V liga rejon Kraków => Grupa B
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 22 21 1 65:6 95,45
2 BARTKIEWICZ Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 24 21 3 64:16 87,50
3 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 24 20 4 67:20 83,33
4 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 24 20 4 65:21 83,33
5 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 21 18 3 59:20 85,71
6 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 20 17 3 55:18 85,00
7 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 16 2 51:12 88,89
8 KUTYŁA Dawid („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 20 16 4 49:19 80,00
9 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 21 15 6 50:22 71,43
10 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 24 15 9 56:34 62,50
11 OSIAK Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 40:9 86,67
12 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 40:15 86,67
13 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 13 5 41:19 72,22
14 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 27 13 14 53:49 48,15
15 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 15 12 3 39:20 80,00
16 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 21 11 10 39:36 52,38
17 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 21 11 10 41:38 52,38
18 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 23 11 12 45:43 47,83
19 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 13 10 3 30:13 76,92
20 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 21 10 11 35:39 47,62
21 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 10 17 36:57 37,04
22 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 9 9 33:34 50,00
23 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 10 8 2 26:9 80,00
24 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 27:18 66,67
25 CNOTA Jakub (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 17 8 9 29:32 47,06
26 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 8 10 29:33 44,44
27 CYCHOWSKA Ewa (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 7 2 22:10 77,78
28 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 14 7 7 31:24 50,00
29 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 15 6 9 20:29 40,00
30 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 18 6 12 26:41 33,33
31 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 6 21 22:68 22,22
32 SZEROCKI Jan (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 6 5 1 17:8 83,33
33 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 5 4 19:16 55,56
34 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 21 5 16 23:54 23,81
35 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 4 0 12:1 100,00
36 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 11 4 7 17:23 36,36
37 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 11 4 7 15:22 36,36
38 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 18 4 14 17:46 22,22
39 ŻĄDŁO Damian (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 20 4 16 15:51 20,00
40 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 24 4 20 22:62 16,67
41 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 4 23 26:73 14,81
42 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 9:0 100,00
43 WIKTOR Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 9:1 100,00
44 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 9:2 100,00
45 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 9:3 100,00
46 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 12:11 50,00
47 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 21 3 18 11:58 14,29
48 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 3 2 1 6:3 66,67
49 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 3 2 1 8:5 66,67
50 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 2 2 10:7 50,00
51 PEREK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 2 3 8:11 40,00
52 GĄSIOROWSKI Adam (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 6 2 4 11:13 33,33
53 WIDEŁKA Mirosław (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 2 8 8:26 20,00
54 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 12 2 10 10:34 16,67
55 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 1 11 6:35 8,33
56 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 24 1 23 6:71 4,17
57 STRYJAKOWSKI Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 5 0 5 6:15 0,00
58 MUTA Michał (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 4 0 4 2:12 0,00
59 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 0 4 2:12 0,00
60 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 0 5 2:15 0,00
61 GAJ Krystian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 0 8 1:24 0,00
62 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 4 0 4 0:12 0,00
63 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 0 12 0:36 0,00
64 MARDOSZ Zuzanna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 0 6 0:18 0,00
65 DUDEK Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 22 21 1 65:6 95,45
2 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 16 2 51:12 88,89
3 BARTKIEWICZ Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 24 21 3 64:16 87,50
4 OSIAK Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 40:9 86,67
5 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 40:15 86,67
6 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 21 18 3 59:20 85,71
7 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 20 17 3 55:18 85,00
8 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 24 20 4 67:20 83,33
9 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 24 20 4 65:21 83,33
10 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 10 8 2 26:9 80,00
11 KUTYŁA Dawid („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 20 16 4 49:19 80,00
12 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 15 12 3 39:20 80,00
13 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 13 10 3 30:13 76,92
14 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 13 5 41:19 72,22
15 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 21 15 6 50:22 71,43
16 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 27:18 66,67
17 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 24 15 9 56:34 62,50
18 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 21 11 10 39:36 52,38
19 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 21 11 10 41:38 52,38
20 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 14 7 7 31:24 50,00
21 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 9 9 33:34 50,00
22 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 27 13 14 53:49 48,15
23 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 23 11 12 45:43 47,83
24 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 21 10 11 35:39 47,62
25 CNOTA Jakub (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 17 8 9 29:32 47,06
26 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 8 10 29:33 44,44
27 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 15 6 9 20:29 40,00
28 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 10 17 36:57 37,04
29 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 11 4 7 17:23 36,36
30 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 11 4 7 15:22 36,36
31 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 18 6 12 26:41 33,33
32 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 21 5 16 23:54 23,81
33 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 18 4 14 17:46 22,22
34 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 6 21 22:68 22,22
35 WIDEŁKA Mirosław (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 2 8 8:26 20,00
36 ŻĄDŁO Damian (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 20 4 16 15:51 20,00
37 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 24 4 20 22:62 16,67
38 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 12 2 10 10:34 16,67
39 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 4 23 26:73 14,81
40 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 21 3 18 11:58 14,29
41 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 1 11 6:35 8,33
42 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 24 1 23 6:71 4,17
43 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 0 12 0:36 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BIESAGA Marek / KARATNIK Zbigniew
(„Q Team” Kraków)
4 4 0 12:4 100,00
2 BOCHENEK Dariusz / GŁOWACKI Arkadiusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
8 7 1 23:8 87,50
3 URBAN Piotr / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
6 5 1 15:8 83,33
4 OSIAK Tomasz / BUŁA Dominik
(LKS „Wisła” Rząska I)
5 4 1 14:4 80,00
5 NAŁÓDKA Dariusz / KUC Leszek
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
5 4 1 13:4 80,00
6 WIELGOSZ Mirosław / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
5 4 1 12:7 80,00
7 KORCZEK Łukasz / NOWAK Artur
(LKS „Wisła” Rząska I)
4 3 1 10:5 75,00
8 HADRYŚ Matylda / BARTKIEWICZ Julia
(KS „Bronowianka” Kraków IV)
4 3 1 9:5 75,00
9 ZAJĘCKI Rafał / KURDZIEL Mikołaj
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
3 2 1 8:3 66,67
10 WOŹNY Dariusz / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
7 4 3 14:12 57,14
11 STACHEL Artur / MARDOSZ Maciej
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
4 2 2 7:10 50,00
12 WIROŃSKI Piotr / BOROŃ Sławomir
(KS „Jordan” Kraków)
5 2 3 8:11 40,00
13 CNOTA Jakub / KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
(LKS „Polonia” Wilczkowice III)
3 1 2 4:6 33,33
14 ŻĄDŁO Damian / KUCHNIA Andrzej
(KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa)
6 2 4 7:13 33,33
15 MURZYN Maciej / STALMACH Zbigniew
(KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa)
6 1 5 10:16 16,67
16 PŁAWIŃSKI Natan / CHORNYI Yehor
(SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
7 1 6 5:18 14,29
17 BULIŃSKI Sebastian / SALETNIK Jakub
(SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
9 1 8 10:25 11,11
18 JAKUBCZYK Weronika / MARDOSZ Maciej
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
3 0 3 1:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 22 21 1 9 8 1 25,0
2 BARTKIEWICZ Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 24 21 3 8 7 1 24,5
3 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 24 20 4 8 7 1 23,5
4 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 24 20 4 8 5 3 22,5
5 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 21 18 3 7 6 1 21,0
6 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 20 17 3 8 7 1 20,5
7 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 16 2 6 4 2 18,0
8 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 21 15 6 7 6 1 18,0
9 KUTYŁA Dawid („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 20 16 4 4 3 1 17,5
10 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 24 15 9 8 5 3 17,5
11 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 13 5 6 5 1 15,5
12 OSIAK Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 5 4 1 15,0
13 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 5 4 1 15,0
14 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 27 13 14 9 3 6 14,5
15 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 23 11 12 7 7 0 14,5
16 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 15 12 3 5 4 1 14,0
17 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 13 10 3 5 4 1 12,0
18 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 21 11 10 7 2 5 12,0
19 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 21 11 10 7 1 6 11,5
20 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 21 10 11 6 2 4 11,0
21 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 9 9 6 3 3 10,5
22 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 10 17 9 1 8 10,5
23 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 4 3 1 9,5
24 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 14 7 7 6 5 1 9,5
25 CNOTA Jakub (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 17 8 9 6 3 3 9,5
26 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 8 10 6 3 3 9,5
27 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 10 8 2 3 2 1 9,0
28 CYCHOWSKA Ewa (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 7 2 3 2 1 8,0
29 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 15 6 9 6 2 4 7,0
30 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 18 6 12 6 1 5 6,5
31 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 6 21 9 1 8 6,5
32 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 21 5 16 7 2 5 6,0
33 SZEROCKI Jan (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 6 5 1 2 1 1 5,5
34 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 5 4 3 1 2 5,5
35 ŻĄDŁO Damian (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 20 4 16 7 3 4 5,5
36 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 4 0 2 2 0 5,0
37 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 11 4 7 3 2 1 5,0
38 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 24 4 20 8 2 6 5,0
39 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 11 4 7 3 1 2 4,5
40 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 18 4 14 6 1 5 4,5
41 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 27 4 23 9 1 8 4,5
42 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
43 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
44 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
45 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 2 1 1 3,5
46 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 21 3 18 7 1 6 3,5
47 WIKTOR Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 1 0 1 3,0
48 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 12 2 10 4 2 2 3,0
49 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 3 2 1 1 1 0 2,5
50 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 2 2 1 1 0 2,5
51 WIDEŁKA Mirosław (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 2 8 3 1 2 2,5
52 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
53 PEREK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 2 3 1 0 1 2,0
54 GĄSIOROWSKI Adam (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 6 2 4 2 0 2 2,0
55 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 24 1 23 7 2 5 2,0
56 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 1 11 3 0 3 1,0
57 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 4 0 4 1 1 0 0,5
58 STRYJAKOWSKI Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 5 0 5 1 1 0 0,5
59 MUTA Michał (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 4 0 4 1 1 0 0,5
60 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 0 0 0 1 1 0 0,5
61 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 0 12 4 0 4 0,0
62 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 0 4 2 0 2 0,0
63 GAJ Krystian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 0 8 4 0 4 0,0
64 MARDOSZ Zuzanna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 0 6 3 0 3 0,0
65 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 0 5 0 0 0 0,0
66 DUDEK Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 0 3 1 0 1 0,0
67 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.