V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-11-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-03 19:00 31 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10
1   A NAGEL Nikodem W KRAWIEC Kamil 1:3 (9:11, 15:13, 5:11, 4:11) 0:1
2   B KRAS Nikodem X WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 1:1
3   C RAMIAN Marcin Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 1:2
4   D KRAKOWSKI Sebastian Z RUSEK Andrzej 2:3 (7:11, 12:10, 4:11, 11:4, 4:11) 1:3
5   A KRAKOWSKI Sebastian
RAMIAN Marcin
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:4
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X RUSEK Andrzej
CZUPRYNA Andrzej
3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 2:4
7   A NAGEL Nikodem X WOLIŃSKI Wojciech 2:3 (14:12, 10:12, 9:11, 11:7, 12:14) 2:5
8   B KRAS Nikodem W KRAWIEC Kamil 3:2 (7:11, 2:11, 11:3, 11:8, 11:9) 3:5
9   D KRAKOWSKI Sebastian Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:5) 4:5
10   C RAMIAN Marcin Z RUSEK Andrzej 2:3 (8:11, 11:2, 11:4, 9:11, 9:11) 4:6
11   A NAGEL Nikodem Y CZUPRYNA Andrzej 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:8, 7:11) 4:7
12   C RAMIAN Marcin W KRAWIEC Kamil 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 4:8
13   B KRAS Nikodem Z RUSEK Andrzej 1:3 (7:11, 11:6, 5:11, 9:11) 4:9
14   D KRAKOWSKI Sebastian X WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 5:9
15   A NAGEL Nikodem Z RUSEK Andrzej 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 5:10
16   D KRAKOWSKI Sebastian W KRAWIEC Kamil 3:2 (11:5, 3:11, 13:11, 9:11, 13:11) 6:10
17   B KRAS Nikodem Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (5:11, 11:6, 11:2, 11:9) 7:10
18   C RAMIAN Marcin X WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 8:10
2021-11-28 15:00 32 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2
1   A LIPOWICZ Kacper W TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 1:0
2   B DROŻDŻ Jarosław X JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:9) 2:0
3   C KUCHARSKI Michał Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 3:0
4   D WAJDA Kamil Z ŚLAZYK Karol 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:1) 4:0
5   A WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
W BUZOWSKI Piotr
TOKARCZYK Szymon
3:1 (8:11, 11:4, 11:7, 11:4) 5:0
6   B DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
X JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 6:0
7   A LIPOWICZ Kacper X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 7:0
8   B DROŻDŻ Jarosław W TOKARCZYK Szymon 3:0 (12:10, 11:1, 11:3) 8:0
9   D WAJDA Kamil Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 9:0
10   C KUCHARSKI Michał Z ŚLAZYK Karol 2:3 (8:11, 11:6, 11:4, 6:11, 8:11) 9:1
11   A LIPOWICZ Kacper Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:3) 10:1
12   C KUCHARSKI Michał W TOKARCZYK Szymon 3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:3) 11:1
13   B DROŻDŻ Jarosław Z ŚLAZYK Karol 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 11:2
14   D WAJDA Kamil X JURKIEWICZ Jakub 3:2 (11:13, 7:11, 11:8, 11:8, 11:8) 12:2
15   A LIPOWICZ Kacper Z ŚLAZYK Karol 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 13:2
16   D WAJDA Kamil W TOKARCZYK Szymon 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:6) 14:2
17   B DROŻDŻ Jarosław Y BUZOWSKI Piotr 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:4) 15:2
18   C KUCHARSKI Michał X JURKIEWICZ Jakub 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:7) 16:2
2021-11-27 18:00 33 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 9:9
1   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn W SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:2) 1:0
2   B SZUMILAS Władysław X BACZ Andrzej 3:2 (13:11, 6:11, 11:8, 9:11, 11:7) 2:0
3   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (4:11, 9:11, 10:12) 2:1
4   D CHOLEWA Dariusz Z NIEĆ Tomasz 3:1 (11:7, 11:4, 6:11, 11:3) 3:1
5   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
W BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
3:2 (6:11, 11:5, 11:4, 9:11, 13:11) 4:1
6   B CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
3:1 (13:11, 10:12, 11:3, 11:6) 5:1
7   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn X BACZ Andrzej 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) 6:1
8   B SZUMILAS Władysław W SIKOŃ Mateusz 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 7:11) 6:2
9   D CHOLEWA Dariusz Y KANOWNIK Kajetan 1:3 (11:5, 13:15, 6:11, 9:11) 6:3
10   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Z NIEĆ Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 7:3
11   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y KANOWNIK Kajetan 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 9:11) 7:4
12   C CHRABĄSZCZ Aleksandra W SIKOŃ Mateusz 3:1 (11:8, 14:16, 11:7, 11:3) 8:4
13   B OSTROWSKI Artur Z NIEĆ Tomasz 1:3 (11:7, 9:11, 11:13, 8:11) 8:5
14   D MLECZKO Mateusz X BACZ Andrzej 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 1:11) 8:6
15   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z NIEĆ Tomasz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 8:7
16   D MLECZKO Mateusz W SIKOŃ Mateusz 0:3 (6:11, 14:16, 7:11) 8:8
17   B OSTROWSKI Artur Y KANOWNIK Kajetan 1:3 (11:8, 6:11, 5:11, 9:11) 8:9
18   C CHRABĄSZCZ Aleksandra X BACZ Andrzej 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 9:9
2021-11-27 11:00 34 UKS „Królewski Biecz” - MKS „Tarnovia” Tarnów II
2021-11-28 11:00 35 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13
1   A KĄCKI Mateusz W MADUZIA Leszek 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B KĄCKI Patryk X STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 1:11, 7:11) 0:2
3   C KARTECZKA Martyna Y CHŁOPEK Błażej 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 0:3
4   D KLUBA Krzysztof Z WINKLER Hubert 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 9:11, 11:6) 1:3
5   A KLUBA Krzysztof
KĄCKI Mateusz
W STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 1:4
6   B KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
X CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
0:3 (10:12, 7:11, 2:11) 1:5
7   A KĄCKI Mateusz X STOSZKO Artur 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 6:11) 1:6
8   B KĄCKI Patryk W MADUZIA Leszek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 1:7
9   D KLUBA Krzysztof Y CHŁOPEK Błażej 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 1:8
10   C KARTECZKA Martyna Z WINKLER Hubert 0:3 (1:11, 5:11, 2:11) 1:9
11   A KĄCKI Mateusz Y CHŁOPEK Błażej 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 2:9
12   C KARTECZKA Martyna W PRZEKLASA Karol 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:8) 3:9
13   B KĄCKI Patryk Z PRZEKLASA Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 4:9
14   D KLUBA Krzysztof X STOSZKO Artur 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 4:10
15   A KĄCKI Mateusz Z PRZEKLASA Wojciech 3:0 (11:2, 11:9, 13:11) 5:10
16   D KLUBA Krzysztof W PRZEKLASA Karol 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 5:11
17   B KĄCKI Patryk Y CHŁOPEK Błażej 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 10:12) 5:12
18   C KARTECZKA Martyna X STOSZKO Artur 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 1:11) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy