KS „Podwawelski” Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Adrian Urbański (tel. 515 606 609)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 4722 03.09.2021 630 14.09.2021
2 BIEL Jakub 1977 M 4723 03.09.2021 15 14.09.2017
3 BOCHENEK Mariusz 1969 M 8694 13.09.2021 18 15.09.2021
4 BODZIONY Mateusz 1989 M 4724 03.09.2021 2125 30.09.2020
5 BOLEK Łukasz 1997 M 4725 03.09.2021 1272 15.09.2021
6 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 9897 24.09.2021 922 26.09.2021
7 DYMEK Michał 1987 M 4727 03.09.2021 2249 14.09.2021
8 ELARGAWY Omar Galal 1992 M 9522 21.09.2021 3594 26.09.2021
9 GAJDA Rafał 2000 M 4728 03.09.2021 2206 14.09.2021
10 GONTARZ Paweł 1996 M 9523 21.09.2021 3638 23.10.2021
11 NOWAK Alojzy 1964 M 4730 03.09.2021 580 14.09.2021
12 PIETRZYK Marcin 1990 M 4732 03.09.2021 951 06.09.2017
13 SŁONINA Adam 2008 M 9524 21.09.2021 3706 09.01.2022
14 SOBUCKI Mateusz 1982 M 8695 13.09.2021 2251 15.09.2021
15 SYWAŁA Dawid 2000 M 4734 03.09.2021 1995 14.09.2021
16 URBAN Paweł 1993 M 4735 03.09.2021 3217 14.09.2021
17 URBAŃSKI Adrian Daniel 1992 M 8693 13.09.2021 3593 26.09.2021
18 WĄS Bartłomiej 2004 M 4738 03.09.2021 2878 14.09.2021
19 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 4736 03.09.2021 353 06.09.2017
20 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 4737 03.09.2021 538 14.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/3 2021-09-29 17:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Podwawelski” Kraków IV 0:14🏓 ⇑
2 5K 1/2 2021-10-13 18:00 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5🏓 ⇓
3 5K 1/5 2021-10-23 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV  
4 5K 1/4 2021-10-24 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5🏓 ⇑
5 5K 1/6 2021-10-31 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 9:5🏓 ⇑
6 5K 1/1 2021-11-21 14:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 8:6🏓 ⇑
7 5K 1/7 2021-11-24 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9🏓 ⇑
8 5K 1/9 2021-12-15 18:00 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7🏓 ⇔
9 5K 1/10 2022-01-07 21:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 0:14 WO ⇓
10 5K 1/8 2022-01-08 12:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II 0:14 WO ⇓
11 5K 1/11 2022-01-31 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków IV 4:10🏓 ⇑
12 5K 2/14 2022-02-13 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Q Team” Kraków  
13 5K 2/15 2022-02-27 16:00 LKS „Kłos” Olkusz III - KS „Podwawelski” Kraków IV  
14 5K 2/16 2022-03-13 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki I  
15 5K 2/17 2022-03-20 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska I  
16 5K 2/18 2022-03-27 16:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
17 5K 2/20 2022-05-01 11:00 „Q Team” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV  
18 5K 2/21 2022-05-15 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz III  
19 5K 2/22 2022-05-21 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Podwawelski” Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 3,5       3,5 3,5 3,5 14
2 (W) „Dorbud-Gryf” Gdów II 2,5 1,0     1,0 0,5 0,0 5
4 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,5   1,0     1,0 3,5 9
5 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 3,0 2,0     2,0   2,0 9
6 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 2,5 3,0 0,0       2,5 8
7 (W) LKS „Wisła” Rząska I 1,5 3,5     0,5   3,5 9
8 (W) MKS „Centrum” Kraków III 2,5 3,0     1,5 0,0   7
9 (D) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa               0
10 (D) „Siemacha” Kraków II               0
11 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5 3,5   0,0 3,0     10
Razem 22,5 16,0 1,0 0,0 11,5 5,0 15,0 71
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 9897 24.09.2021 922
2 ELARGAWY Omar Galal 1992 M 9522 21.09.2021 3594
3 GONTARZ Paweł 1996 M 9523 21.09.2021 3638
4 SŁONINA Adam 2008 M 9524 21.09.2021 3706
5 URBAN Paweł 1993 M 4735 03.09.2021 3217
6 URBAŃSKI Adrian Daniel 1992 M 8693 13.09.2021 3593
7 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 4736 03.09.2021 353