„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marcin Pilch (tel. 608 465 913)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 GŁĄB Damian 1989 M 1737 28.08.2021 633 28.09.2017
2 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 1738 28.08.2021 1784 28.09.2017
3 KONSTANTYN Paweł 1983 M 1739 28.08.2021 898 21.09.2021
4 KULIS Ignacy 2008 M 1746 28.08.2021 2977 21.09.2021
5 KUŹNIAR Antoni 2007 M 3772 02.09.2021 2281 21.09.2021
6 NAWARA Franciszek 2009 M 1747 28.08.2021 2979 21.12.2020
7 OCHALIK Konrad 2008 M 1748 28.08.2021 2677 14.10.2019
8 PILCH Aleksander 2008 M 1754 28.08.2021 2550 21.09.2021
9 PILCH Mikołaj 2011 M 1755 28.08.2021 2551 21.09.2021
10 PIRÓG Paweł 2008 M 1749 28.08.2021 2178 18.09.2018
11 RESZKA Adam 2009 M 1751 28.08.2021 2177 18.09.2018
12 RESZKA Jakub 2002 M 1740 28.08.2021 1311 10.11.2014
13 STROJEK Aleksandra 2009 K 1752 28.08.2021 2269 21.09.2021
14 STROJEK Karol 2004 M 1753 28.08.2021 1898 21.09.2021
15 ŚLIWIŃSKI Karol 1998 M 3773 02.09.2021 3400 21.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2021-09-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 14:0🏓 ⇑
2 5K 1/3 2021-09-28 17:30 „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków III 9:5🏓 ⇑
3 5K 1/1 2021-10-04 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 6:8🏓 ⇑
4 5K 1/4 2021-10-16 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 2:12🏓 ⇑
5 5K 1/5 2021-10-19 17:30 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1🏓 ⇑
6 5K 1/6 2021-10-31 16:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - „Siemacha” Kraków II 12:2🏓 ⇓
7 5K 1/9 2021-12-05 15:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2🏓 ⇑
8 5K 1/7 2021-12-07 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 7:7🏓 ⇔
9 5K 1/8 2022-01-08 12:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II 0:14 WO ⇑
10 5K 1/10 2022-01-08 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II  
11 5K 1/11 2022-01-11 18:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II 0:14🏓 ⇓
12 5K 2/14 2022-02-16 18:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 11:3🏓 ⇓
13 5K 2/15 2022-02-26 12:40 „Siemacha” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 2:12🏓 ⇓
14 5K 2/17 2022-03-15 17:30 „Dorbud-Gryf” Gdów II - „Siemacha” Kraków II 6:8🏓 ⇑
15 5K 2/16 2022-03-16 19:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - „Siemacha” Kraków II 13:1🏓 ⇓
16 5K 2/20 2022-04-19 17:30 „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków II 3:11🏓 ⇓
17 5K 2/19 2022-04-27 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - „Siemacha” Kraków II 11:3🏓 ⇓
18 5K 2/21 2022-05-16 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Siemacha” Kraków II  
19 5K 2/22 2022-05-23 19:00 „Siemacha” Kraków II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III     3,5 3,5 3,5 3,5     14
2 (D) MKS „Centrum” Kraków III 0,0   3,5 0,5 3,5 1,5     9
3 (W) LKS „Wisła” Rząska I     3,5 0,0 3,5 1,0     8
4 (W) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa     3,5 2,5 2,5 3,5     12
5 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5 1,0   3,5 1,5 3,5     13
6 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 0,0     0,0 2,0 0,0     2
7 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,0   3,5 2,0 3,5 2,0     12
8 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 1,0   3,5 0,0 2,5 0,0     7
9 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV                 0
11 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0 0,0   0,0   0,0   0,0 0
12 (W) MKS „Centrum” Kraków II 0,0     0,0 1,0 2,0   0,0 3
13 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 0,0     0,0 1,0 1,0   0,0 2
14 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II 1,5     1,5 3,5 1,5     8
15 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 0,0       1,0 0,0   0,0 1
16 (D) MKS „Centrum” Kraków II 0,0     0,0 1,0 2,0     3
17 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0     1,0     1,0 1,0 3
Razem 7,0 1,0 21,0 14,5 30,0 21,5 1,0 1,0 97
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KUŹNIAR Antoni 2007 M 3772 02.09.2021 2281
2 NAWARA Franciszek 2009 M 1747 28.08.2021 2979
3 PILCH Aleksander 2008 M 1754 28.08.2021 2550
4 PILCH Mikołaj 2011 M 1755 28.08.2021 2551
5 PIRÓG Paweł 2008 M 1749 28.08.2021 2178
6 RESZKA Adam 2009 M 1751 28.08.2021 2177
7 STROJEK Aleksandra 2009 K 1752 28.08.2021 2269
8 STROJEK Karol 2004 M 1753 28.08.2021 1898