KS „Start” Nowy Sącz (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2012-10-07 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 16:2🏓 ⇑
2 3W 1/2 2012-10-14 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice III - KS „Start” Nowy Sącz 7:11🏓 ⇑
3 3W 1/3 2012-10-20 16:00 UKS „Gulon” Zakliczyn - KS „Start” Nowy Sącz 13:5🏓 ⇓
4 3W 1/4 2012-11-11 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LUKS Sufczyn 15:3🏓 ⇑
5 3W 1/5 2012-11-25 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz 0:18🏓 ⇑
6 3W 1/6 2012-12-02 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno III 14:4🏓 ⇑
7 3W 1/8 2012-12-16 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - SWAL „Tarasek” Grybów 14:4🏓 ⇑
8 3W 1/9 2012-12-23 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 1:17🏓 ⇓
9 3W 1/7 2012-12-29 17:00 UKS „Zielonka” Brzesko - KS „Start” Nowy Sącz 4:14🏓 ⇑
10 3W 1/10 2013-01-06 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Start” Nowy Sącz 8:10🏓 ⇑
11 3W 1/11 2013-01-12 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Sokół” Żabno 16:2🏓 ⇑
12 3W 2/12 2013-02-10 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Start” Nowy Sącz 4:14🏓 ⇑
13 3W 2/13 2013-03-03 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II 12:6🏓 ⇑
14 3W 2/15 2013-03-24 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 16:2🏓 ⇓
15 3W 2/16 2013-04-07 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Start” Nowy Sącz 8:10🏓 ⇑
16 3W 2/14 2013-04-21 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Gulon” Zakliczyn 5:13🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) MKS „Radość” Gorlice 4,5 3,5 4,5 3,5   16
2 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice III 3,5 3,5 2,5 1,5   11
3 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn 2,0 1,0 1,0 1,0   5
4 (D) LUKS Sufczyn 3,5 3,5 4,5 3,5   15
5 (W) KS „Talar Team” Szczawa 4,5 4,5 4,5 4,5   18
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 4,5 3,0 4,0 2,5   14
7 (D) SWAL „Tarasek” Grybów 3,5 4,5 3,5 2,5   14
8 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0,0 0,0 1,0 0,0   1
9 (W) UKS „Zielonka” Brzesko 3,5 4,5 2,5 3,5   14
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,5 3,0 3,0 1,5   10
11 (D) UKS „Sokół” Żabno 4,5 4,5   4,5 2,5 16
12 (W) UKS „Sokół” Żabno 3,5 4,5 2,5 3,5   14
13 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 4,0 3,5 2,5 2,0   12
14 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 0,0 2,0 0,0 0,0   2
15 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0 2,5 2,5 3,0   10
16 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn 2,0 2,5 0,5 0,0   5
Razem 48,0 50,5 39,0 37,0 2,5 177
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BORKOWSKI Marek 1960 M brak 281
2 MACIUSZEK Wiesław 1964 M brak 304
3 MĄKA Karol 1991 M brak 303
4 SZMYD Maciej 1976 M brak 302
5 TROJANOWSKI Adrian 1997 M brak 324