III liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2022-03-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-27 11:00 122 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
1   A MÓL Marcin W SKRZYPEK Adrian 2:3 (6:11, 11:2, 14:12, 7:11, 5:11) 0:1
2   B NOWAK Marcin X DUDZIAK Damian 1:3 (8:11, 6:11, 11:4, 7:11) 0:2
3   C GAŁUSZKA Mateusz Y LENART Marek 1:3 (11:3, 8:11, 10:12, 7:11) 0:3
4   D ŁABOWSKI Józef Z GADAWSKI Adrian 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:4) 1:3
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W LENART Marek
DUDZIAK Damian
3:2 (11:3, 6:11, 11:6, 6:11, 12:10) 2:3
6   B ŁABOWSKI Józef
GAŁUSZKA Mateusz
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
2:3 (8:11, 11:13, 13:11, 11:6, 8:11) 2:4
7   A MÓL Marcin X DUDZIAK Damian 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 3:4
8   B NOWAK Marcin W SKRZYPEK Adrian 1:3 (11:8, 6:11, 3:11, 2:11) 3:5
9   D ŁABOWSKI Józef Y LENART Marek 3:2 (11:4, 11:4, 7:11, 7:11, 11:6) 4:5
10   C GAŁUSZKA Mateusz Z GADAWSKI Adrian 0:3 (10:12, 11:13, 9:11) 4:6
11   A MÓL Marcin Y LENART Marek 0:3 (5:11, 16:18, 6:11) 4:7
12   C GAŁUSZKA Mateusz W SKRZYPEK Adrian 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 3:11) 4:8
13   B NOWAK Marcin Z GADAWSKI Adrian 3:0 (11:8, 13:11, 11:9) 5:8
14   D ŁABOWSKI Józef X DUDZIAK Damian 1:3 (12:14, 4:11, 11:8, 7:11) 5:9
2022-03-26 16:00 123 UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 5:9
1   A KUZIO Waldemar W RAPUTA Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 1:0
2   B ŚWIATŁOŃ Piotr X SURMA Krzysztof 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 1:1
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y KLUZEK Sławomir 2:3 (11:4, 12:10, 4:11, 7:11, 7:11) 1:2
4   D STALMACH Zbigniew Z PIETRZAK Antoni 1:3 (20:18, 8:11, 6:11, 7:11) 1:3
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 1:4
6   B CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
2:3 (11:9, 11:8, 8:11, 9:11, 4:11) 1:5
7   A KUZIO Waldemar X SURMA Krzysztof 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 12:10) 2:5
8   B ŚWIATŁOŃ Piotr W RAPUTA Tomasz 0:3 (7:11, 16:18, 6:11) 2:6
9   D STALMACH Zbigniew Y KLUZEK Sławomir 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 8:11) 2:7
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z PIETRZAK Antoni 3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 11:9) 3:7
11   A KUZIO Waldemar Y KLUZEK Sławomir 3:1 (11:6, 8:11, 11:2, 11:3) 4:7
12   C CZYŻYCKI Bogdan W RAPUTA Tomasz 0:3 (12:14, 8:11, 6:11) 4:8
13   B ŚWIATŁOŃ Piotr Z PIETRZAK Antoni 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 5:8
14   D STALMACH Zbigniew X SURMA Krzysztof 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 5:9
2022-03-26 12:00 124 KS „Start” Nowy Sącz - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
1   A BORKOWSKI Marek W FRĄCZEK Łukasz 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Dawid X DŁUGAJ Rafał 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C BULZAK Jan Y ŚWIRK Robert 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:3
4   D PASEK Kamil Z KOZIEŁ Michał 2:3 (25:23, 6:11, 9:11, 11:6, 8:11) 0:4
5   A PASEK Kamil
BULZAK Jan
W ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (7:11, 8:11, 2:11) 0:5
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
X KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
1:3 (8:11, 11:9, 3:11, 8:11) 0:6
7   A BORKOWSKI Marek X DŁUGAJ Rafał 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 13:11) 1:6
8   B TROJANOWSKI Dawid W FRĄCZEK Łukasz 3:0 (14:12, 12:10, 11:6) 2:6
9   D PASEK Kamil Y ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 2:7
10   C BULZAK Jan Z KOZIEŁ Michał 3:2 (11:2, 11:7, 6:11, 6:11, 11:5) 3:7
11   A BORKOWSKI Marek Y ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 3:8
12   C BULZAK Jan W FRĄCZEK Łukasz 2:3 (6:11, 9:11, 11:3, 13:11, 4:11) 3:9
13   B TROJANOWSKI Dawid Z KOZIEŁ Michał 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:8) 4:9
14   D PASEK Kamil X DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 5:9
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy