V liga rejon Nowy Targ => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2024-01-12
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2024-02-05 19:00 71 MKS Halniak Maków Podh. I - KS Gorce Nowy Targ IV 1:13
1   A CZUBIN Tomasz W PIETRUSZYŃSKA Natasza 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B LENART Dorota X MROCZKA Alicja 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C GRAF Klaudia Y KOLASA Iwona 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:3
4   D RYPEL Mikołaj Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 1:3
5   A CZUBIN Tomasz
LENART Dorota
W KOLASA Iwona
PIETRUSZYŃSKA Natasza
0:3 (8:11, 1:11, 12:14) 1:4
6   B GRAF Klaudia
RYPEL Mikołaj
X MROCZKA Alicja
KUNKA Aleksandra
1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 5:11) 1:5
7   A CZUBIN Tomasz X MROCZKA Alicja 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 1:6
8   B LENART Dorota W PIETRUSZYŃSKA Natasza 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 1:7
9   D RYPEL Mikołaj Y KOLASA Iwona 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 7:11) 1:8
10   C GRAF Klaudia Z KUNKA Aleksandra 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:9
11   A CZUBIN Tomasz Y KOLASA Iwona 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 1:10
12   C GRAF Klaudia W PIETRUSZYŃSKA Natasza 1:3 (11:8, 8:11, 4:11, 3:11) 1:11
13   B LENART Dorota Z KUNKA Aleksandra 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 9:11) 1:12
14   D RYPEL Mikołaj X MROCZKA Alicja 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 10:12) 1:13
2024-01-12 18:00 72 UKS Orły Zakopane - Power Rangers Czarny Dunajec 8:6
1   A MOTYKA Janusz W WINIARSKI Adam 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:9) 1:0
2   B WOJAS Wojciech X BODZIONY Grzegorz 2:3 (0:11, 11:9, 5:11, 11:8, 8:11) 1:1
3   C PAJERSKI Maciej Y PSHENOV Viktor 3:2 (8:11, 11:4, 14:12, 8:11, 11:9) 2:1
4   D CHRZANOWSKI Piotr Z BANDYK Katarzyna 3:1 (11:5, 11:9, 12:14, 11:9) 3:1
5   A MOTYKA Janusz
CHRZANOWSKI Piotr
W PSHENOV Viktor
WINIARSKI Adam
0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 3:2
6   B PAJERSKI Maciej
WOJAS Wojciech
X BANDYK Katarzyna
BODZIONY Grzegorz
3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 10:12, 11:8) 4:2
7   A MOTYKA Janusz X BODZIONY Grzegorz 0:3 (2:11, 4:11, 9:11) 4:3
8   B WOJAS Wojciech W WINIARSKI Adam 1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 10:12) 4:4
9   D CHRZANOWSKI Piotr Y PSHENOV Viktor 3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:7) 5:4
10   C PAJERSKI Maciej Z PALARZ Jan 3:1 (15:13, 7:11, 11:6, 11:2) 6:4
11   A MOTYKA Janusz Y PSHENOV Viktor 1:3 (11:9, 13:15, 4:11, 9:11) 6:5
12   C PAJERSKI Maciej W WINIARSKI Adam 3:1 (12:10, 6:11, 16:14, 11:6) 7:5
13   B WOJAS Wojciech Z PALARZ Jan 2:3 (6:11, 11:8, 11:6, 6:11, 5:11) 7:6
14   D CHRZANOWSKI Piotr X BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:9, 2:11, 11:8, 11:7) 8:6
2024-01-12 19:00 73 LKS Victoria Nidek III - LKS Orawa Jabłonka 4:10
1   A FABER Marcel W ŁOWAS Marcin 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B GAŁUSZKA Jan X BROŻEK Jacek 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C WĘGLARZ Patryk Y PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 1:2
4   D SZEMIK Krzysztof Z GIL Witold 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 2:2
5   A GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
W PRACHARCZYK Krystian
GIL Witold
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 2:3
6   B SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
X ŁOWAS Marcin
BROŻEK Jacek
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 2:4
7   A FABER Marcel X BROŻEK Jacek 2:3 (13:15, 12:10, 11:2, 1:11, 9:11) 2:5
8   B GAŁUSZKA Jan W ŁOWAS Marcin 0:3 (7:11, 10:12, 3:11) 2:6
9   D SZEMIK Krzysztof Y PRACHARCZYK Krystian 3:2 (8:11, 11:6, 12:14, 11:9, 11:9) 3:6
10   C WĘGLARZ Patryk Z GIL Witold 2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 9:11, 9:11) 3:7
11   A HOLCMAN Eryk Y PRACHARCZYK Krystian 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 3:8
12   C WĘGLARZ Patryk W ŁOWAS Marcin 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 3:9
13   B GAŁUSZKA Jan Z GIL Witold 3:1 (11:6, 11:9, 16:18, 11:9) 4:9
14   D SZEMIK Krzysztof X BROŻEK Jacek 1:3 (11:8, 17:19, 9:11, 7:11) 4:10
2024-01-19 19:00 74 LKS Victoria Nidek IV - UKS Metalka Nowy Targ 6:8
1   A BEDNARZ Paweł W KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) 0:1
2   B WRÓBEL Dominik X DŁUGOPOLSKI Antoni 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 1:1
3   C PENKALA Artur Y WOLSKI Tomasz 0:3 (1:11, 5:11, 4:11) 1:2
4   D ŻYDEK Kamil Z PIETRZAK Maciej 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 2:2
5   A WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
W KOWALKOWSKI Maciej
PIETRZAK Maciej
3:0 (11:9, 11:9, 13:11) 3:2
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X WOLSKI Tomasz
DŁUGOPOLSKI Antoni
0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 3:3
7   A BEDNARZ Paweł X DŁUGOPOLSKI Antoni 2:3 (9:11, 10:12, 11:4, 11:4, 4:11) 3:4
8   B WRÓBEL Dominik W KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (22:20, 7:11, 10:12, 10:12) 3:5
9   D ŻYDEK Kamil Y WOLSKI Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 3:6
10   C PENKALA Artur Z PIETRZAK Maciej 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) 4:6
11   A BEDNARZ Paweł Y WOLSKI Tomasz 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 4:7
12   C PENKALA Artur W KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 4:8
13   B WRÓBEL Dominik Z PIETRZAK Maciej 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 5:8
14   D ŻYDEK Kamil X DŁUGOPOLSKI Antoni 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 6:8
2024-01-12 18:00 75 KTS Victoria Spytkowice II - KS Gorce Nowy Targ III 3:11
1   A KAJFASZ Bogdan W JAROSZ Mikołaj 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 1:0
2   B POCHOPIEŃ Michał X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) 1:1
3   C BRYŁA Rafał Y ANTOSZEK Kamil 3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 11:7) 2:1
4   D LICHAŃSKI Michał Z KOWALCZYK Bartosz 1:3 (4:11, 11:6, 12:14, 4:11) 2:2
5   A KAJFASZ Bogdan
LICHAŃSKI Michał
W JAROSZ Mikołaj
ANTOSZEK Kamil
1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:13) 2:3
6   B BRYŁA Rafał
POCHOPIEŃ Michał
X KOWALCZYK Bartosz
ŻÓŁTEK Daniel
0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 2:4
7   A KAJFASZ Bogdan X ŻÓŁTEK Daniel 2:3 (7:11, 9:11, 11:1, 11:5, 9:11) 2:5
8   B POCHOPIEŃ Michał W JAROSZ Mikołaj 1:3 (12:10, 4:11, 3:11, 5:11) 2:6
9   D LICHAŃSKI Michał Y ANTOSZEK Kamil 3:1 (13:11, 11:6, 11:13, 11:6) 3:6
10   C BRYŁA Rafał Z KOWALCZYK Bartosz 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 3:7
11   A KAJFASZ Bogdan Y ANTOSZEK Kamil 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 11:5, 8:11) 3:8
12   C BRYŁA Rafał W JAROSZ Mikołaj 2:3 (9:11, 11:9, 6:11, 14:12, 7:11) 3:9
13   B POCHOPIEŃ Michał Z KOWALCZYK Bartosz 0:3 (2:11, 9:11, 4:11) 3:10
14   D LICHAŃSKI Michał X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (7:11, 4:11, 12:14) 3:11
2024-01-15 19:00 76 MKS Halniak Maków Podh. II - KS Backhand Andrychów 1:13
1   A ZĘBOL Anna W OCHMAN Michał 1:3 (11:8, 6:11, 4:11, 4:11) 0:1
2   B KUTEK Edyta X MERTA Rafał 0:3 (6:11, 2:11, 7:11) 0:2
3   C KOWALCZYK Dawid Y HOLCMAN Zbigniew 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D RYMARCZYK Łukasz Z NOWAK Łukasz 2:3 (12:10, 11:6, 4:11, 7:11, 12:14) 0:4
5   A RYMARCZYK Łukasz
ZĘBOL Anna
W OCHMAN Michał
HOLCMAN Zbigniew
1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) 0:5
6   B KUTEK Edyta
KOWALCZYK Dawid
X NOWAK Łukasz
MERTA Rafał
0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 0:6
7   A ZĘBOL Anna X MERTA Rafał 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 0:7
8   B KUTEK Edyta W OCHMAN Michał 0:3 (7:11, 5:11, 14:16) 0:8
9   D RYMARCZYK Łukasz Y HOLCMAN Zbigniew 2:3 (11:6, 7:11, 12:14, 11:8, 8:11) 0:9
10   C KOWALCZYK Dawid Z NOWAK Łukasz 2:3 (5:11, 4:11, 11:9, 11:5, 7:11) 0:10
11   A ZĘBOL Anna Y HOLCMAN Zbigniew 0:3 (8:11, 9:11, 12:14) 0:11
12   C KOWALCZYK Dawid W OCHMAN Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 1:11
13   B KUTEK Edyta Z NOWAK Łukasz 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 1:11) 1:12
14   D RYMARCZYK Łukasz X MERTA Rafał 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11) 1:13
2024-01-12 18:00 77 ULKS Lachowice II - KS Turbacz Mszana Dolna 8:6
1   A KACHEL Piotr W MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B GRAJNY Piotr X BOBER Damian 3:2 (7:11, 3:11, 11:9, 11:5, 11:8) 1:1
3   C KACHEL Mateusz Y SURMA Mariusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 2:1
4   D KACHEL Jan Z KOWALCZYK Grzegorz 2:3 (7:11, 8:11, 16:14, 11:9, 14:16) 2:2
5   A KACHEL Mateusz
KACHEL Jan
W BOBER Damian
KOWALCZYK Grzegorz
1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 5:11) 2:3
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X SURMA Mariusz
MIŚKOWIEC Jerzy
3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 8:11, 11:9) 3:3
7   A KACHEL Piotr X BOBER Damian 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 3:4
8   B GRAJNY Piotr W MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (3:11, 11:9, 6:11, 5:11) 3:5
9   D KACHEL Jan Y SURMA Mariusz 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 4:5
10   C KACHEL Mateusz Z KOWALCZYK Grzegorz 3:1 (10:12, 11:8, 11:5, 11:8) 5:5
11   A KACHEL Piotr Y SURMA Mariusz 3:2 (11:9, 11:5, 9:11, 6:11, 11:9) 6:5
12   C KACHEL Mateusz W MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 7:5
13   B GRAJNY Piotr Z KOWALCZYK Grzegorz 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:8) 8:5
14   D KACHEL Jan X BOBER Damian 0:3 (2:11, 6:11, 7:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5nt@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu