KS „Gorce” Nowy Targ II (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-19 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 (S) ⇓
2 4Z 1/2 2018-10-17 19:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice I 13:1 (S) ⇑
3 4Z 1/4 2018-10-28 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków II 12:2 (S) ⇑
4 4Z 1/5 2018-11-23 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 0:14 (S) ⇑
5 4Z 1/6 2018-11-25 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków IV 12:2 (S) ⇑
6 4Z 1/7 2018-12-01 17:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 (S) ⇑
7 4Z 1/9 2018-12-16 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ II 4:10 (S) ⇑
8 4Z 1/10 2019-01-13 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 9:5 (S) ⇑
9 4Z 1/11 2019-01-20 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ  
10 4Z 1/8 2019-01-26 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇑
11 4Z 1/3 2019-01-27 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ II 1:13 (S) ⇑
12 4Z 2/12 2019-02-23 10:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 (S) ⇑
13 4Z 2/14 2019-03-31 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6 (S) ⇑
14 4Z 2/15 2019-04-06 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 (S) ⇔
15 4Z 2/16 2019-04-07 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 3,0 0,0 2,0   5
2 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,5 3,0 3,5 3,0   13
3 (D) MKS KSOS Kraków II 2,5 3,5 2,5 3,5   12
4 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5 3,5 3,5 3,5   14
5 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 3,0 3,0 2,5 3,5   12
6 (W) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 0,0 2,5 2,0 3,5   8
7 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0,0 2,5 2,5 1,5 3,5 10
8 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0 3,5 0,5 1,5 2,5 9
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0 3,5 1,5 1,5 1,5 10
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 2,5 3,5 3,5 3,5   13
12 (W) TKS „Opoka” Trzebinia   3,5 1,5 1,5 1,5 8
13 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,0 2,5   0,0 2,5 8
14 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0 2,0   1,0 2,0 7
15 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0 2,0   2,0 1,0 6
Razem 24,0 41,5 23,5 31,5 14,5 135
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KLAG Wiktor 2007 M 4906 2018-09-04 1403
2 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 4890 2018-09-04 782
3 RÓŻAŃSKI Damian 2003 M 4913 2018-09-04 1801
4 SUBIK Filip 1996 M 4893 2018-09-04 146
5 WĄSIK Marcin 1996 M 4894 2018-09-04 150