UKS „Rokicie” Szczytniki II (M)
Klub: UKS „Rokicie” Szczytniki
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Józef Mardosz (tel. 606 973 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Wojciech Biernat (tel. 501 269 593)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 GAJ Julia 2010 K 914 23.08.2021 2416 29.11.2018
2 GAJ Krystian 2008 M 915 23.08.2021 2574 23.09.2020
3 JAKUBCZYK Weronika 2009 K 916 23.08.2021 2393 24.12.2017
4 KOSTUCH Gabriela 2009 K 918 23.08.2021 2103 13.09.2017
5 MARDOSZ Maciej 2010 M 919 23.08.2021 2395 30.09.2020
6 MARDOSZ Zuzanna 2011 K 920 23.08.2021 2648 23.09.2020
7 STACHEL Artur 2011 M 925 23.08.2021 2174 23.09.2020
8 STACHEL Bartłomiej 2009 M 926 23.08.2021 2104 23.09.2020
9 ŚLEDZIEWSKI Patryk 2012 M 928 23.08.2021 3051 15.10.2021
10 WOŹNIAK Helena 2009 K 930 23.08.2021 2415 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2021-09-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1🏓 ⇓
2 5K 1/2 2021-09-25 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Bronowianka” Kraków IV  
3 5K 1/3 2021-10-02 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1🏓 ⇓
4 5K 1/4 2021-10-14 19:30 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14🏓 ⇓
5 5K 1/5 2021-10-19 17:30 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1🏓 ⇓
6 5K 1/6 2021-10-30 17:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS „Centrum” Kraków III 4:10🏓 ⇓
7 5K 1/7 2021-12-05 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki II 12:2🏓 ⇓
8 5K 1/8 2021-12-08 17:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Rokicie” Szczytniki II  
9 5K 1/9 2021-12-18 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II  
10 5K 1/10 2022-01-07 18:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II  
11 5K 1/11 2022-01-15 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   1,0   0,0   0,0 0,0     1
3 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0 0,0 1,0       0,0     1
4 (D) LKS „Wisła” Rząska I 0,0     0,0 0,0 0,0 0,0     0
5 (W) „Siemacha” Kraków II       0,0 0,0 1,0 0,0     1
6 (D) MKS „Centrum” Kraków III       2,0   1,0 0,5   0,5 4
7 (W) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 2,0     0,0 0,0     0,0   2
Razem 2,0 1,0 1,0 2,0 0,0 2,0 0,5 0,0 0,5 9
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Julia 2010 K 914 23.08.2021 2416
2 JAKUBCZYK Weronika 2009 K 916 23.08.2021 2393
3 KOSTUCH Gabriela 2009 K 918 23.08.2021 2103
4 MARDOSZ Maciej 2010 M 919 23.08.2021 2395
5 MARDOSZ Zuzanna 2011 K 920 23.08.2021 2648
6 STACHEL Artur 2011 M 925 23.08.2021 2174
7 STACHEL Bartłomiej 2009 M 926 23.08.2021 2104
8 ŚLEDZIEWSKI Patryk 2012 M 928 23.08.2021 3051
9 WOŹNIAK Helena 2009 K 930 23.08.2021 2415