KTS „Victoria” Spytkowice I (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Woźnikach
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Mamoń (tel. 604 570 153)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-28 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ  
2 4Z 1/2 2018-10-17 19:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice I 13:1 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2018-10-19 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2018-10-28 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 7:7 (S) ⇔
5 4Z 1/5 2018-11-16 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2018-11-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 11:3 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2018-11-30 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇓
8 4Z 1/8 2018-12-08 15:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 10:4 (S) ⇓
9 4Z 1/9 2018-12-14 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2019-01-12 13:00 MKS KSOS Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6 (S) ⇓
11 4Z 1/11 2019-01-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12 (S) ⇓
12 4Z 2/13 2019-03-15 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - MKS KSOS Kraków II 7:7 (S) ⇔
13 4Z 2/15 2019-04-05 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
14 4Z 2/14 2019-04-17 19:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6 (S) ⇓
15 4Z 2/16 2019-04-26 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 3:11 (S) ⇑
16 4Z 2/12 2019-05-06 19:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KTS „Victoria” Spytkowice I 6:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,5 0,0 0,0 0,0 0,5 1
3 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5 3,5 2,5 0,0 2,5 12
4 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0 3,5 1,5   0,0 7
5 (D) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 2,0 1,5 1,5   1,0 6
6 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,0 1,5 0,5   0,0 3
7 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,5 1,0 1,0   1,5 5
8 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0 2,0 1,0 0,0 0,0 4
9 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,5 2,0 3,0   1,5 8
10 (W) MKS KSOS Kraków II 2,0 2,0 1,0   1,0 6
11 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 1,0 0,0   1,0 2
12 (D) MKS KSOS Kraków II 1,0 2,5 1,5   2,0 7
13 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0 2,5 1,5   3,0 9
14 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,0 3,5 1,5   0,0 6
15 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,0 3,5 3,5 1,0   11
16 (W) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 3,5 1,5 1,5   1,5 8
Razem 25,5 31,5 21,5 1,0 15,5 95
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHOJNA Dawid 1992 M 1407 2018-08-20 332
2 GRONDALCZYK Adrian 1992 M 1408 2018-08-20 507
3 MAMOŃ Wojciech 1981 M 1410 2018-08-20 328
4 NOWAK Łukasz 1989 M 1411 2018-08-20 2432
5 WARMUZ Kamil 1989 M 1414 2018-08-20 330