„Kruszbud-Gryf” Gdów (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (tel. 500 060 381)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-19 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2018-10-06 15:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
3 4Z 1/3 2018-10-20 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2018-10-26 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2018-11-14 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2018-11-26 19:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2018-12-06 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 14:0 WO ⇑
8 4Z 1/8 2018-12-09 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7 (S) ⇔
9 4Z 1/9 2018-12-15 16:15 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS KSOS Kraków II 13:1 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2019-01-12 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2019-01-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12 (S) ⇑
12 4Z 2/12 2019-02-28 20:30 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8 (S) ⇑
13 4Z 2/13 2019-03-21 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 (S) ⇑
14 4Z 2/15 2019-04-06 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1 (S) ⇑
15 4Z 2/16 2019-04-07 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,5   2,5 1,0 1,5   1,5     9
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 3,0   3,5 1,0 2,5         10
4 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5   3,5       3,5 3,5   14
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 3,5   3,5   1,5   1,5     10
6 (W) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 3,5   3,5   3,5   2,5     13
7 (D) TKS „Opoka” Trzebinia                   0
8 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,0   3,0   1,0     0,0   7
9 (D) MKS KSOS Kraków II 3,5   3,5       2,5   3,5 13
10 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV   0,0 3,5   2,5   2,0     8
11 (W) KTS „Victoria” Spytkowice I     3,5   3,5 1,5 3,5     12
12 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 3,5   2,5       2,0   0,0 8
13 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 3,5   3,0   3,0   3,5     13
14 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5   3,5   2,5   3,5     13
15 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 3,5   0,5   1,5   2,5     8
Razem 36,5 0,0 39,5 2,0 23,0 1,5 28,5 3,5 3,5 138
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 3222 2018-08-22 162
2 GUZIK Aleksandra 2006 K 3229 2018-08-22 1636
3 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 3230 2018-08-22 163
4 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 3231 2018-08-22 1324
5 KUTAJ Maksymilian 2002 M 3232 2018-08-22 178
6 MARCHEWKA Artur 1976 M 3226 2018-08-22 1298
7 TURECKI Kacper 2006 M 3242 2018-08-22 1269
8 WCISŁO Konrad 2005 M 3243 2018-08-22 1329
9 ZAWADZKA Emilia 1997 K 3228 2018-08-22 158