IV liga mężczyzn zachód
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 41 37 4 116:30 90,24
2 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 34 5 111:33 87,18
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 96:15 96,97
4 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 31 8 103:44 79,49
5 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 42 31 11 104:60 73,81
6 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 39 30 9 98:63 76,92
7 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 28 8 90:44 77,78
8 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 27 12 97:52 69,23
9 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 42 27 15 99:64 64,29
10 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice I) 45 27 18 98:72 60,00
11 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 39 25 14 91:60 64,10
12 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 42 25 17 97:70 59,52
13 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 24 9 78:37 72,73
14 PIEKARCZYK Michał (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 38 23 15 86:67 60,53
15 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice I) 44 23 21 85:90 52,27
16 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 35 22 13 74:61 62,86
17 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 42 22 20 92:80 52,38
18 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 38 21 17 76:57 55,26
19 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 38 21 17 76:73 55,26
20 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 41 20 21 78:82 48,78
21 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 29 19 10 63:43 65,52
22 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ II) 31 19 12 73:52 61,29
23 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 19 20 77:77 48,72
24 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 19 20 71:76 48,72
25 WÓJCIK Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 30 18 12 65:56 60,00
26 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 36 18 18 65:74 50,00
27 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice I) 45 17 28 70:100 37,78
28 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 31 14 17 53:66 45,16
29 WODNIAK Kamil (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 30 13 17 60:59 43,33
30 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków IV) 30 13 17 47:64 43,33
31 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 13 20 52:71 39,39
32 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 34 13 21 62:74 38,24
33 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice I) 40 13 27 53:93 32,50
34 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 19 12 7 47:32 63,16
35 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 20 12 8 43:31 60,00
36 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 26 12 14 53:55 46,15
37 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 32 12 20 54:71 37,50
38 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 17 11 6 39:24 64,71
39 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 22 11 11 47:39 50,00
40 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 24 10 14 37:51 41,67
41 KRUPA Cezary (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 26 10 16 36:60 38,46
42 LELEK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 10 20 50:72 33,33
43 OCHMAN Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 42 10 32 53:110 23,81
44 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 18 7 11 29:39 38,89
45 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 19 7 12 30:39 36,84
46 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 39 7 32 35:104 17,95
47 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 6 3 21:13 66,67
48 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 20 6 14 26:47 30,00
49 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 22 6 16 23:50 27,27
50 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków IV) 26 6 20 32:67 23,08
51 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 7 5 2 18:9 71,43
52 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 8 5 3 21:16 62,50
53 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 5 31 37:98 13,89
54 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 4 2 14:8 66,67
55 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 10 4 6 19:21 40,00
56 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 3 3 14:13 50,00
57 ZAWADZKA Emilia („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 3 3 9:12 50,00
58 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 14 3 11 18:37 21,43
59 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 34 3 31 27:96 8,82
60 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 41 3 38 33:119 7,32
61 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 2 1 8:4 66,67
62 BARTNICKI Jakub (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 3 2 1 6:6 66,67
63 KUCHARSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 4 2 2 7:7 50,00
64 GRELA Błażej (KTS „Victoria” Spytkowice II) 6 2 4 10:14 33,33
65 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 2 4 8:12 33,33
66 STASZCZAK Zuzanna (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 7 2 5 10:18 28,57
67 MARCHEWKA Artur („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 5:6 33,33
68 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków II) 3 1 2 4:8 33,33
69 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 4 1 3 5:10 25,00
70 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 5 1 4 4:13 20,00
71 NOWAK Łukasz (KTS „Victoria” Spytkowice I) 6 1 5 7:17 16,67
72 GUZIK Aleksandra („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 5:9 0,00
73 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 0 3 3:9 0,00
74 PIEKARCZYK Zuzanna (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 1 0 1 1:3 0,00
75 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 0 18 8:54 0,00
76 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 0 3 0:9 0,00
77 KOSTECKI Andrzej (KS „Podwawelski” Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
78 JANUŚ Karolina (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 3 0 3 0:9 0,00
79 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 96:15 96,97
2 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 41 37 4 116:30 90,24
3 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 34 5 111:33 87,18
4 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 31 8 103:44 79,49
5 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 28 8 90:44 77,78
6 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 39 30 9 98:63 76,92
7 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 42 31 11 104:60 73,81
8 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 24 9 78:37 72,73
9 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 27 12 97:52 69,23
10 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 29 19 10 63:43 65,52
11 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 42 27 15 99:64 64,29
12 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 39 25 14 91:60 64,10
13 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 19 12 7 47:32 63,16
14 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 35 22 13 74:61 62,86
15 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ II) 31 19 12 73:52 61,29
16 PIEKARCZYK Michał (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 38 23 15 86:67 60,53
17 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 20 12 8 43:31 60,00
18 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice I) 45 27 18 98:72 60,00
19 WÓJCIK Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 30 18 12 65:56 60,00
20 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 42 25 17 97:70 59,52
21 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 38 21 17 76:57 55,26
22 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 38 21 17 76:73 55,26
23 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 42 22 20 92:80 52,38
24 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice I) 44 23 21 85:90 52,27
25 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 22 11 11 47:39 50,00
26 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 36 18 18 65:74 50,00
27 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 41 20 21 78:82 48,78
28 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 19 20 77:77 48,72
29 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 19 20 71:76 48,72
30 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 26 12 14 53:55 46,15
31 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 31 14 17 53:66 45,16
32 WODNIAK Kamil (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 30 13 17 60:59 43,33
33 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków IV) 30 13 17 47:64 43,33
34 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 24 10 14 37:51 41,67
35 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 13 20 52:71 39,39
36 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 18 7 11 29:39 38,89
37 KRUPA Cezary (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 26 10 16 36:60 38,46
38 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 34 13 21 62:74 38,24
39 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice I) 45 17 28 70:100 37,78
40 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 32 12 20 54:71 37,50
41 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 19 7 12 30:39 36,84
42 LELEK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 10 20 50:72 33,33
43 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice I) 40 13 27 53:93 32,50
44 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 20 6 14 26:47 30,00
45 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 22 6 16 23:50 27,27
46 OCHMAN Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 42 10 32 53:110 23,81
47 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków IV) 26 6 20 32:67 23,08
48 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 39 7 32 35:104 17,95
49 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 5 31 37:98 13,89
50 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 34 3 31 27:96 8,82
51 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 41 3 38 33:119 7,32
52 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 0 18 8:54 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
7 7 0 21:5 100,00
2 ZAJĘCKI Rafał / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
6 5 1 17:6 83,33
3 NALEPA Maciej / STALMACH Zbigniew
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
6 5 1 16:8 83,33
4 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
10 8 2 26:8 80,00
5 PIĄSTKA Michał / KURCZYNA Łukasz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
13 10 3 34:18 76,92
6 FRĄCZEK Łukasz / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
6 4 2 14:11 66,67
7 WĄSIK Marcin / KRÓLIKOWSKI Bartosz
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
6 4 2 12:11 66,67
8 RAJTAR Marek / PACYNA Dariusz
(MKS KSOS Kraków II)
10 6 4 22:15 60,00
9 MAMOŃ Wojciech / GRONDALCZYK Adrian
(KTS „Victoria” Spytkowice I)
15 9 6 32:23 60,00
10 MOSKAŁA Grzegorz / PIEKARCZYK Michał
(LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice)
7 4 3 16:14 57,14
11 WOJDYŁA Dominik / BRUZDA Rafał
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
7 4 3 16:15 57,14
12 CZYŻYCKI Bogdan / DŹWIG Andrzej
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
9 5 4 22:17 55,56
13 BAŁUSZEK Kamil / SŁOCIŃSKI Damian
(TKS „Opoka” Trzebinia)
7 3 4 14:16 42,86
14 WARMUZ Kamil / CHOJNA Dawid
(KTS „Victoria” Spytkowice I)
14 5 9 22:31 35,71
15 DYMEK Michał / MIKRUT Jakub
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
6 2 4 8:15 33,33
16 BOBAK Piotr / KAJFASZ Bogdan
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
9 2 7 13:22 22,22
17 ROBAK Wiktor / PĘCZEK Mateusz
(MKS KSOS Kraków II)
7 1 6 6:20 14,29
18 BOBAK Jacek / OCHMAN Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
6 0 6 7:18 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 41 37 4 14 9 5 41,5
2 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 39 34 5 13 11 2 39,5
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 11 9 2 36,5
4 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 42 31 11 14 10 4 36,0
5 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 31 8 13 8 5 35,0
6 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 39 30 9 13 10 3 35,0
7 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 28 8 12 8 4 32,0
8 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 42 27 15 14 9 5 31,5
9 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice I) 45 27 18 15 9 6 31,5
10 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 27 12 13 7 6 30,5
11 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 42 25 17 14 8 6 29,0
12 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 24 9 11 9 2 28,5
13 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 39 25 14 10 5 5 27,5
14 PIEKARCZYK Michał (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 38 23 15 13 7 6 26,5
15 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 38 21 17 13 10 3 26,0
16 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice I) 44 23 21 15 5 10 25,5
17 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 38 21 17 13 8 5 25,0
18 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 42 22 20 13 6 7 25,0
19 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 41 20 21 15 9 6 24,5
20 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 35 22 13 10 4 6 24,0
21 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ II) 31 19 12 11 9 2 23,5
22 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 19 20 13 9 4 23,5
23 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 29 19 10 10 8 2 23,0
24 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 19 20 13 6 7 22,0
25 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice I) 45 17 28 15 9 6 21,5
26 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 36 18 18 11 5 6 20,5
27 WÓJCIK Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 30 18 12 10 3 7 19,5
28 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 13 20 11 9 2 17,5
29 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 31 14 17 10 5 5 16,5
30 WODNIAK Kamil (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 30 13 17 10 7 3 16,5
31 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice I) 40 13 27 14 5 9 15,5
32 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 26 12 14 10 6 4 15,0
33 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków IV) 30 13 17 9 4 5 15,0
34 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 19 12 7 7 5 2 14,5
35 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 34 13 21 11 3 8 14,5
36 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 20 12 8 7 4 3 14,0
37 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 32 12 20 13 4 9 14,0
38 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 17 11 6 6 3 3 12,5
39 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 22 11 11 5 2 3 12,0
40 LELEK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 10 20 10 4 6 12,0
41 OCHMAN Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 42 10 32 14 2 12 11,0
42 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 24 10 14 9 1 8 10,5
43 KRUPA Cezary (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 26 10 16 7 1 6 10,5
44 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 19 7 12 7 6 1 10,0
45 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 18 7 11 6 3 3 8,5
46 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków IV) 26 6 20 11 4 7 8,0
47 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 39 7 32 13 2 11 8,0
48 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 22 6 16 7 3 4 7,5
49 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 7 5 2 3 3 0 6,5
50 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 20 6 14 4 1 3 6,5
51 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 5 31 12 3 9 6,5
52 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 6 3 3 0 3 6,0
53 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 8 5 3 3 2 1 6,0
54 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 14 3 11 5 3 2 4,5
55 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 4 2 2 0 2 4,0
56 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 10 4 6 2 0 2 4,0
57 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 34 3 31 13 2 11 4,0
58 ZAWADZKA Emilia („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 3 3 2 1 1 3,5
59 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 3 3 2 1 1 3,5
60 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 2 4 2 2 0 3,0
61 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 41 3 38 13 0 13 3,0
62 GRELA Błażej (KTS „Victoria” Spytkowice II) 6 2 4 2 1 1 2,5
63 STASZCZAK Zuzanna (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 7 2 5 3 1 2 2,5
64 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 2 1 1 0 1 2,0
65 BARTNICKI Jakub (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 3 2 1 1 0 1 2,0
66 KUCHARSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 4 2 2 1 0 1 2,0
67 MARCHEWKA Artur („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 1 1 0 1,5
68 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków II) 3 1 2 0 0 0 1,0
69 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 4 1 3 1 0 1 1,0
70 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 5 1 4 5 0 5 1,0
71 NOWAK Łukasz (KTS „Victoria” Spytkowice I) 6 1 5 1 0 1 1,0
72 PIEKARCZYK Zuzanna (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 1 0 1 1 1 0 0,5
73 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 0 18 5 1 4 0,5
74 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
75 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 0 3 1 0 1 0,0
76 GUZIK Aleksandra („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 1 0 1 0,0
77 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
78 KOSTECKI Andrzej (KS „Podwawelski” Kraków IV) 1 0 1 0 0 0 0,0
79 JANUŚ Karolina (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.