0,0 0,0 0,0     0
11 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III     0,0   0,0 0,5   3,5   4
12 (D) SWAL „Tarasek” Grybów 3,0   2,5       3,5 3,0   12
13 (W) LUKS Sufczyn 2,0   2,5       1,5 3,0 0,0 9
14 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 2,5   1,5       1,5 3,5   9
15 (W) UKS „Zielonka” Brzesko 2,5   0,5       2,5 4,5   10
16 (D) KS „Talar Team” Szczawa 3,5   3,5     0,0   3,0   10
Razem 29,0 0,0 24,5 0,5 0,0 1,0 20,0 43,0 0,0 118
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BERDYSZ Mariusz 1964 M brak 107
2 MRÓZ Marek 1959 M brak 587
3 PIECHOWICZ Marek 1965 M brak 108
4 PIOTROWSKI Patryk 1997 M brak 206
5 PIOTROWSKI Piotr 1972 M brak 111
6 WOŹNIAK Damian 1992 M brak 116
7 WOŹNIAK Dominik 1989 M brak 115
8 WOŹNIAK Marcin 1993 M brak 110
9 ZAWISZA Grzegorz 1988 M brak 109