MKS „Centrum” Kraków III (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. Szarych Szeregów
al. Powstania Warszawskiego 6
31-549 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DĄBEK Michał 2004 M 3465 02.09.2021 2828 11.09.2021
2 DONIEC Krzysztof 2004 M 3466 02.09.2021 2994 11.09.2021
3 KROKOS Bartłomiej 2005 M 3467 02.09.2021 2238 11.09.2021
4 MAJDAK Rafał 2006 M 3468 02.09.2021 1666 11.09.2021
5 PIESZCZEK Bartosz 2008 M 3469 02.09.2021 2769 11.09.2021
6 POJASEK Wojciech 2005 M 3470 02.09.2021 2134 11.09.2021
7 REPTAK Franciszek 2007 M 3471 02.09.2021 3238 11.09.2021
8 SZEWCZYK Hubert 2005 M 3473 02.09.2021 1505 11.09.2021
9 SZEWCZYK Maria 2008 K 3474 02.09.2021 2533 11.09.2021
10 TRZEŚNIOWSKI Marceli 2007 M 11565 11.11.2021 3671 23.11.2021
11 UTYLSKA Karolina 2011 K 3475 02.09.2021 2110 11.09.2021
12 UTYLSKI Filip 1982 M 3486 02.09.2021 1 21.10.2021
13 UTYLSKI Kornel 2008 M 3476 02.09.2021 1873 11.09.2021
14 YEUNG Arvin 2009 M 9272 17.09.2021 3239 18.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2021-09-18 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - MKS „Centrum” Kraków III 13:1🏓 ⇓
2 5K 1/3 2021-09-28 17:30 „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków III 9:5🏓 ⇓
3 5K 1/2 2021-10-06 18:00 MKS „Centrum” Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 6:8🏓 ⇓
4 5K 1/4 2021-10-16 12:30 MKS „Centrum” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:5🏓 ⇑
5 5K 1/5 2021-10-23 12:30 MKS „Centrum” Kraków III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4🏓 ⇑
6 5K 1/6 2021-10-30 17:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS „Centrum” Kraków III 4:10🏓 ⇑
7 5K 1/7 2021-11-27 12:30 MKS „Centrum” Kraków III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 7:7🏓 ⇔
8 5K 1/8 2021-12-13 17:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków III 10:4🏓 ⇓
9 5K 1/9 2021-12-15 18:00 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7🏓 ⇔
10 5K 1/10 2022-01-09 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków III 6:8🏓 ⇑
11 5K 1/11 2022-01-15 13:00 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków IV  
12 5K 2/14 2022-02-13 18:00 KS „Jordan” Kraków - MKS „Centrum” Kraków III 9:5🏓 ⇓
13 5K 2/15 2022-02-26 12:30 MKS „Centrum” Kraków III - PKS „Porta” Kraków 6:8🏓 ⇓
14 5K 2/16 2022-03-12 12:00 LKS „Wisła” Rząska II - MKS „Centrum” Kraków III 9:5🏓 ⇓
15 5K 2/18 2022-03-26 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - MKS „Centrum” Kraków III 8:6🏓 ⇓
16 5K 2/19 2022-04-30 12:00 MKS „Centrum” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6🏓 ⇑
17 5K 2/20 2022-05-04 18:00 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Jordan” Kraków 8:6🏓 ⇑
18 5K 2/21 2022-05-14 11:00 PKS „Porta” Kraków - MKS „Centrum” Kraków III 10:4🏓 ⇓
19 5K 2/22 2022-05-18 18:15 MKS „Centrum” Kraków III - LKS „Wisła” Rząska II 6:8🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0   0,0 0,0     1,0       0,0   1
2 (W) „Siemacha” Kraków II 2,0 0,0 0,0       2,0         1,0 5
3 (D) LKS „Wisła” Rząska I 1,0 0,0         2,0         3,0 6
4 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III   2,0   3,5     3,5 0,0   0,0     9
5 (D) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 3,0           3,5 0,0       3,5 10
6 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II   3,0   3,5           1,0 2,5   10
7 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 2,0   2,0   0,0   2,5         0,5 7
8 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II 2,0 0,0   1,0     1,0           4
9 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,0 0,0 2,0 2,5   0,0 1,5           7
10 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,5 1,5       3,5   0,0     2,5 8
12 (W) KS „Jordan” Kraków 2,0 0,0   1,0               2,0 5
13 (D) PKS „Porta” Kraków 0,0 0,0   3,0     3,0   0,0       6
14 (W) LKS „Wisła” Rząska II   0,5 1,0       2,0       0,0 1,5 5
15 (W) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 2,0 2,0         2,0 0,0         6
16 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,0 1,0 3,5               3,5 8
17 (D) KS „Jordan” Kraków 1,0 0,5   3,0     2,0         1,5 8
18 (W) PKS „Porta” Kraków 0,0     2,0     2,0 0,0   0,0 0,0   4
19 (D) LKS „Wisła” Rząska II 0,0 0,0         3,5     0,0   2,5 6
Razem 16,0 8,5 7,5 23,0 0,0 0,0 35,0 0,0 0,0 1,0 2,5 21,5 115
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBEK Michał 2004 M 3465 02.09.2021 2828
2 DONIEC Krzysztof 2004 M 3466 02.09.2021 2994
3 KROKOS Bartłomiej 2005 M 3467 02.09.2021 2238
4 MAJDAK Rafał 2006 M 3468 02.09.2021 1666
5 PIESZCZEK Bartosz 2008 M 3469 02.09.2021 2769
6 POJASEK Wojciech 2005 M 3470 02.09.2021 2134
7 SZEWCZYK Hubert 2005 M 3473 02.09.2021 1505
8 SZEWCZYK Maria 2008 K 3474 02.09.2021 2533
9 TRZEŚNIOWSKI Marceli 2007 M 11565 11.11.2021 3671
10 UTYLSKA Karolina 2011 K 3475 02.09.2021 2110
11 UTYLSKI Kornel 2008 M 3476 02.09.2021 1873
12 YEUNG Arvin 2009 M 9272 17.09.2021 3239