LKS „Wisła” Rząska I (M)
Klub: LKS „Wisła” Rząska
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Świetlica Wiejska
ul. Klubowa 2
30-199 Rząska
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Łukasz Korczek (tel. 784 750 862)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Buła (tel. 790 790 601)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BUŁA Dominik 1981 M 2677 31.08.2021 2078 22.09.2020
2 DZIURA Wojciech 1987 M 2678 31.08.2021 2080 03.11.2021
3 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966 M 2679 31.08.2021 2868 03.10.2021
4 KORCZEK Łukasz 1984 M 2680 31.08.2021 2079 10.10.2016
5 NIEDBAŁA Tomasz 1978 M 2683 31.08.2021 2640 03.10.2021
6 NOWAK Artur 1987 M 2684 31.08.2021 2083 28.10.2019
7 OSIAK Tomasz 1974 M 2685 31.08.2021 193 16.02.2020
8 STRYJAKOWSKI Tomasz 1987 M 2689 31.08.2021 3044 15.02.2020
9 TWARDY Sebastian 1994 M 2690 31.08.2021 3320 15.02.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/3 2021-09-29 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 12:2🏓 ⇑
2 5K 1/1 2021-10-04 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 6:8🏓 ⇓
3 5K 1/2 2021-10-06 18:00 MKS „Centrum” Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 6:8🏓 ⇑
4 5K 1/4 2021-10-14 19:30 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14🏓 ⇑
5 5K 1/5 2021-10-20 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 5:9🏓 ⇓
6 5K 1/6 2021-11-03 18:30 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO ⇓
7 5K 1/7 2021-11-24 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9🏓 ⇓
8 5K 1/8 2021-12-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska I  
9 5K 1/9 2021-12-15 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV  
10 5K 1/10 2022-01-08 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Wisła” Rząska I  
11 5K 1/11 2022-01-12 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 3,5   3,5 2,5 2,5 12
2 (D) „Siemacha” Kraków II 1,5 0,5 2,0 2,0   6
3 (W) MKS „Centrum” Kraków III 1,5 0,5 3,5 2,5   8
4 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5   3,5 3,5 3,5 14
5 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 1,0   2,5 1,5 0,0 5
6 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II           0
7 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,0   2,0 1,0 1,0 5
Razem 12,0 1,0 17,0 13,0 7,0 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUŁA Dominik 1981 M 2677 31.08.2021 2078
2 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966 M 2679 31.08.2021 2868
3 KORCZEK Łukasz 1984 M 2680 31.08.2021 2079
4 NOWAK Artur 1987 M 2684 31.08.2021 2083
5 STRYJAKOWSKI Tomasz 1987 M 2689 31.08.2021 3044