V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-10-31
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-04 18:30 26 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6
1   A KRAWIEC Kamil W KUCHARSKI Michał 2:3 (13:15, 13:15, 11:1, 11:8, 1:11) 0:1
2   B CZUPRYNA Andrzej X WAJDA Kamil 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:7) 1:1
3   C RUSEK Andrzej Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:1 (10:12, 11:3, 11:5, 11:9) 2:1
4   D ZĄBKOWSKI Mirosław Z LIPOWICZ Kacper 0:3 (11:13, 9:11, 8:11) 2:2
5   A ZĄBKOWSKI Mirosław
RUSEK Andrzej
W KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:6) 3:2
6   B KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
X WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
2:3 (11:5, 9:11, 6:11, 11:7, 8:11) 3:3
7   A KRAWIEC Kamil X WAJDA Kamil 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 6:11) 3:4
8   B CZUPRYNA Andrzej W KUCHARSKI Michał 3:0 (11:2, 11:8, 11:3) 4:4
9   D ZĄBKOWSKI Mirosław Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 7:11) 4:5
10   C RUSEK Andrzej Z LIPOWICZ Kacper 3:0 (11:5, 14:12, 11:5) 5:5
11   A KRAWIEC Kamil Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:5) 6:5
12   C RUSEK Andrzej W DROŻDŻ Jarosław 3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:2) 7:5
13   B CZUPRYNA Andrzej Z LIPOWICZ Kacper 3:2 (13:11, 6:11, 11:8, 8:11, 11:8) 8:5
14   D ZĄBKOWSKI Mirosław X WAJDA Kamil 3:2 (11:9, 6:11, 6:11, 11:7, 11:4) 9:5
15   A KRAWIEC Kamil Z LIPOWICZ Kacper 3:0 (11:6, 11:8, 14:12) 10:5
16   D ZĄBKOWSKI Mirosław W DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 11:5
17   B ZIMOWSKI Mateusz Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 11:6
18   C RUSEK Andrzej X WAJDA Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 12:6
2021-10-30 17:00 27 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Sokół” Żabno 7:11
1   A SMOLEŃ Julita W CIERNIAK Konrad 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B JURKIEWICZ Jakub X OSTROWSKI Artur 2:3 (12:10, 11:9, 2:11, 7:11, 4:11) 0:2
3   C ŚLAZYK Karol Y GAJOWY Mateusz 3:2 (11:9, 12:10, 4:11, 8:11, 11:7) 1:2
4   D TOKARCZYK Szymon Z MLECZKO Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:3
5   A SMOLEŃ Julita
TOKARCZYK Szymon
W MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 1:4
6   B JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
X GAJOWY Mateusz
CIERNIAK Konrad
0:3 (2:11, 5:11, 3:11) 1:5
7   A SMOLEŃ Julita X OSTROWSKI Artur 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 10:12) 1:6
8   B JURKIEWICZ Jakub W CIERNIAK Konrad 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) 2:6
9   D TOKARCZYK Szymon Y GAJOWY Mateusz 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:9) 3:6
10   C ŚLAZYK Karol Z MLECZKO Mateusz 3:2 (7:11, 11:5, 12:10, 6:11, 11:3) 4:6
11   A SMOLEŃ Julita Y GAJOWY Mateusz 3:2 (6:11, 11:7, 8:11, 11:8, 12:10) 5:6
12   C ŚLAZYK Karol W CIERNIAK Konrad 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:8, 11:8) 6:6
13   B JURKIEWICZ Jakub Z MLECZKO Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 6:7
14   D TOKARCZYK Szymon X OSTROWSKI Artur 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 3:11) 6:8
15   A SMOLEŃ Julita Z MLECZKO Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 6:9
16   D TOKARCZYK Szymon W CIERNIAK Konrad 3:1 (11:9, 11:5, 6:11, 11:9) 7:9
17   B JURKIEWICZ Jakub Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (11:13, 3:11, 4:11) 7:10
18   C ŚLAZYK Karol X OSTROWSKI Artur 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 7:11
2021-10-28 18:30 28 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
1   A BACZ Andrzej W SARAD Kamil 1:3 (9:11, 11:9, 12:14, 9:11) 0:1
2   B KANOWNIK Kajetan X SARAD Anna 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 1:1
3   C NIEĆ Tomasz Y PIS Artur 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 2:1
4   D TOMKOWSKI Dawid Z ŻMUDA Tomasz 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 3:1
5   A BACZ Andrzej
TOMKOWSKI Dawid
W PIS Artur
ŻMUDA Tomasz
3:0 (11:2, 12:10, 11:5) 4:1
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (12:10, 13:11, 11:6) 5:1
7   A BACZ Andrzej X SARAD Anna 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 6:1
8   B KANOWNIK Kajetan W SARAD Kamil 3:1 (11:8, 11:4, 9:11, 11:4) 7:1
9   D TOMKOWSKI Dawid Y PIS Artur 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 1:11, 9:11) 7:2
10   C NIEĆ Tomasz Z ŻMUDA Tomasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 8:2
11   A KORNAŚ Karol Y PIS Artur 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 8:3
12   C NIEĆ Tomasz W SARAD Kamil 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:7) 9:3
13   B KANOWNIK Kajetan Z ŻMUDA Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 10:3
14   D TOMKOWSKI Dawid X SARAD Anna 1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 9:11) 10:4
15   A KORNAŚ Karol Z ŻMUDA Tomasz 2:3 (7:11, 4:11, 11:9, 13:11, 8:11) 10:5
16   D TOMKOWSKI Dawid W SARAD Kamil 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 10:6
17   B SIKOŃ Mateusz Y PIS Artur 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 11:6
18   C BRZĘK Olivier X SARAD Anna 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 11:7
2021-10-30 13:00 29 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12
1   A MILÓWKA Julia W KRAKOWSKI Sebastian 2:3 (9:11, 11:9, 11:6, 9:11, 6:11) 0:1
2   B ŚWIĄTEK Emilia X KRAS Nikodem 3:1 (11:6, 5:11, 16:14, 11:5) 1:1
3   C ŚWIĄTEK Maja Y KOBYLARCZYK Kacper 2:3 (12:14, 5:11, 12:10, 14:12, 8:11) 1:2
4   D HABA Klaudia Z RAMIAN Marcin 2:3 (9:11, 11:3, 11:8, 12:14, 5:11) 1:3
5   A HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
W KOBYLARCZYK Kacper
RAMIAN Marcin
0:3 (10:12, 8:11, 7:11) 1:4
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X KRAKOWSKI Sebastian
KRAS Nikodem
1:3 (11:13, 10:12, 11:9, 9:11) 1:5
7   A MILÓWKA Julia X KRAS Nikodem 2:3 (13:11, 11:8, 8:11, 8:11, 7:11) 1:6
8   B ŚWIĄTEK Emilia W KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11) 1:7
9   D HABA Klaudia Y KOBYLARCZYK Kacper 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:4) 2:7
10   C ŚWIĄTEK Maja Z RAMIAN Marcin 1:3 (8:11, 13:11, 4:11, 6:11) 2:8
11   A MILÓWKA Julia Y KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 3:8
12   C ŚWIĄTEK Maja W KRAKOWSKI Sebastian 3:2 (8:11, 11:13, 12:10, 11:9, 11:9) 4:8
13   B MILÓWKA Emilia Z RAMIAN Marcin 1:3 (7:11, 15:13, 4:11, 8:11) 4:9
14   D HABA Klaudia X KRAS Nikodem 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 4:10
15   A MILÓWKA Julia Z RAMIAN Marcin 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 5:10
16   D HABA Klaudia W KRAKOWSKI Sebastian 2:3 (11:5, 7:11, 11:7, 9:11, 7:11) 5:11
17   B MILÓWKA Emilia Y KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) 6:11
18   C ŚWIĄTEK Maja X KRAS Nikodem 1:3 (7:11, 2:11, 11:7, 12:14) 6:12
2021-10-31 11:00 30 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Królewski Biecz”
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy