V liga rejon Kraków => Grupa B
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 19 17 2 54:15 89,47
2 PILCH Aleksander („Siemacha” Kraków II) 15 15 0 45:4 100,00
3 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 18 15 3 46:18 83,33
4 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 17 14 3 47:13 82,35
5 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 14 4 50:22 77,78
6 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz II) 16 13 3 44:18 81,25
7 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 13 3 41:18 81,25
8 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 17 13 4 45:22 76,47
9 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków III) 18 13 5 43:23 72,22
10 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 20 13 7 40:28 65,00
11 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 18 12 6 43:23 66,67
12 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 19 12 7 45:25 63,16
13 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 18 11 7 41:27 61,11
14 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 10 1 31:6 90,91
15 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 10 5 33:20 66,67
16 PIESZCZEK Mikołaj (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 18 10 8 37:30 55,56
17 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 18 10 8 36:30 55,56
18 PILCH Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 20 10 10 39:34 50,00
19 ELARGAWY Omar (KS „Podwawelski” Kraków IV) 11 9 2 28:16 81,82
20 PERZ Izabela („Dorbud-Gryf” Gdów II) 12 9 3 30:15 75,00
21 PAJORSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 8 3 28:11 72,73
22 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków III) 15 8 7 27:29 53,33
23 YEUNG Arvin (MKS „Centrum” Kraków III) 10 7 3 23:15 70,00
24 KARWASIŃSKI Szymon („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 7 4 26:18 63,64
25 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 12 7 5 25:17 58,33
26 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 12 7 5 27:20 58,33
27 MAREK Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 7 14 26:47 33,33
28 GAJ Milena („Dorbud-Gryf” Gdów II) 8 6 2 21:11 75,00
29 MAJDAK Rafał (MKS „Centrum” Kraków III) 9 6 3 19:12 66,67
30 URBAN Paweł (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 6 6 24:22 50,00
31 STRYJAKOWSKI Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 6 6 20:22 50,00
32 GONET Szymon (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 6 9 23:29 40,00
33 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 18 6 12 25:43 33,33
34 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 9 5 4 18:14 55,56
35 DONIEC Krzysztof (MKS „Centrum” Kraków III) 10 5 5 20:17 50,00
36 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 18 5 13 20:41 27,78
37 TURECKI Jakub („Dorbud-Gryf” Gdów II) 4 4 0 12:4 100,00
38 GAJER Filip (LKS „Kłos” Olkusz II) 7 4 3 13:13 57,14
39 KUŹNIAR Antoni („Siemacha” Kraków II) 8 4 4 14:16 50,00
40 URBAŃSKI Adrian (KS „Podwawelski” Kraków IV) 9 4 5 16:15 44,44
41 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 12 4 8 19:26 33,33
42 KOCHANOWSKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 15 4 11 19:36 26,67
43 SYSAK Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 4 11 15:35 26,67
44 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:1 100,00
45 MUTA Michał (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 3 3 0 9:2 100,00
46 UTYLSKI Kornel (MKS „Centrum” Kraków III) 4 2 2 7:6 50,00
47 ŻĄDŁO Damian (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 6 2 4 7:13 33,33
48 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 2 6 10:21 25,00
49 KROKOS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków III) 8 2 6 8:21 25,00
50 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 2 10 11:31 16,67
51 STACHURA Magdalena („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 13 2 11 10:35 15,38
52 NOWAK Mateusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 14 2 12 9:37 14,29
53 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 2 13 19:41 13,33
54 CHOLEWA Kacper („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 17 2 15 14:46 11,76
55 TURECKI Jarosław („Dorbud-Gryf” Gdów II) 1 1 0 3:0 100,00
56 KARWASIŃSKI Dominik („Dorbud-Gryf” Gdów II) 1 1 0 3:2 100,00
57 SIWIECKI Mikołaj (LKS „Kłos” Olkusz II) 2 1 1 4:4 50,00
58 NAWARA Franciszek („Siemacha” Kraków II) 2 1 1 3:3 50,00
59 BARANEK Mariusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 3 1 2 5:6 33,33
60 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 1 2 5:7 33,33
61 NEUMANN Jacek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 4 1 3 4:10 25,00
62 UTYLSKA Karolina (MKS „Centrum” Kraków III) 5 1 4 5:13 20,00
63 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 1 5 5:15 16,67
64 GONTARZ Paweł (KS „Podwawelski” Kraków IV) 6 1 5 4:17 16,67
65 POPIELAK Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 12 1 11 4:34 8,33
66 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska I) 6 0 6 4:18 0,00
67 WOŹNIAK Helena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1:9 0,00
68 ŚLEDZIEWSKI Patryk (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1:9 0,00
69 SZEWCZYK Maria (MKS „Centrum” Kraków III) 4 0 4 1:12 0,00
70 NOWAK Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 5 0 5 1:15 0,00
71 MARDOSZ Zuzanna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 7 0 7 1:21 0,00
72 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 0 15 2:45 0,00
73 ROKOSZ Bartłomiej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 9 0 9 1:27 0,00
74 PIESZCZEK Bartosz (MKS „Centrum” Kraków III) 1 0 1 0:3 0,00
75 WOLANIN Kacper („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 2 0 2 0:6 0,00
76 KOCHANOWSKI Mateusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 3 0 3 0:9 0,00
77 STANISŁAWCZYK Maciej („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PILCH Aleksander („Siemacha” Kraków II) 15 15 0 45:4 100,00
2 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 10 1 31:6 90,91
3 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 19 17 2 54:15 89,47
4 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 18 15 3 46:18 83,33
5 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 17 14 3 47:13 82,35
6 ELARGAWY Omar (KS „Podwawelski” Kraków IV) 11 9 2 28:16 81,82
7 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz II) 16 13 3 44:18 81,25
8 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 13 3 41:18 81,25
9 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 14 4 50:22 77,78
10 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 17 13 4 45:22 76,47
11 PERZ Izabela („Dorbud-Gryf” Gdów II) 12 9 3 30:15 75,00
12 GAJ Milena („Dorbud-Gryf” Gdów II) 8 6 2 21:11 75,00
13 PAJORSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 8 3 28:11 72,73
14 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków III) 18 13 5 43:23 72,22
15 YEUNG Arvin (MKS „Centrum” Kraków III) 10 7 3 23:15 70,00
16 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 18 12 6 43:23 66,67
17 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 10 5 33:20 66,67
18 MAJDAK Rafał (MKS „Centrum” Kraków III) 9 6 3 19:12 66,67
19 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 20 13 7 40:28 65,00
20 KARWASIŃSKI Szymon („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 7 4 26:18 63,64
21 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 19 12 7 45:25 63,16
22 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 18 11 7 41:27 61,11
23 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 12 7 5 25:17 58,33
24 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 12 7 5 27:20 58,33
25 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 9 5 4 18:14 55,56
26 PIESZCZEK Mikołaj (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 18 10 8 37:30 55,56
27 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 18 10 8 36:30 55,56
28 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków III) 15 8 7 27:29 53,33
29 DONIEC Krzysztof (MKS „Centrum” Kraków III) 10 5 5 20:17 50,00
30 PILCH Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 20 10 10 39:34 50,00
31 URBAN Paweł (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 6 6 24:22 50,00
32 STRYJAKOWSKI Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 6 6 20:22 50,00
33 KUŹNIAR Antoni („Siemacha” Kraków II) 8 4 4 14:16 50,00
34 URBAŃSKI Adrian (KS „Podwawelski” Kraków IV) 9 4 5 16:15 44,44
35 GONET Szymon (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 6 9 23:29 40,00
36 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 12 4 8 19:26 33,33
37 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 18 6 12 25:43 33,33
38 MAREK Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 7 14 26:47 33,33
39 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 18 5 13 20:41 27,78
40 KOCHANOWSKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 15 4 11 19:36 26,67
41 SYSAK Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 4 11 15:35 26,67
42 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 2 6 10:21 25,00
43 KROKOS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków III) 8 2 6 8:21 25,00
44 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 2 10 11:31 16,67
45 STACHURA Magdalena („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 13 2 11 10:35 15,38
46 NOWAK Mateusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 14 2 12 9:37 14,29
47 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 2 13 19:41 13,33
48 CHOLEWA Kacper („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 17 2 15 14:46 11,76
49 POPIELAK Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 12 1 11 4:34 8,33
50 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 0 15 2:45 0,00
51 ROKOSZ Bartłomiej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 9 0 9 1:27 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PIRÓG Paweł / PILCH Aleksander
(„Siemacha” Kraków II)
5 5 0 15:0 100,00
2 WOJCIACZYK Antoni / CHŁĘDOWSKI Jakub
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
2 2 0 6:0 100,00
3 SZEWCZYK Hubert / YEUNG Arvin
(MKS „Centrum” Kraków III)
2 2 0 6:1 100,00
4 GONET Szymon / MAREK Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 2 0 6:1 100,00
5 BALIK Robert / KOWAL Łukasz
(LKS „Kłos” Olkusz II)
4 4 0 12:3 100,00
6 PERZ Izabela / GAJ Milena
(„Dorbud-Gryf” Gdów II)
3 3 0 9:3 100,00
7 BUŁA Dominik / KONIECZKOWICZ Dariusz
(LKS „Wisła” Rząska I)
2 2 0 6:3 100,00
8 CHOCHÓŁ Paweł / NATKANIEC Michał
(LKS „Kłos” Olkusz II)
7 6 1 20:3 85,71
9 SĘK Rafał / TOKARZ Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża II)
6 5 1 17:5 83,33
10 RESZKA Adam / PILCH Mikołaj
(„Siemacha” Kraków II)
5 4 1 14:3 80,00
11 STACHURA Magdalena / KOCHANOWSKI Tomasz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III)
3 2 1 7:4 66,67
12 CHŁĘDOWSKI Jakub / URBAN Paweł
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
3 2 1 6:4 66,67
13 KORCZEK Łukasz / NOWAK Artur
(LKS „Wisła” Rząska I)
6 4 2 12:9 66,67
14 TURECKI Jakub / PAJORSKI Mateusz
(„Dorbud-Gryf” Gdów II)
2 1 1 5:3 50,00
15 PAJORSKI Mateusz / KARWASIŃSKI Szymon
(„Dorbud-Gryf” Gdów II)
2 1 1 4:4 50,00
16 BUŁA Dominik / STRYJAKOWSKI Tomasz
(LKS „Wisła” Rząska I)
4 2 2 6:6 50,00
17 PIESZCZEK Mikołaj / GUMULA Marcin
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża II)
4 2 2 6:6 50,00
18 WOJCIACZYK Antoni / ELARGAWY Omar
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
2 1 1 3:3 50,00
19 SZEWCZYK Hubert / MAJDAK Rafał
(MKS „Centrum” Kraków III)
2 1 1 3:4 50,00
20 NOWAK Mateusz / CHOLEWA Kacper
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III)
5 2 3 9:9 40,00
21 MURZYN Maciej / KUCHNIA Andrzej
(KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa)
3 1 2 5:7 33,33
22 STACHEL Artur / MARDOSZ Maciej
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
3 0 3 2:9 0,00
23 RESZKA Adam / KUŹNIAR Antoni
(„Siemacha” Kraków II)
2 0 2 1:6 0,00
24 DONIEC Krzysztof / YEUNG Arvin
(MKS „Centrum” Kraków III)
2 0 2 1:6 0,00
25 GAJ Julia / MARDOSZ Zuzanna
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
2 0 2 1:6 0,00
26 SYSAK Tomasz / MAREK Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
4 0 4 2:12 0,00
27 ŚWIĘCH Jarosław / GONET Szymon
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
3 0 3 1:9 0,00
28 STALMACH Zbigniew / POPIELAK Maciej
(KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa)
2 0 2 0:6 0,00
29 TALAGA Samuel / ŚWIĘCH Jarosław
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 19 17 2 7 6 1 20,0
2 PILCH Aleksander („Siemacha” Kraków II) 15 15 0 5 5 0 17,5
3 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 18 15 3 6 4 2 17,0
4 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 17 14 3 7 6 1 17,0
5 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 14 4 6 5 1 16,5
6 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz II) 16 13 3 5 5 0 15,5
7 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 17 13 4 6 5 1 15,5
8 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 13 3 6 4 2 15,0
9 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 20 13 7 7 4 3 15,0
10 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 19 12 7 7 6 1 15,0
11 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków III) 18 13 5 6 3 3 14,5
12 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 18 12 6 6 5 1 14,5
13 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 18 11 7 6 4 2 13,0
14 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 18 10 8 6 4 2 12,0
15 PILCH Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 20 10 10 6 4 2 12,0
16 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 10 1 3 3 0 11,5
17 PERZ Izabela („Dorbud-Gryf” Gdów II) 12 9 3 4 4 0 11,0
18 PIESZCZEK Mikołaj (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 18 10 8 6 2 4 11,0
19 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 10 5 5 1 4 10,5
20 ELARGAWY Omar (KS „Podwawelski” Kraków IV) 11 9 2 3 1 2 9,5
21 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 12 7 5 5 5 0 9,5
22 PAJORSKI Mateusz („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 8 3 4 2 2 9,0
23 MAREK Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 7 14 7 3 4 8,5
24 YEUNG Arvin (MKS „Centrum” Kraków III) 10 7 3 4 2 2 8,0
25 KARWASIŃSKI Szymon („Dorbud-Gryf” Gdów II) 11 7 4 3 2 1 8,0
26 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 12 7 5 4 2 2 8,0
27 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków III) 15 8 7 2 0 2 8,0
28 GAJ Milena („Dorbud-Gryf” Gdów II) 8 6 2 3 3 0 7,5
29 MAJDAK Rafał (MKS „Centrum” Kraków III) 9 6 3 3 2 1 7,0
30 STRYJAKOWSKI Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 6 6 4 2 2 7,0
31 URBAN Paweł (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 6 6 4 2 2 7,0
32 GONET Szymon (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 6 9 5 2 3 7,0
33 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 18 6 12 6 2 4 7,0
34 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 9 5 4 3 1 2 5,5
35 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 18 5 13 6 1 5 5,5
36 DONIEC Krzysztof (MKS „Centrum” Kraków III) 10 5 5 4 0 4 5,0
37 URBAŃSKI Adrian (KS „Podwawelski” Kraków IV) 9 4 5 3 2 1 5,0
38 KOCHANOWSKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 15 4 11 6 2 4 5,0
39 TURECKI Jakub („Dorbud-Gryf” Gdów II) 4 4 0 2 1 1 4,5
40 GAJER Filip (LKS „Kłos” Olkusz II) 7 4 3 1 1 0 4,5
41 KUŹNIAR Antoni („Siemacha” Kraków II) 8 4 4 3 1 2 4,5
42 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 12 4 8 4 1 3 4,5
43 SYSAK Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 4 11 5 0 5 4,0
44 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
45 MUTA Michał (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 3 3 0 1 1 0 3,5
46 ŻĄDŁO Damian (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 6 2 4 2 2 0 3,0
47 STACHURA Magdalena („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 13 2 11 4 2 2 3,0
48 NOWAK Mateusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 14 2 12 5 2 3 3,0
49 CHOLEWA Kacper („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 17 2 15 6 2 4 3,0
50 UTYLSKI Kornel (MKS „Centrum” Kraków III) 4 2 2 2 1 1 2,5
51 KROKOS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków III) 8 2 6 3 0 3 2,0
52 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 2 6 3 0 3 2,0
53 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 2 10 4 0 4 2,0
54 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 2 13 5 0 5 2,0
55 POPIELAK Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 12 1 11 4 1 3 1,5
56 TURECKI Jarosław („Dorbud-Gryf” Gdów II) 1 1 0 0 0 0 1,0
57 KARWASIŃSKI Dominik („Dorbud-Gryf” Gdów II) 1 1 0 0 0 0 1,0
58 NAWARA Franciszek („Siemacha” Kraków II) 2 1 1 0 0 0 1,0
59 SIWIECKI Mikołaj (LKS „Kłos” Olkusz II) 2 1 1 0 0 0 1,0
60 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 1 2 1 0 1 1,0
61 BARANEK Mariusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 3 1 2 1 0 1 1,0
62 NEUMANN Jacek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża II) 4 1 3 1 0 1 1,0
63 UTYLSKA Karolina (MKS „Centrum” Kraków III) 5 1 4 1 0 1 1,0
64 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 1 5 2 0 2 1,0
65 GONTARZ Paweł (KS „Podwawelski” Kraków IV) 6 1 5 2 0 2 1,0
66 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska I) 6 0 6 2 2 0 1,0
67 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 0 15 4 1 3 0,5
68 WOŹNIAK Helena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1 1 0 0,5
69 SZEWCZYK Maria (MKS „Centrum” Kraków III) 4 0 4 2 0 2 0,0
70 MARDOSZ Zuzanna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 7 0 7 3 0 3 0,0
71 PIESZCZEK Bartosz (MKS „Centrum” Kraków III) 1 0 1 1 0 1 0,0
72 ROKOSZ Bartłomiej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 9 0 9 3 0 3 0,0
73 WOLANIN Kacper („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 2 0 2 0 0 0 0,0
74 ŚLEDZIEWSKI Patryk (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1 0 1 0,0
75 KOCHANOWSKI Mateusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 3 0 3 1 0 1 0,0
76 NOWAK Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 5 0 5 1 0 1 0,0
77 STANISŁAWCZYK Maciej („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 3 0 3 1 0 1 0,0
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz grupa A | Terminarz grupa B