IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2019-12-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-07 16:30 43 „Mikulec” Grybów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 tak
1   A URBAN Mariusz W OSTROWSKI Dawid 0:3 (14:16, 7:11, 6:11) 0:1
2   B GŁÓWCZYK Jan X GAJEWSKI Dominik 3:2 (6:11, 7:11, 11:4, 11:7, 11:6) 1:1
3   C KIEŁBASA Józef Y TOBIASZ Andrzej 2:3 (8:11, 11:8, 6:11, 13:11, 1:11) 1:2
4   D TOKARZ Adam Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (8:11, 11:1, 10:12, 11:8, 11:9) 2:2
5   A TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:2 (10:12, 11:13, 11:6, 11:9, 11:8) 3:2
6   B GŁÓWCZYK Jan
SZAREK Marcin
X GAJEWSKI Dominik
TOBIASZ Andrzej
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 3:3
7   A URBAN Mariusz X GAJEWSKI Dominik 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:3, 11:2) 4:3
8   B GŁÓWCZYK Jan W OSTROWSKI Dawid 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) 4:4
9   D TOKARZ Adam Y TOBIASZ Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 4:5
10   C KIEŁBASA Józef Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (11:8, 11:7, 6:11, 8:11, 11:8) 5:5
11   A URBAN Mariusz Y TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 6:5
12   C KIEŁBASA Józef W OSTROWSKI Dawid 1:3 (11:6, 7:11, 17:19, 11:13) 6:6
13   B GŁÓWCZYK Jan Z JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (11:7, 11:6, 18:20, 10:12, 3:11) 6:7
14   D TOKARZ Adam X GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 7:7
2019-12-08 11:00 44 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice
2019-12-08 10:00 45 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6 tak
1   A BORKOWSKI Marek W TABOR Krzysztof 1:3 (8:11, 15:13, 7:11, 6:11) 0:1
2   B PASEK Kamil X OBROCHTA Piotr 3:2 (12:10, 8:11, 14:12, 4:11, 11:9) 1:1
3   C TROJANOWSKI Dawid Y PALACZ Grzegorz 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:6) 2:1
4   D MACIUSZEK Wiesław Z TABOR Janusz 3:0 (11:3, 11:8, 12:10) 3:1
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
2:3 (11:7, 7:11, 2:11, 11:7, 9:11) 3:2
6   B BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
X OBROCHTA Piotr
TABOR Janusz
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 4:2
7   A BORKOWSKI Marek X OBROCHTA Piotr 1:3 (3:11, 11:9, 2:11, 8:11) 4:3
8   B PASEK Kamil W TABOR Krzysztof 3:2 (5:11, 11:5, 11:9, 10:12, 11:4) 5:3
9   D MACIUSZEK Wiesław Y PALACZ Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 5:4
10   C TROJANOWSKI Dawid Z TABOR Janusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 6:4
11   A BORKOWSKI Marek Y PALACZ Grzegorz 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 8:11) 6:5
12   C TROJANOWSKI Dawid W TABOR Krzysztof 3:2 (11:3, 10:12, 11:6, 9:11, 15:13) 7:5
13   B PASEK Kamil Z TABOR Janusz 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:6) 8:5
14   D MACIUSZEK Wiesław X OBROCHTA Piotr 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 6:11) 8:6
2019-12-06 18:00 46 LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Vocovia” Wokowice 7:7 tak
1   A BOBER Damian W JAWIEŃ Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:3, 11:1) 1:0
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X GAWLIK Adam 2:3 (10:12, 11:4, 11:13, 11:8, 6:11) 1:1
3   C KOZA Robert Y RĘBACZ Wojciech 3:2 (7:11, 11:9, 11:6, 4:11, 11:9) 2:1
4   D PIETRZAK Krzysztof Z FLĄDRO Piotr 3:0 (14:12, 11:6, 11:5) 3:1
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 4:1
6   B MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
X GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
2:3 (11:6, 11:7, 6:11, 7:11, 4:11) 4:2
7   A BOBER Damian X GAWLIK Adam 3:0 (11:8, 11:1, 11:5) 5:2
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W JAWIEŃ Marcin 1:3 (11:6, 10:12, 7:11, 8:11) 5:3
9   D PIETRZAK Krzysztof Y RĘBACZ Wojciech 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:5) 6:3
10   C KOZA Robert Z FLĄDRO Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 6:4
11   A BOBER Damian Y RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 7:4
12   C KOZA Robert W JAWIEŃ Marcin 2:3 (6:11, 10:12, 11:9, 11:9, 6:11) 7:5
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z FLĄDRO Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 7:6
14   D PIETRZAK Krzysztof X GAWLIK Adam 1:3 (11:2, 7:11, 8:11, 8:11) 7:7
2019-12-08 11:00 47 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 tak
1   A JEWUŁA Mateusz W CHMIELEWSKI Tomasz 0:3 (4:11, 11:13, 8:11) 0:1
2   B ROBAK Mateusz X JANISZEWSKI Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 1:1
3   C MROCZEK Adrian Y PROCHAZKA Tomasz 3:1 (11:4, 11:13, 11:8, 11:4) 2:1
4   D OSTROWSKI Artur Z KUDŁA Paweł 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 4:11) 2:2
5   A ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
W KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
3:1 (12:10, 8:11, 11:6, 11:6) 3:2
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X CHMIELEWSKI Tomasz
JANISZEWSKI Tomasz
3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 13:11, 11:4) 4:2
7   A JEWUŁA Mateusz X JANISZEWSKI Tomasz 3:2 (11:9, 11:6, 4:11, 6:11, 12:10) 5:2
8   B ROBAK Mateusz W CHMIELEWSKI Tomasz 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 5:11) 5:3
9   D OSTROWSKI Artur Y PROCHAZKA Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 5:4
10   C MROCZEK Adrian Z KUDŁA Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 15:13) 6:4
11   A JEWUŁA Mateusz Y PROCHAZKA Tomasz 2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 6:11, 6:11) 6:5
12   C MROCZEK Adrian W CHMIELEWSKI Tomasz 2:3 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 7:11) 6:6
13   B ROBAK Mateusz Z KUDŁA Paweł 3:2 (11:3, 11:6, 9:11, 7:11, 12:10) 7:6
14   D OSTROWSKI Artur X JANISZEWSKI Tomasz 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 7:7
2019-12-08 11:00 48 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11 tak
1   A DAMIAN Tomasz W KORNAŚ Bartłomiej 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 0:1
2   B ŻUROWSKI Dariusz X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 1:1
3   C KOZIOŁ Wiesław Y GAJDA Rafał 1:3 (7:11, 3:11, 11:6, 3:11) 1:2
4   D BAŃBOR Andrzej Z HEŁMECKI Szymon 1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 8:11) 1:3
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 0:11) 1:4
6   B ŻUROWSKI Dariusz
DAMIAN Tomasz
X HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 8:11) 1:5
7   A DAMIAN Tomasz X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 1:6
8   B ŻUROWSKI Dariusz W KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 2:6
9   D BAŃBOR Andrzej Y GAJDA Rafał 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:7
10   C KOZIOŁ Wiesław Z HEŁMECKI Szymon 1:3 (9:11, 2:11, 12:10, 8:11) 2:8
11   A JASIELSKI Marek Y GAJDA Rafał 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 2:9
12   C KOZIOŁ Wiesław W KORNAŚ Bartłomiej 2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 9:11, 9:11) 2:10
13   B ŻUROWSKI Dariusz Z HEŁMECKI Szymon 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) 3:10
14   D BAŃBOR Andrzej X SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 11:13, 5:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy