„Dorbud-Gryf” Gdów II (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kowalski (tel. 509 674 972)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BAJER Emilia 2005 K 641 19.08.2021 2098 13.09.2021
2 DANAJ Natalia 2000 K 643 19.08.2021 174 13.09.2021
3 GAJ Milena 2008 K 628 19.08.2021 1625 23.09.2020
4 GARYCKI Adrian 1996 M 11576 15.11.2021 658 16.12.2021
5 GŁOWIAK Krzysztof 2008 M 629 19.08.2021 3310 13.09.2021
6 KARWASIŃSKI Dominik 2009 M 631 19.08.2021 2771 13.09.2021
7 KARWASIŃSKI Szymon 2006 M 632 19.08.2021 3065 13.09.2021
8 KOWALSKI Mateusz 1991 M 647 19.08.2021 2388 23.09.2020
9 MARCHEWKA Rafał 2009 M 633 19.08.2021 1827 13.09.2021
10 MIERNIK Jan 2007 M 634 19.08.2021 2507 13.09.2021
11 PAJORSKI Mateusz 2009 M 635 19.08.2021 2424 23.09.2020
12 PAWELEC Tomasz 2008 M 636 19.08.2021 2575 13.09.2021
13 PERZ Izabela 2008 K 637 19.08.2021 1543 23.09.2020
14 SŁABOSZ Kajetan 2009 M 638 19.08.2021 3172 13.09.2021
15 TURECKI Jakub 2011 M 639 19.08.2021 1839 13.09.2021
16 TURECKI Jarosław 1979 M 651 19.08.2021 1330 15.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2021-09-15 17:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 1:13🏓 ⇑
2 5K 1/3 2021-10-03 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 0:14🏓 ⇑
3 5K 1/2 2021-10-13 18:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5🏓 ⇑
4 5K 1/4 2021-10-15 18:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków IV  
5 5K 1/5 2021-10-23 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 8:6🏓 ⇓
6 5K 1/6 2021-11-03 18:30 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO ⇑
7 5K 1/7 2021-12-07 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 7:7🏓 ⇔
8 5K 1/8 2021-12-13 17:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków III 10:4🏓 ⇑
9 5K 1/9 2021-12-18 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Dorbud-Gryf” Gdów II 2:12🏓 ⇑
10 5K 1/10 2022-01-07 19:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1🏓 ⇑
11 5K 1/11 2022-01-16 16:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 7:7🏓 ⇔
12 5K 2/14 2022-02-14 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 9:5🏓 ⇓
13 5K 2/15 2022-02-26 16:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 7:7🏓 ⇔
14 5K 2/16 2022-03-02 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2🏓 ⇓
15 5K 2/17 2022-03-15 17:30 „Dorbud-Gryf” Gdów II - „Siemacha” Kraków II 6:8🏓 ⇓
16 5K 2/18 2022-03-26 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9🏓 ⇓
17 5K 2/20 2022-05-07 10:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7🏓 ⇔
18 5K 2/21 2022-05-08 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - „Dorbud-Gryf” Gdów II 10:4🏓 ⇓
19 5K 2/22 2022-05-20 18:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III           2,5 3,5   2,5 3,5 1,0 13
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   2,5     1,0 3,5 3,5   3,5     14
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV   2,5       2,0 2,0   2,5 0,0   9
5 (W) LKS „Kłos” Olkusz II   2,5       0,0 0,0   2,5 1,0   6
6 (D) LKS „Wisła” Rząska I                       0
7 (W) „Siemacha” Kraków II   1,5       1,0 1,0   2,5 1,0   7
8 (D) MKS „Centrum” Kraków III   3,5         2,5 0,5 1,5 2,0   10
9 (W) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 3,0   1,0     3,5 3,5 1,0       12
10 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II       1,5 1,0 2,0 2,0 3,0   3,5   13
11 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II   2,0       1,0 2,5   1,0 0,5   7
12 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III   0,0       1,5 2,5   1,0 0,0   5
13 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I   1,0       1,0 1,5   2,0 1,5   7
14 (W) MKS „Centrum” Kraków II   0,0         1,5   0,0 0,5   2
15 (D) „Siemacha” Kraków II       0,0 2,0 2,0   0,0   2,0   6
16 (D) LKS „Kłos” Olkusz II       0,0     2,5 0,0   2,5   5
17 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III       0,0 0,0 3,0 1,5 1,0   1,5   7
18 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I       0,0     1,0 0,0   3,0   4
Razem 3,0 15,5 1,0 1,5 4,0 23,0 31,0 5,5 19,0 22,5 1,0 127
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAJER Emilia 2005 K 641 19.08.2021 2098
2 GAJ Milena 2008 K 628 19.08.2021 1625
3 GARYCKI Adrian 1996 M 11576 15.11.2021 658
4 GŁOWIAK Krzysztof 2008 M 629 19.08.2021 3310
5 KARWASIŃSKI Dominik 2009 M 631 19.08.2021 2771
6 KARWASIŃSKI Szymon 2006 M 632 19.08.2021 3065
7 PAJORSKI Mateusz 2009 M 635 19.08.2021 2424
8 PAWELEC Tomasz 2008 M 636 19.08.2021 2575
9 PERZ Izabela 2008 K 637 19.08.2021 1543
10 TURECKI Jakub 2011 M 639 19.08.2021 1839
11 TURECKI Jarosław 1979 M 651 19.08.2021 1330