V liga rejon Kraków => Grupa B
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2020-10-03 16:00 1 UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14 (S) tak
2020-12-12 12:00 3 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0 (S) tak
2020-10-03 11:00 4 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - „Q Team” Kraków 0:14 (S) tak
2020-12-09 19:00 5 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2020-11-14 16:00 6 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) tak
2020-11-15 13:00 8 KS „Jordan” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10 (S) tak
2020-10-18 09:00 9 „Q Team” Kraków - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 9:5 (S) tak
2020-11-26 18:30 10 LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 11:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2020-11-27 18:00 11 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków IV 0:14 (S)
do ustalenia 12 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - TKS „Opoka” Trzebinia II
2020-11-15 09:00 14 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2:12 (S)
2020-11-08 16:00 15 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Jordan” Kraków 2:12 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2020-11-22 11:00 16 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4 (S) tak
2021-02-23 18:00 17 TKS „Opoka” Trzebinia II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 13:1 (S) tak
2020-11-21 11:00 19 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 12:2 (S) tak
2020-11-23 19:00 20 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2020-11-29 16:00 21 KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) tak
do ustalenia 22 LKS „Polonia” Wilczkowice III - TKS „Opoka” Trzebinia II
2020-11-28 15:00 24 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1:13 (S) tak
2020-12-03 19:30 25 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2020-12-05 15:00 26 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0 (S) tak
2020-12-04 18:00 27 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Jordan” Kraków 8:6 (S) tak
2020-12-06 11:00 29 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S)
2020-12-06 09:00 30 „Q Team” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S)
Runda 1 - Kolejka 7
2020-12-17 18:30 31 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 (S) tak
2021-02-28 09:00 32 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 9:5 (S)
2020-12-15 18:30 33 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) tak
2020-12-13 16:00 34 KS „Jordan” Kraków - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 12:2 (S) tak
2020-12-21 19:00 35 LKS „Polonia” Wilczkowice III - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2021-03-17 18:00 36 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Q Team” Kraków 9:5 (S) tak
2021-02-22 19:00 37 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO tak
do ustalenia 39 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Polonia” Wilczkowice III
2020-12-18 18:00 40 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Jordan” Kraków 3:11 (S)
Runda 1 - Kolejka 9
2021-02-20 12:30 41 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 (S)
2021-03-14 16:00 43 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9 (S) tak
2021-02-15 19:00 44 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO tak
2021-02-28 15:00 45 UKS „Rokicie” Szczytniki II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
2021-03-04 19:00 47 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) tak
2021-03-07 09:00 48 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S)
2021-02-25 20:00 49 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Jordan” Kraków 0:14 WO tak
2021-02-21 15:00 50 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S)
Runda 1 - Kolejka 11
2021-03-12 19:00 51 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 (S) tak
2021-02-24 19:00 53 LKS „Wisła” Rząska I - „Q Team” Kraków 0:14 WO tak
2021-02-28 16:00 54 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S)
2021-03-21 11:00 55 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 9:5 (S)
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.