III liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2022-04-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-10 11:00 125 MKS „Radość” Gorlice - ULKS „Lachowice” 5:9
1   A MÓL Marcin W RAPUTA Tomasz 2:3 (6:11, 12:10, 11:6, 6:11, 12:14) 0:1
2   B NOWAK Marcin X SURMA Krzysztof 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C ŁABOWSKI Józef Y KLUZEK Sławomir 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D TUTAK Antoni Z PIETRZAK Antoni 0:3 (8:11, 10:12, 10:12) 0:4
5   A ŁABOWSKI Józef
NOWAK Marcin
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:9) 1:4
6   B MÓL Marcin
TUTAK Antoni
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
0:3 (10:12, 12:14, 5:11) 1:5
7   A MÓL Marcin X SURMA Krzysztof 2:3 (7:11, 4:11, 12:10, 11:3, 11:13) 1:6
8   B NOWAK Marcin W RAPUTA Tomasz 3:2 (13:11, 9:11, 11:9, 9:11, 11:8) 2:6
9   D TUTAK Antoni Y KLUZEK Sławomir 0:3 (11:13, 5:11, 6:11) 2:7
10   C ŁABOWSKI Józef Z PIETRZAK Antoni 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 3:7
11   A MÓL Marcin Y KLUZEK Sławomir 2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 13:11, 6:11) 3:8
12   C ŁABOWSKI Józef W KACHEL Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 4:8
13   B NOWAK Marcin Z PIETRZAK Antoni 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 12:10) 5:8
14   D TUTAK Antoni X SURMA Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 5:9
2022-03-13 10:30 126 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8
1   A FRĄCZEK Łukasz W LENART Marek 1:3 (13:15, 14:16, 13:11, 7:11) 0:1
2   B KOZIEŁ Michał X GADAWSKI Adrian 2:3 (11:6, 6:11, 11:9, 8:11, 6:11) 0:2
3   C ŚWIRK Robert Y SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 1:2
4   D DŁUGAJ Rafał Z DUDZIAK Damian 1:3 (2:11, 9:11, 11:7, 8:11) 1:3
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W LENART Marek
DUDZIAK Damian
2:3 (11:8, 11:13, 9:11, 11:7, 9:11) 1:4
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
2:3 (4:11, 11:9, 11:5, 7:11, 9:11) 1:5
7   A FRĄCZEK Łukasz X GADAWSKI Adrian 3:2 (12:14, 11:9, 7:11, 12:10, 11:6) 2:5
8   B KOPACZ Paweł W LENART Marek 1:3 (11:8, 2:11, 3:11, 9:11) 2:6
9   D DŁUGAJ Rafał Y SKRZYPEK Adrian 3:1 (12:10, 9:11, 11:3, 11:4) 3:6
10   C ŚWIRK Robert Z DUDZIAK Damian 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 4:6
11   A FRĄCZEK Łukasz Y SKRZYPEK Adrian 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) 4:7
12   C ŚWIRK Robert W LENART Marek 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 5:7
13   B KOPACZ Paweł Z DUDZIAK Damian 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 5:8
14   D DŁUGAJ Rafał X GADAWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 6:8
2022-05-03 17:30 127 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2
1   A LEŚNIAK Kamil W SYKTUS Maciej 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 1:0
2   B TROJANOWSKI Dawid X WIKTOREK Marcin 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 2:0
3   C BULZAK Jan Y STANISZ Marcel 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 3:0
4   D PASEK Kamil Z WOŹNIAK Krystian 1:3 (6:11, 11:5, 6:11, 9:11) 3:1
5   A PASEK Kamil
BULZAK Jan
W SYKTUS Maciej
WIKTOREK Marcin
3:0 (13:11, 11:7, 11:7) 4:1
6   B TROJANOWSKI Dawid
LEŚNIAK Kamil
X WOŹNIAK Krystian
STANISZ Marcel
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 5:1
7   A LEŚNIAK Kamil X WIKTOREK Marcin 3:1 (11:6, 4:11, 11:7, 11:8) 6:1
8   B TROJANOWSKI Dawid W SYKTUS Maciej 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 7:1
9   D PASEK Kamil Y STANISZ Marcel 3:2 (4:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:8) 8:1
10   C BULZAK Jan Z WOŹNIAK Krystian 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 9:1
11   A LEŚNIAK Kamil Y STANISZ Marcel 3:1 (11:7, 11:8, 5:11, 11:8) 10:1
12   C BULZAK Jan W SYKTUS Maciej 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 11:1
13   B TROJANOWSKI Dawid Z WOŹNIAK Krystian 3:1 (11:3, 12:10, 10:12, 12:10) 12:1
14   D PASEK Kamil X WIKTOREK Marcin 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 1:11) 12:2
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy