„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Kochanowski (tel. 609 428 594)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Tomasz Zimnicki (tel. 504 112 290)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHOLEWA Kacper 2008 M 2111 31.08.2021 2902 07.09.2021
2 KOCHANOWSKI Mateusz 2007 M 2107 31.08.2021 3467 08.09.2021
3 KOCHANOWSKI Tomasz 1978 M 8543 13.09.2021 3468 14.09.2021
4 NOWAK Mateusz 2007 M 2112 31.08.2021 2345 19.09.2017
5 NOWAK Tomasz 1976 M 8542 13.09.2021 3469 15.09.2021
6 PANUŚ Szymon 2009 M 2106 31.08.2021 3466 08.09.2021
7 STACHURA Magdalena 2005 K 2113 31.08.2021 2341 07.09.2021
8 STANISŁAWCZYK Maciej 2007 M 2108 31.08.2021 3470 08.09.2021
9 WOLANIN Kacper 2007 M 2114 31.08.2021 2989 07.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2021-09-15 17:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 1:13🏓 ⇓
2 5K 1/2 2021-09-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 14:0🏓 ⇓
3 5K 1/3 2021-09-29 17:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Podwawelski” Kraków IV 0:14🏓 ⇓
4 5K 1/5 2021-10-15 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12🏓 ⇓
5 5K 1/4 2021-10-16 12:30 MKS „Centrum” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:5🏓 ⇓
6 5K 1/6 2021-10-27 17:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 6:8🏓 ⇓
7 5K 1/7 2021-11-27 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III  
8 5K 1/8 2021-12-10 17:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 3:11🏓 ⇓
9 5K 1/9 2021-12-18 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 12:2🏓 ⇓
10 5K 1/10 2022-01-10 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 1:13🏓 ⇓
11 5K 1/11 2022-01-12 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 11:3🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 0,0   1,0       0,0 0,0   1
2 (W) „Siemacha” Kraków II 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0         0
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 0,0   0,0 0,0 0,0   0,0   0,0 0
4 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,5 0,0 0,5 0,5 0,0   0,5   0,0 2
5 (W) MKS „Centrum” Kraków III 1,5   1,0 1,5     1,0     5
6 (D) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 1,0 0,0 2,5 1,0     1,5     6
8 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,0 0,0   0,0     1,0 0,0   3
9 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 1,0 0,0 0,0 0,0     1,0     2
10 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 1,0 0,0 0,0 0,0   0,0   0,0   1
11 (W) LKS „Wisła” Rząska I 1,0 1,0 1,0 0,0 0,0         3
Razem 8,0 1,0 6,0 3,0 0,0 0,0 5,0 0,0 0,0 23
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHOLEWA Kacper 2008 M 2111 31.08.2021 2902
2 KOCHANOWSKI Mateusz 2007 M 2107 31.08.2021 3467
3 KOCHANOWSKI Tomasz 1978 M 8543 13.09.2021 3468
4 NOWAK Mateusz 2007 M 2112 31.08.2021 2345
5 NOWAK Tomasz 1976 M 8542 13.09.2021 3469
6 PANUŚ Szymon 2009 M 2106 31.08.2021 3466
7 STACHURA Magdalena 2005 K 2113 31.08.2021 2341
8 STANISŁAWCZYK Maciej 2007 M 2108 31.08.2021 3470
9 WOLANIN Kacper 2007 M 2114 31.08.2021 2989