Paweł Madzula
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1976-01-06
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 16:00
5. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0:10
1 1 A OSTANEK Michał X MADZULA Paweł 2:3 (12:10, 4:11, 11:8, 4:11, 6:11) ⇑
5 1 A DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇑
9 1 B DUDZIAK Damian X MADZULA Paweł 2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 11:13, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:00
17. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2
1   A MADZULA Paweł W BOCHENEK Mariusz 3:2 (6:11, 6:11, 11:9, 11:8, 11:9) ⇑
6   B KAIM Adrian
MADZULA Paweł
X JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
3:2 (11:3, 10:12, 9:11, 14:12, 11:5) ⇑
7   A MADZULA Paweł X BIEL Jakub 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇑
11   A MADZULA Paweł Y JANIK Angelika 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:4) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-23 14:00 ⇨ 2017-10-15 11:00
8. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4
3 1 B MADZULA Paweł Y KOCIUBA Filip 2:3 (11:6, 11:6, 10:12, 9:11, 6:11) ⇓
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:6) ⇑
9 1 B MADZULA Paweł X SPOREK Szymon 3:0 (11:5, 12:10, 11:4) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 14:00
20. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 9:1
3 1 B MADZULA Paweł Y BLAT Piotr 3:2 (3:11, 11:3, 11:8, 4:11, 11:4) ⇑
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X BLAT Piotr
SALAMON Paweł
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇑
9 1 B MADZULA Paweł X SAWA Bartosz 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-10-28 15:00
30. KTS GOSiR Krościenko Wyżne - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7
1 1 A STĄPOR Rafał X MADZULA Paweł 1:3 (11:8, 10:12, 5:11, 9:11) ⇑
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 10:12, 7:11) ⇑
9 1 B KLOCEK Kamil X MADZULA Paweł 1:3 (7:11, 11:4, 7:11, 10:12) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-05 16:00
31. KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X MADZULA Paweł 1:3 (4:11, 11:3, 10:12, 8:11) ⇑
5 1 A OSIKA Sławomir
KUZMENKO Hrihorii
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (8:11, 12:14, 10:12) ⇑
9 1 B KUZMENKO Hrihorii X MADZULA Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-19 14:00
42. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 4:6
1 1 A MADZULA Paweł X JURCZAK Michał 1:3 (4:11, 4:11, 14:12, 8:11) ⇓
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇓
7 1 A MADZULA Paweł Y PELCZAR Dawid 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-11-25 16:00
44. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
1 1 A DUDEK Radosław X MADZULA Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇑
5 1 A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (13:11, 11:6, 11:7) ⇓
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X MADZULA Paweł 3:0 (11:6, 13:11, 11:5) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-02 11:00
53. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 2:8
1 1 A MADZULA Paweł X KLAG Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇓
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇓
7 1 A MADZULA Paweł Y CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (12:10, 13:11, 7:11, 8:11, 7:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 14:00
64. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - PKS „Kolping” Jarosław II 3:7
1 1 A MADZULA Paweł X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇓
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
0:3 (11:13, 5:11, 5:11) ⇓
7 1 A MADZULA Paweł Y CYRNEK Piotr 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 16:00
70. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X MADZULA Paweł 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:8) ⇓
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (11:9, 17:15, 11:9) ⇓
9 1 B MICHALCZYK Jakub X MADZULA Paweł 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 11:00
75. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - ULKS „Lachowice” 9:1
1 1 A MADZULA Paweł X RACZEK Marcin 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 13:11) ⇑
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X GRAJNY Piotr
RACZEK Marcin
3:1 (11:4, 7:11, 11:2, 11:9) ⇑
7 1 A MADZULA Paweł Y SURMA Krzysztof 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 16:00 ⇨ 2018-01-28 17:00
57. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 4:6
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X MADZULA Paweł 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) ⇓
5 1 A CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
2:3 (5:11, 5:11, 11:7, 11:9, 9:11) ⇑
9 1 B CHYC Tomasz X MADZULA Paweł 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) ⇓
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 14:00 ⇨ 2018-03-11 13:00
121. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:2
1 1 A MADZULA Paweł X KLOCEK Kamil 2:3 (11:8, 11:5, 10:12, 9:11, 9:11) ⇓
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
7 1 A MADZULA Paweł Y STĄPOR Rafał 3:2 (11:7, 11:5, 7:11, 8:11, 11:6) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 14:00 ⇨ 2018-03-18 14:00
112. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1
1 1 A MADZULA Paweł X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
7 1 A MADZULA Paweł Y ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:2, 12:10, 11:13, 11:5) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 16:00 ⇨ 2018-03-25 17:00
118. ULKS „Lachowice” - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8
1 1 A RACZEK Marcin X MADZULA Paweł 2:3 (11:5, 12:10, 7:11, 7:11, 7:11) ⇑
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
9 1 B SURMA Krzysztof X MADZULA Paweł 0:3 (1:11, 3:11, 5:11) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-10 15:00 ⇨ 2018-04-08 14:00
109. AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8
1 1 A BOROWIAK Krzysztof X MADZULA Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇑
5 1 A BOROWIAK Krzysztof
CHMIELOWSKI Jakub
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (10:12, 7:11, 6:11) ⇑
9 1 B CHMIELOWSKI Jakub X MADZULA Paweł 3:1 (11:6, 4:11, 11:9, 12:10) ⇓
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 11:00 ⇨ 2018-04-14 12:00
124. UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8
1 1 A GAŁUSZKA Jacek X MADZULA Paweł 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 12:10, 6:11) ⇑
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
KOCIUBA Filip
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (5:11, 11:13, 5:11) ⇑
9 1 B KOCIUBA Filip X MADZULA Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-12 14:00
127. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3
1 1 A MADZULA Paweł X FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 14:16, 2:11) ⇓
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X MLECZKO Radosław
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (12:14, 11:6, 11:6, 11:8) ⇑
7 1 A MADZULA Paweł Y MLECZKO Radosław 3:0 (19:17, 11:6, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
48 GIZA Bartosz 1996
1052 GOŁDA Kacper 1994
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
1966 KLOCEK Kamil 1999
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
829 PELCZAR Dawid 1998
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1111 RUSEK Andrzej 1967
1984 RYBAK Mykhailo 1991
815 SAWA Bartosz 1992
2202 SPOREK Szymon 2004
1965 STĄPOR Rafał 1999
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
53 TERLECKI Mirosław 1965
49 UTYLSKI Rafał 1983
865 WLIZŁO Jakub 1991
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977