V liga rejon Kraków => Grupa B
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2021-09-15 17:00 79 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 1:13 🏓
2021-11-21 14:00 80 KS „Podwawelski” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 8:6 🏓
2021-09-19 11:00 81 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 🏓
2021-09-18 15:00 82 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
2021-09-18 13:30 83 LKS „Kłos” Olkusz II - MKS „Centrum” Kraków III 13:1 🏓
2021-10-04 19:00 84 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 6:8 🏓
Runda 1 - Kolejka 2
2021-10-13 18:00 85 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 🏓
2021-09-26 16:30 86 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 🏓
2021-09-25 16:00 87 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Bronowianka” Kraków IV
2021-09-25 17:00 88 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 🏓
2021-10-06 18:00 89 MKS „Centrum” Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 6:8 🏓
2021-09-25 18:00 90 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 14:0 🏓
Runda 1 - Kolejka 3
2021-10-03 11:00 91 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 0:14 🏓
2021-09-29 17:00 92 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Podwawelski” Kraków IV 0:14 🏓
2021-10-02 15:00 93 KS „Bronowianka” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II
2021-10-02 13:30 94 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 🏓
2021-09-29 19:00 95 LKS „Wisła” Rząska I - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 12:2 🏓
2021-09-28 17:30 96 „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków III 9:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 4
2021-10-15 18:00 97 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków IV
2021-10-24 15:00 98 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5 🏓
2021-10-17 16:30 99 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 🏓
2021-10-14 19:30 100 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 🏓
2021-10-16 15:00 101 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 2:12 🏓
2021-10-16 12:30 102 MKS „Centrum” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 5
2021-10-23 13:30 103 LKS „Kłos” Olkusz II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 8:6 🏓
2021-10-23 15:00 104 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV
2021-10-15 18:00 105 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 🏓
2021-10-20 19:00 106 LKS „Wisła” Rząska I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 5:9 🏓
2021-10-19 17:30 107 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 🏓
2021-10-23 12:30 108 MKS „Centrum” Kraków III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4 🏓
Runda 1 - Kolejka 6
2021-11-03 18:30 109 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO
2021-10-31 15:00 110 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 9:5 🏓
2021-10-31 11:00 111 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków IV
2021-10-31 16:30 112 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - „Siemacha” Kraków II 12:2 🏓
2021-10-30 17:00 113 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS „Centrum” Kraków III 4:10 🏓
2021-10-27 17:00 114 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 6:8 🏓
Runda 1 - Kolejka 7
2021-12-07 18:00 115 „Siemacha” Kraków II - „Dorbud-Gryf” Gdów II
2021-11-24 19:00 116 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9 🏓
2021-11-27 13:30 117 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 13:1 🏓
2021-11-27 15:00 118 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III
2021-11-27 12:30 119 MKS „Centrum” Kraków III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 7:7 🏓
2021-12-05 15:00 120 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki II 12:2 🏓
Runda 1 - Kolejka 8
2021-12-13 17:00 121 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków III
2021-12-12 15:00 122 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II
2021-12-12 11:00 123 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska I
2021-12-11 15:00 124 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II
2021-12-12 16:30 125 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
2021-12-08 17:00 126 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Rokicie” Szczytniki II
Runda 1 - Kolejka 9
2021-12-18 15:00 127 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Dorbud-Gryf” Gdów II
2021-12-18 12:30 128 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV
2021-12-05 15:00 129 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2 🏓
2021-12-15 19:00 130 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV
2021-12-18 13:30 131 LKS „Kłos” Olkusz II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III
2021-12-18 16:00 132 UKS „Rokicie” Szczytniki II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II
Runda 1 - Kolejka 10
2022-01-07 18:00 133 „Dorbud-Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II
2022-01-09 15:00 134 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
2022-01-09 11:00 135 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków III
2022-01-08 15:00 136 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II
2022-01-08 13:30 137 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Wisła” Rząska I
2022-01-05 17:00 138 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II
Runda 1 - Kolejka 11
2022-01-16 16:30 139 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - „Dorbud-Gryf” Gdów II
2022-01-15 16:00 140 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków IV
2022-01-15 15:00 141 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Zarabie” Myślenice III
2022-01-15 13:00 142 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków IV
2022-01-15 10:00 143 „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II
2022-01-12 19:00 144 LKS „Wisła” Rząska I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz grupa A | Terminarz grupa B