SWAL „Tarasek” Grybów (M)
Klub: „Mikulec” Grybów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej Niżnej
Biała Niżna 495
33-330 Grybów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jan Kantor (tel. 696 519 621)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2012-10-07 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 1:17 (S) ⇓
2 3W 1/2 2012-10-14 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - SWAL „Tarasek” Grybów 13:5 (S) ⇓
3 3W 1/3 2012-10-21 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - MKS „Radość” Gorlice 11:7 (S) ⇑
4 3W 1/4 2012-11-11 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice III - SWAL „Tarasek” Grybów 12:6 (S) ⇓
5 3W 1/5 2012-11-25 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - UKS „Gulon” Zakliczyn 1:17 (S) ⇓
6 3W 1/6 2012-12-02 11:00 LUKS Sufczyn - SWAL „Tarasek” Grybów 6:12 (S) ⇑
7 3W 1/8 2012-12-16 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - SWAL „Tarasek” Grybów 14:4 (S) ⇓
8 3W 1/7 2012-12-22 12:00 SWAL „Tarasek” Grybów - UKS „Sokół” Żabno 10:8 (S) ⇑
9 3W 1/9 2012-12-23 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa 14:4 (S) ⇑
10 3W 1/10 2013-01-06 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - SWAL „Tarasek” Grybów 14:4 (S) ⇓
11 3W 1/11 2013-01-13 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - UKS „Zielonka” Brzesko 8:10 (S) ⇓
12 3W 2/12 2013-02-10 11:00 MKS „Radość” Gorlice - SWAL „Tarasek” Grybów 12:6 (S) ⇓
13 3W 2/13 2013-03-02 17:00 KS „Talar Team” Szczawa - SWAL „Tarasek” Grybów 7:11 (S) ⇑
14 3W 2/14 2013-03-17 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 6:12 (S) ⇓
15 3W 2/15 2013-04-21 12:00 UKS „Zielonka” Brzesko - SWAL „Tarasek” Grybów 8:10 (S) ⇑
16 3W 2/16 2013-04-28 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów - LUKS Sufczyn 8:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0,0     0,0   0,0 1,0 1
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,0     1,5 0,0   2,5 5
3 (D) MKS „Radość” Gorlice 1,0     4,5   2,0 3,5 11
4 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 0,0 2,0 1,0 3,0       6
5 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn     0,0 0,0 0,0   1,0 1
6 (W) LUKS Sufczyn     3,5 3,0   2,5 3,0 12
7 (W) KS „Start” Nowy Sącz 0,0   0,0 1,0   2,0 1,0 4
8 (D) UKS „Sokół” Żabno 0,0   2,5 4,0   2,0 1,5 10
9 (D) KS „Talar Team” Szczawa 2,5     4,5   3,5 3,5 14
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 0,0   0,0 1,5   1,0 1,5 4
11 (D) UKS „Zielonka” Brzesko 2,0   1,5 2,5 0,5   1,5 8
12 (W) MKS „Radość” Gorlice 0,0   0,0 2,5     3,5 6
13 (W) KS „Talar Team” Szczawa       4,0 2,5 2,5 2,0 11
14 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 0,0   0,5 3,0   1,5 1,0 6
15 (W) UKS „Zielonka” Brzesko 2,5     2,5 0,5 2,5 2,0 10
16 (D) LUKS Sufczyn 0,0   2,0 2,5 0,0   3,5 8
Razem 9,0 2,0 11,0 40,0 3,5 19,5 32,0 117
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Rafał 1994 M brak 468
2 GRUCA Marek 1978 M brak 481
3 KIEŁBASA Józef 1972 M brak 901
4 KRÓL Mateusz 1992 M brak 483
5 KRÓL Stanisław 1959 M brak 511
6 TOKARZ Adam 1964 M brak 480
7 WILK Paweł 1988 M brak 470