III liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-03-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-12 16:00 119 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Polonia” Wilczkowice 9:5
1   A KUZIO Waldemar W DUDZIAK Damian 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 12:10, 4:11) 0:1
2   B ŚWIATŁOŃ Piotr X LENART Marek 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 1:1
3   C STALMACH Zbigniew Y SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (11:13, 9:11, 12:10, 12:10, 12:10) 2:1
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z SKRZYPEK Adrian 2:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:6, 5:11) 2:2
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 12:10, 12:14) 2:3
6   B CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:0 (11:6, 15:13, 11:8) 3:3
7   A KUZIO Waldemar X LENART Marek 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) 4:3
8   B ŚWIATŁOŃ Piotr W DUDZIAK Damian 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 9:11) 4:4
9   D CZYŻYCKI Bogdan Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 5:4
10   C STALMACH Zbigniew Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (2:11, 5:11, 11:9, 4:11) 5:5
11   A KUZIO Waldemar Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) 6:5
12   C STALMACH Zbigniew W DUDZIAK Damian 3:2 (11:9, 11:4, 9:11, 10:12, 16:14) 7:5
13   B ŚWIATŁOŃ Piotr Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 12:10) 8:5
14   D CZYŻYCKI Bogdan X LENART Marek 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 9:5
2022-03-12 15:00 120 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 9:5
1   A BORKOWSKI Marek W NOWAK Marcin 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 1:0
2   B PASEK Kamil X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 7:11) 1:1
3   C TROJANOWSKI Dawid Y WILK Paweł 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:9) 2:1
4   D LEŚNIAK Kamil Z ŁABOWSKI Józef 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 2:2
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
W WILK Paweł
NOWAK Marcin
3:1 (8:11, 11:5, 11:2, 14:12) 3:2
6   B PASEK Kamil
LEŚNIAK Kamil
X ŁABOWSKI Józef
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 4:2
7   A BORKOWSKI Marek X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 5:11) 4:3
8   B PASEK Kamil W NOWAK Marcin 3:2 (11:5, 8:11, 14:12, 9:11, 11:9) 5:3
9   D LEŚNIAK Kamil Y WILK Paweł 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:9) 6:3
10   C TROJANOWSKI Dawid Z ŁABOWSKI Józef 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 6:4
11   A BORKOWSKI Marek Y WILK Paweł 2:3 (11:6, 9:11, 11:8, 9:11, 9:11) 6:5
12   C TROJANOWSKI Dawid W NOWAK Marcin 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:9) 7:5
13   B PASEK Kamil Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (22:20, 12:10, 8:11, 11:9) 8:5
14   D LEŚNIAK Kamil X GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:9) 9:5
2022-03-19 10:00 121 UKS „Płomień” Limanowa II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10
1   A ROZUM Dawid W DŁUGAJ Rafał 3:1 (11:8, 1:11, 11:8, 11:7) 1:0
2   B SUŁKOWSKI Karol X FRĄCZEK Łukasz 2:3 (12:10, 6:11, 2:11, 11:9, 10:12) 1:1
3   C GOLONKA Filip Y ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 1:2
4   D DOMITER Julia Z KOZIEŁ Michał 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 1:3
5   A SUŁKOWSKI Bartosz
GOLONKA Filip
W ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (5:11, 8:11, 3:11) 1:4
6   B ROZUM Dawid
DOMITER Julia
X KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 1:5
7   A ROZUM Dawid X FRĄCZEK Łukasz 2:3 (9:11, 8:11, 11:4, 11:4, 10:12) 1:6
8   B SUŁKOWSKI Karol W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 2:6
9   D DOMITER Julia Y ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 2:7
10   C GOLONKA Filip Z KOZIEŁ Michał 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 2:8
11   A ROZUM Dawid Y ŚWIRK Robert 1:3 (11:8, 1:11, 5:11, 9:11) 2:9
12   C GOLONKA Filip W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 3:9
13   B SUŁKOWSKI Karol Z KOZIEŁ Michał 3:0 (11:8, 11:5, 13:11) 4:9
14   D DOMITER Julia X FRĄCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) 4:10
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy