III liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 19
Data kolejki ligowej: 2022-04-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-07 19:00 128 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
1   A LENART Marek W SUŁKOWSKI Karol 2:3 (7:11, 12:10, 9:11, 12:10, 9:11) 0:1
2   B SKRZYPEK Grzegorz X ROZUM Dawid 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 10:12) 0:2
3   C SKRZYPEK Adrian Y GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 1:2
4   D GADAWSKI Adrian Z DOMITER Julia 3:0 (11:2, 11:4, 11:3) 2:2
5   A LENART Marek
GADAWSKI Adrian
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:9) 3:2
6   B SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
X ROZUM Dawid
DOMITER Julia
3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 4:2
7   A LENART Marek X ROZUM Dawid 2:3 (8:11, 11:9, 10:12, 11:9, 7:11) 4:3
8   B SKRZYPEK Grzegorz W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 12:14) 4:4
9   D GADAWSKI Adrian Y GOLONKA Filip 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:7) 5:4
10   C SKRZYPEK Adrian Z DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 6:4
11   A LENART Marek Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 7:4
12   C SKRZYPEK Adrian W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 9:11) 7:5
13   B SKRZYPEK Grzegorz Z DOMITER Julia 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 8:5
14   D GADAWSKI Adrian X ROZUM Dawid 2:3 (11:9, 11:7, 7:11, 6:11, 10:12) 8:6
2022-03-11 20:00 129 TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” 6:8
1   A ŚWIRK Robert W SURMA Krzysztof 3:1 (9:11, 11:4, 14:12, 11:9) 1:0
2   B DŁUGAJ Rafał X RAPUTA Tomasz 2:3 (11:9, 11:7, 11:13, 6:11, 9:11) 1:1
3   C FRĄCZEK Łukasz Y KLUZEK Sławomir 3:2 (9:11, 11:7, 5:11, 11:9, 11:4) 2:1
4   D KOPCZYK Adrian Z PIETRZAK Antoni 1:3 (3:11, 11:13, 11:6, 9:11) 2:2
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (11:6, 9:11, 8:11, 11:5, 11:5) 3:2
6   B KOPCZYK Adrian
DŁUGAJ Rafał
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
1:3 (14:12, 7:11, 8:11, 4:11) 3:3
7   A ŚWIRK Robert X RAPUTA Tomasz 3:0 (11:4, 13:11, 11:6) 4:3
8   B DŁUGAJ Rafał W SURMA Krzysztof 1:3 (8:11, 13:11, 3:11, 4:11) 4:4
9   D KOPCZYK Adrian Y KLUZEK Sławomir 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 6:11) 4:5
10   C FRĄCZEK Łukasz Z PIETRZAK Antoni 2:3 (6:11, 11:6, 11:8, 8:11, 9:11) 4:6
11   A ŚWIRK Robert Y KLUZEK Sławomir 3:1 (11:3, 11:8, 8:11, 11:8) 5:6
12   C FRĄCZEK Łukasz W SURMA Krzysztof 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 6:6
13   B KOZIEŁ Michał Z PIETRZAK Antoni 1:3 (11:8, 12:14, 12:14, 5:11) 6:7
14   D KOPCZYK Adrian X RAPUTA Tomasz 2:3 (10:12, 7:11, 11:4, 11:3, 6:11) 6:8
2022-04-23 12:00 130 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
1   A NOWAK Marcin W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:5, 11:6, 6:11, 11:4) 1:0
2   B GAŁUSZKA Mateusz X KUZIO Waldemar 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 1:1
3   C ŁABOWSKI Józef Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (10:12, 6:11, 12:10, 11:7, 11:3) 2:1
4   D PIECHOWICZ Marek Z CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:6, 7:11) 2:2
5   A ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
W CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
2:3 (11:7, 8:11, 13:11, 12:14, 6:11) 2:3
6   B NOWAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
X KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:9, 16:18, 14:12, 11:8) 3:3
7   A NOWAK Marcin X KUZIO Waldemar 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 9:11, 9:11) 3:4
8   B GAŁUSZKA Mateusz W STALMACH Zbigniew 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 3:5
9   D PIECHOWICZ Marek Y ŚWIATŁOŃ Piotr 2:3 (11:9, 10:12, 15:13, 7:11, 8:11) 3:6
10   C ŁABOWSKI Józef Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (5:11, 12:10, 10:12, 13:11, 11:6) 4:6
11   A NOWAK Marcin Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:6) 5:6
12   C ŁABOWSKI Józef W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 6:6
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:6, 7:11) 6:7
14   D PIECHOWICZ Marek X KUZIO Waldemar 1:3 (8:11, 16:14, 9:11, 5:11) 6:8
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy