LKS „Kłos” Olkusz II (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Wiejska 1A
32-300 Olkusz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Chochół (tel. 796 789 299)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BALIK Robert 1976 M 612 19.08.2021 1482 13.09.2019
2 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 613 19.08.2021 2614 13.09.2019
3 GAJER Filip 2006 M 9728 22.09.2021 2903 24.09.2021
4 GLANOWSKI Waldemar 1962 M 614 19.08.2021 1605 01.10.2020
5 KOWAL Łukasz 1983 M 616 19.08.2021 2898 19.09.2019
6 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 617 19.08.2021 2617 13.09.2019
7 NATKANIEC Michał 1980 M 621 19.08.2021 2615 13.09.2019
8 PACIA Bartłomiej 1976 M 622 19.08.2021 2708 13.09.2019
9 SIWIECKI Mikołaj 2008 M 9729 22.09.2021 3296 01.10.2021
10 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 624 19.08.2021 2613 13.09.2019
11 TOMSIA Sławomir 1979 M 625 19.08.2021 2447 13.09.2019
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2021-09-18 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - MKS „Centrum” Kraków III 13:1🏓 ⇑
2 5K 1/2 2021-09-25 17:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11🏓 ⇑
3 5K 1/3 2021-10-02 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1🏓 ⇑
4 5K 1/4 2021-10-17 16:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11🏓 ⇑
5 5K 1/5 2021-10-23 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 8:6🏓 ⇑
6 5K 1/6 2021-10-31 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 9:5🏓 ⇓
7 5K 1/7 2021-11-27 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 13:1🏓 ⇑
8 5K 1/8 2021-12-11 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II  
9 5K 1/9 2021-12-18 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III  
10 5K 1/10 2022-01-08 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Wisła” Rząska I  
11 5K 1/11 2022-01-15 10:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) MKS „Centrum” Kraków III 3,5 3,5   2,5 1,0 2,5   13
2 (W) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa   2,5 1,5   3,5 3,5   11
3 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,0 1,5 2,0 1,5 1,5 2,5 1,0 13
4 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 2,5 3,5   3,5   1,5   11
5 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 3,5 2,0   1,5   1,0   8
6 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,5 0,5   0,5 2,0 0,5   5
7 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,5 3,5 1,0   3,5 3,5   13
Razem 15,5 17,0 4,5 9,5 11,5 15,0 1,0 74
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BALIK Robert 1976 M 612 19.08.2021 1482
2 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 613 19.08.2021 2614
3 GAJER Filip 2006 M 9728 22.09.2021 2903
4 KOWAL Łukasz 1983 M 616 19.08.2021 2898
5 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 617 19.08.2021 2617
6 NATKANIEC Michał 1980 M 621 19.08.2021 2615
7 SIWIECKI Mikołaj 2008 M 9729 22.09.2021 3296