Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik |
Nr pojed. w meczu |
Stół |
Drużyna A |
Drużyna X |
Wynik pojedynku |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 1. KS Backhand Andrychów - KS Gorce Nowy Targ IV 6:8
|
6 |
|
B |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
X |
KUNKA Aleksandra PIETRUSZYŃSKA Natasza |
3:1 (11:9, 11:6, 11:13, 11:9) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 14. KS Backhand Andrychów - KS Gorce Nowy Targ III 14:0
|
6 |
|
B |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
X |
CZYSZCZOŃ Robert MARDUŁA Michał |
3:0 (11:4, 11:3, 11:5) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-19 17:30 16. UKS Metalka Nowy Targ - KS Backhand Andrychów 6:8
|
5 |
|
A |
PIETRZAK Maciej ZAPAŁA Damian |
W |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
0:3 (4:11, 2:11, 3:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-10-23 18:00 31. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Backhand Andrychów 1:13
|
5 |
|
A |
PALARZ Jan WINIARSKI Adam |
W |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
0:3 (3:11, 4:11, 3:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 40. KS Backhand Andrychów - MKS Halniak Maków Podh. I 14:0
|
5 |
|
A |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
W |
CZUBIN Tomasz LENART Dorota |
3:0 (11:7, 11:1, 11:9) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 18:00 46. UKS Orły Zakopane - KS Backhand Andrychów 1:13
|
6 |
|
B |
STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz WOJAS Wojciech |
X |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
0:3 (8:11, 6:11, 3:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 53. KS Backhand Andrychów - LKS Victoria Nidek III 13:1
|
6 |
|
B |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
X |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00 ⇨ 2023-12-08 19:00 61. LKS Victoria Nidek IV - KS Backhand Andrychów 3:11
|
6 |
|
B |
WRÓBEL Dominik ŻYDEK Kamil |
X |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 66. KS Backhand Andrychów - KTS Victoria Spytkowice II 13:1
|
5 |
|
A |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
W |
KAJFASZ Bogdan LICHAŃSKI Michał |
3:0 (13:11, 11:8, 13:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-15 19:00 76. MKS Halniak Maków Podh. II - KS Backhand Andrychów 1:13
|
6 |
|
B |
KUTEK Edyta KOWALCZYK Dawid |
X |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
0:3 (4:11, 7:11, 3:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 79. KS Backhand Andrychów - ULKS Lachowice II 12:2
|
6 |
|
B |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
X |
KACHEL Mateusz GRAJNY Piotr |
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 11:2) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 18:00 91. KS Turbacz Mszana Dolna - KS Backhand Andrychów 5:9
|
6 |
|
B |
SURMA Mariusz MIŚKOWIEC Jerzy |
X |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 7:11) |
|
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 19:00 95. LKS Orawa Jabłonka - KS Backhand Andrychów 7:7
|
5 |
|
A |
ŁOWAS Marcin PALENIK Jerzy |
W |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
3:1 (11:6, 13:11, 6:11, 11:9) |
|
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-22 18:00 98. ULKS Lachowice II - KS Backhand Andrychów 5:9
|
6 |
|
B |
KACHEL Mateusz GRAJNY Piotr |
X |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
3:2 (12:10, 11:8, 9:11, 9:11, 13:11) |
|