ULKS Lachowice II (M)
Klub: ULKS „Lachowice”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lachowicach
Lachowice 392 i 232B
34-232 Lachowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Jan Banaś (e-mail janbanas20@gmail.com, tel. 509 352 460)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kachel (e-mail mateusz.kachel1@wp.pl, tel. 660 831 739)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BANAŚ Jan 1967 M 4972 31.08.2023 135 15.09.2023
2 GRAJNY Leszek 1960 M 4973 31.08.2023 3876 15.09.2023
3 GRAJNY Piotr 1968 M 4974 31.08.2023 125 15.09.2023
4 KACHEL Jan 1970 M 4975 31.08.2023 130 15.09.2023
5 KACHEL Mateusz 1996 M 4976 31.08.2023 100 15.09.2023
6 KACHEL Piotr 1965 M 4977 31.08.2023 2117 15.09.2023
7 KLUZEK Sławomir 1986 M 4978 31.08.2023 662 15.09.2023
8 KRUPKA Sławomir 1981 M 4979 31.08.2023 3171 15.09.2023
9 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 4980 31.08.2023 99 15.09.2023
10 LENART Kazimierz 1952 M 4981 31.08.2023 127 15.09.2023
11 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 4971 31.08.2023 2131 15.09.2023
12 PIETRZAK Antoni 1998 M 4982 31.08.2023 148 15.09.2023
13 SUBIK Filip 1996 M 4983 31.08.2023 146 15.09.2023
14 SURMA Krzysztof 1981 M 4984 31.08.2023 98 15.09.2023
15 WĄSIK Marcin 1996 M 4985 31.08.2023 150 15.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2023-09-28 17:30 UKS Metalka Nowy Targ - ULKS Lachowice II 6:8 🏓 ⇑
2 5NT 1/2 2023-09-29 18:00 ULKS Lachowice II - LKS Orawa Jabłonka 5:9 🏓 ⇓
3 5NT 1/3 2023-10-09 18:00 Power Rangers Czarny Dunajec - ULKS Lachowice II 4:10 🏓 ⇑
4 5NT 1/4 2023-10-20 18:00 ULKS Lachowice II - MKS Halniak Maków Podh. I 12:2 🏓 ⇑
5 5NT 1/5 2023-10-27 18:00 UKS Orły Zakopane - ULKS Lachowice II 3:11 🏓 ⇑
6 5NT 1/6 2023-11-03 18:00 ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek III 9:5 🏓 ⇑
7 5NT 1/7 2023-11-17 19:00 LKS Victoria Nidek IV - ULKS Lachowice II 3:11 🏓 ⇑
8 5NT 1/8 2023-11-24 18:00 ULKS Lachowice II - KTS Victoria Spytkowice II 14:0 WO 💬 ⇑
9 5NT 1/9 2023-12-04 19:00 MKS Halniak Maków Podh. II - ULKS Lachowice II 3:11 🏓 ⇑
10 5NT 1/10 2024-01-11 18:00 KS Gorce Nowy Targ IV - ULKS Lachowice II 5:9 🏓 ⇑
11 5NT 1/11 2024-01-12 18:00 ULKS Lachowice II - KS Turbacz Mszana Dolna 8:6 🏓 ⇑
12 5NT 1/12 2024-01-19 18:00 KS Backhand Andrychów - ULKS Lachowice II 12:2 🏓 ⇓
13 5NT 1/13 2024-01-26 18:00 ULKS Lachowice II - KS Gorce Nowy Targ III 8:6 🏓 ⇑
14 5NT 2/14 2024-03-01 18:00 ULKS Lachowice II - UKS Metalka Nowy Targ 10:4 🏓 ⇑
15 5NT 2/15 2024-03-15 19:00 LKS Victoria Nidek III - ULKS Lachowice II 4:10 🏓 ⇑
16 5NT 2/16 2024-03-22 18:00 ULKS Lachowice II - KS Backhand Andrychów 5:9 🏓 ⇓
17 5NT 2/17 2024-04-04 19:00 LKS Orawa Jabłonka - ULKS Lachowice II 9:5 🏓 ⇓
18 5NT 2/19 2024-04-26 18:00 ULKS Lachowice II - KS Gorce Nowy Targ IV 7:7 🏓 ⇔
19 5NT 2/20 2024-05-10 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - ULKS Lachowice II 6:8 🏓 ⇑
20 B 1/1 2024-05-18 11:00 KS Bronowianka Kraków III - ULKS Lachowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
GL
3
GP
4
KJ
5
KM
6
KP
7
KS
1 (W) UKS Metalka Nowy Targ 1,0   1,5 2,0   2,5 1,0 8
2 (D) LKS Orawa Jabłonka     1,0 1,0 2,0 0,0 1,0 5
3 (W) Power Rangers Czarny Dunajec 0,0   3,0 1,0 3,5 2,5   10
4 (D) MKS Halniak Maków Podh. I 2,5     3,5 3,5 2,5   12
5 (W) UKS Orły Zakopane 1,5   0,5 3,5 3,5 2,0   11
6 (D) LKS Victoria Nidek III 0,5 0,0 1,0 3,5 3,5 0,5 0,0 9
7 (W) LKS Victoria Nidek IV 2,5   1,5 3,5 3,5 0,0   11
8 (D) KTS Victoria Spytkowice II               0
9 (W) MKS Halniak Maków Podh. II 3,5     2,5 3,5 1,5 0,0 11
10 (W) KS Gorce Nowy Targ IV     3,5 2,5 1,5 1,5   9
11 (D) KS Turbacz Mszana Dolna     2,5 1,0 3,0 1,5   8
12 (W) KS Backhand Andrychów 0,0   0,0 0,0 2,0 0,0   2
13 (D) KS Gorce Nowy Targ III 1,5     1,5 3,5 0,5 1,0 8
14 (D) UKS Metalka Nowy Targ 1,5   2,0 2,5 3,0 1,0   10
15 (W) LKS Victoria Nidek III 1,5   1,5 2,5 3,5 1,0   10
16 (D) KS Backhand Andrychów 0,0   0,5 2,0 2,5 0,0   5
17 (W) LKS Orawa Jabłonka 0,0   2,0 0,5 2,5 0,0   5
18 (D) KS Gorce Nowy Targ IV 0,0   1,5 0,5 3,5 1,5   7
19 (W) KS Turbacz Mszana Dolna 2,0   2,0 1,5 2,5 0,0   8
Razem 18,0 0,0 24,0 35,0 50,5 18,5 3,0 149
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANAŚ Jan 1967 M 4972 31.08.2023 135
2 GRAJNY Leszek 1960 M 4973 31.08.2023 3876
3 GRAJNY Piotr 1968 M 4974 31.08.2023 125
4 KACHEL Jan 1970 M 4975 31.08.2023 130
5 KACHEL Mateusz 1996 M 4976 31.08.2023 100
6 KACHEL Piotr 1965 M 4977 31.08.2023 2117
7 KRUPKA Sławomir 1981 M 4979 31.08.2023 3171