UKS „Zarabie” Myślenice III (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 5835 06.09.2021 667 06.10.2017
2 DZIADEK Dominik 1998 M 5836 06.09.2021 704 25.11.2020
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 5837 06.09.2021 1790 28.09.2016
4 GONET Szymon 1999 M 5838 06.09.2021 768 25.11.2020
5 KUZIO Waldemar 1977 M 5839 06.09.2021 523 16.12.2018
6 MAREK Piotr 1975 M 5840 06.09.2021 3530 17.09.2021
7 NALEPA Maciej 1973 M 5841 06.09.2021 1096 14.09.2021
8 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M 5842 06.09.2021 228 14.09.2021
9 PORADZISZ Michał 1994 M 5843 06.09.2021 784 23.02.2020
10 STALMACH Zbigniew 2000 M 5844 06.09.2021 1313 08.10.2014
11 SYSAK Tomasz 1985 M 5834 06.09.2021 3478 14.09.2021
12 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 5845 06.09.2021 669 14.09.2021
13 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 5846 06.09.2021 668 21.10.2016
14 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 5847 06.09.2021 718 08.11.2011
15 TALAGA Samuel 1999 M 5848 06.09.2021 670 20.10.2011
16 WALICZEK Wojciech 1988 M 5849 06.09.2021 224 21.12.2020
17 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 5850 06.09.2021 2489 26.01.2018
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2021-09-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1🏓 ⇑
2 5K 1/2 2021-09-26 16:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0🏓 ⇓
3 5K 1/3 2021-10-03 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 0:14🏓 ⇓
4 5K 1/5 2021-10-15 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12🏓 ⇑
5 5K 1/4 2021-10-24 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5🏓 ⇓
6 5K 1/6 2021-10-31 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków IV  
7 5K 1/7 2021-11-27 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 13:1🏓 ⇓
8 5K 1/9 2021-12-05 15:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2🏓 ⇓
9 5K 1/8 2021-12-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska I  
10 5K 1/10 2022-01-09 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków III  
11 5K 1/11 2022-01-15 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Zarabie” Myślenice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II   3,5 3,5   2,5 3,5 13
2 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II   0,0   0,0 0,0 0,0 0
3 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 0,0 0,0   0,0 0,0   0
4 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 3,0 3,0   3,0 3,0   12
5 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,5 1,5   1,0   1,0 5
7 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 1,0 0,0   0,0 0,0   1
8 (W) „Siemacha” Kraków II 1,5 0,5     0,0 0,0 2
Razem 7,0 8,5 3,5 4,0 5,5 4,5 33
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GONET Szymon 1999 M 5838 06.09.2021 768
2 MAREK Piotr 1975 M 5840 06.09.2021 3530
3 PORADZISZ Michał 1994 M 5843 06.09.2021 784
4 SYSAK Tomasz 1985 M 5834 06.09.2021 3478
5 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 5847 06.09.2021 718
6 TALAGA Samuel 1999 M 5848 06.09.2021 670